Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
1Radosław Jachna (#10/Łódź) *zaczyna* vs. Dawid Pikul (#1/Poznań) powtórz
2Maciej Perzyński (#27/Piła) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)
3Ireneusz Moralewicz (#9/Goleniów) *zaczyna* vs. Andrzej Bednaruk (#33/Gdańsk)
4Miłosz Wrzałek (#4/Warszawa) *zaczyna* vs. Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
5Michał Rogalewicz (#11/Poznań) *zaczyna* vs. Rafał Wesołowski (#16/Warszawa)
6Maciej Grąbczewski (#5/Szczecin) *zaczyna* vs. Natalia Woźniak (#6/Dziwnówek)
7Zbigniew Wietecki (#15/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Jolanta Chłopińska (#18/Wałcz)
8Iwona Wieluńska (#32/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Jacek Mańko (#13/Poznań)
9Andrzej Kowalski (#7/Gdańsk) *zaczyna* vs. Artur Wawrzynowski (#28/Żukowo)
10Dariusz Kuć (#8/Stargard) *zaczyna* vs. Maciej Kuczyński (#14/Gdynia)
11Małgorzata Szmuksta (#21/Szczecin) *zaczyna* vs. Monika Gawron-Cieślik (#17/Szczecin)
12Józef Wietecki (#47/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Dorota Kuć (#19/Stargard)
13Zuzanna Cichoń (#38/Gdańsk) *zaczyna* vs. Maciej Kuć (#24/Stargard)
14Alicja Grąbczewska (#12/Szczecin) *zaczyna* vs. Ala Białobrzewska (#22/Gdynia)
15Jadwiga Szczurowska (#42/Świnoujście) *zaczyna* vs. Bernadeta Kudlińska (#62/Bydgoszcz)
16Marcin Gauer (#50/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Lucyna Śniadach (#30/Rumia)
17Mieczysław Pastuszak (#26/Gdynia) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#29/Inowrocław)
18Agata Kuć (#20/Stargard) *zaczyna* vs. Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)
19Beata Kiżewska (#35/Świnoujście) *zaczyna* vs. Karolina Urbańska (#31/Poznań)
20Wojciech Gołęcki (#40/Inowrocław) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#36/Poznań)
21Katarzyna Szachowicz (#46/Unieszewo) *zaczyna* vs. Anna Niewiadomska (#64/Kołobrzeg)
22Jerzy Luter (#25/Bytom) *zaczyna* vs. Agnieszka Wiśniewska (#45/Inowrocław)
23Monika Siemaszko (#23/Lipiany) *zaczyna* vs. Halina Cecot (#51/Kołobrzeg)
24Marek Cecot (#52/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Anna Arana (#34/Kołobrzeg)
25Jolanta Olczak (#53/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Teresa Balewska (#44/Reda)
26Jacek Nowak (#37/Szczecin) *zaczyna* vs. Lidia Żywna (#41/Gdynia)
27Ryszard Pliszka (#63/Szczecin) *zaczyna* vs. Barbara Wiśniewska (#43/Gdańsk)
28Alina Kąpa (#48/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Krystyna Czajkowska (#57/Kołobrzeg)
29Tadeusz Kondej (#61/Świnoujście) *zaczyna* vs. Roman Chomicz (#54/Kołobrzeg)
30Elżbieta Fitał (#49/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Patrycja Matulewicz (#59/Kołobrzeg)
31Andrzej Czabański (#55/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Miłka Janaszewska (#60/Kołobrzeg)
32Maria Wieczorek (#56/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Teresa Jaśkiewicz (#58/Kołobrzeg)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.