Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
19½–1½4687+741Dawid Pikul (#1/Poznań)2W:478-322:#10
29–24692+890Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)2W:420-321:#27
38½–2½4323+434Ireneusz Moralewicz (#9/Goleniów)1W:380-310:#33
48–34751+894Maciej Perzyński (#27/Piła)1L:321-420:#3
58–34596+757Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)2W:520-340:#4
68–34441+440Radosław Jachna (#10/Łódź)1L:322-478:#1
78–34417+501Rafał Wesołowski (#16/Warszawa)2W:490-465:#11
87–44993+918Jolanta Chłopińska (#18/Wałcz)2W:821-496:#15
97–44712+987Natalia Woźniak (#6/Dziwnówek)2W:487-213:#5
107–44426+416Michał Rogalewicz (#11/Poznań)1L:465-490:#16
117–44397+93Miłosz Wrzałek (#4/Warszawa)1L:340-520:#2
127–44301+236Andrzej Bednaruk (#33/Gdańsk)2L:310-380:#9
137–44247+306Monika Gawron-Cieślik (#17/Szczecin)2W:462-284:#21
147–44140+55Maciej Grąbczewski (#5/Szczecin)1L:213-487:#6
157–44102+66Józef Wietecki (#47/Gorzów Wielkopolski)1W:336-278:#19
167–44059+111Iwona Wieluńska (#32/Kołobrzeg)1W:361-324:#13
177–43939+482Artur Wawrzynowski (#28/Żukowo)2W:355-277:#7
186–54630+274Maciej Kuczyński (#14/Gdynia)2W:406-368:#8
196–54425−271Zbigniew Wietecki (#15/Gorzów Wielkopolski)1L:496-821:#18
206–54306+659Maciej Kuć (#24/Stargard)2W:490-355:#38
216–54267+297Jacek Mańko (#13/Poznań)2L:324-361:#32
226–54228+124Dariusz Kuć (#8/Stargard)1L:368-406:#14
236–54208+465Andrzej Kowalski (#7/Gdańsk)1L:277-355:#28
246–54176+122Mieczysław Pastuszak (#26/Gdynia)1W:534-420:#29
256–54176+70Alicja Grąbczewska (#12/Szczecin)1W:403-296:#22
266–53976−413Karolina Urbańska (#31/Poznań)2W:497-364:#35
276–53962−12Agata Kuć (#20/Stargard)1W:384-253:#39
286–53921+303Bartosz Bartczak (#36/Poznań)2W:431-367:#40
296–53918−245Dorota Kuć (#19/Stargard)2L:278-336:#47
306–53876+395Marcin Gauer (#50/Kołobrzeg)1W:518-239:#30
316–53846−47Bernadeta Kudlińska (#62/Bydgoszcz)2W:410-262:#42
326–53765−293Małgorzata Szmuksta (#21/Szczecin)1L:284-462:#17
335–64322+690Jerzy Luter (#25/Bytom)1W:540-369:#45
345–63996+188Monika Siemaszko (#23/Lipiany)1W:449-295:#51
355–63936−130Jadwiga Szczurowska (#42/Świnoujście)1L:262-410:#62
365–63926−89Ala Białobrzewska (#22/Gdynia)2L:296-403:#12
375–63918−13Zuzanna Cichoń (#38/Gdańsk)1L:355-490:#24
385–63898+134Katarzyna Szachowicz (#46/Unieszewo)1W:480-198:#64
395–63886−284Lucyna Śniadach (#30/Rumia)2L:239-518:#50
405–63884−371Beata Kiżewska (#35/Świnoujście)1L:364-497:#31
415–63864−403Lidia Żywna (#41/Gdynia)2W:504-471:#37
425–63783−52Sylwia Łada (#29/Inowrocław)2L:420-534:#26
435–63772+33Wojciech Gołęcki (#40/Inowrocław)1L:367-431:#36
445–63630−350Teresa Balewska (#44/Reda)2W:556-478:#53
455–63588−245Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)2L:253-384:#20
465–63583−114Marek Cecot (#52/Kołobrzeg)1W:402-387:#34
474½–6½3791+454Ryszard Pliszka (#63/Szczecin)1W:546-279:#43
484–63094−154Anna Niewiadomska (#64/Kołobrzeg)2L:198-480:#46
494–73900+147Anna Arana (#34/Kołobrzeg)2L:387-402:#52
504–73846−267Jolanta Olczak (#53/Kołobrzeg)1L:478-556:#44
514–73661−618Jacek Nowak (#37/Szczecin)1L:471-504:#41
524–73650−191Agnieszka Wiśniewska (#45/Inowrocław)2L:369-540:#25
534–73561−344Tadeusz Kondej (#61/Świnoujście)1W:380-331:#54
544–73525−342Halina Cecot (#51/Kołobrzeg)2L:295-449:#23
554–73434−514Alina Kąpa (#48/Kołobrzeg)1W:386-282:#57
564–73406−129Elżbieta Fitał (#49/Kołobrzeg)1W:629-282:#59
574–73317−782Barbara Wiśniewska (#43/Gdańsk)2L:279-546:#63
583½–7½3320−279Miłka Janaszewska (#60/Kołobrzeg)2W:477-417:#55
593–83576−231Krystyna Czajkowska (#57/Kołobrzeg)2L:282-386:#48
603–83346−762Roman Chomicz (#54/Kołobrzeg)2L:331-380:#61
613–83249−1093Patrycja Matulewicz (#59/Kołobrzeg)2L:282-629:#49
622½–8½2816−777Maria Wieczorek (#56/Kołobrzeg)1W:341-280:#58
631–72225−810Andrzej Czabański (#55/Kołobrzeg)1L:417-477:#60
64½–10½2813−857Teresa Jaśkiewicz (#58/Kołobrzeg)2L:280-341:#56

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.