Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
111–15451+1175Pikul, Dawid (#10)2W:471-313:#15
29–35210+464Morawski, Bartosz (#1)1W:418-410:#20
39–35021+657Merklejn, Kazimierz (#2)1L:328-427:#3
49–34988+502Obremski, Krzysztof (#3)2W:427-328:#2
59–34687+181Tuszyński, Łukasz (#7)1W:419-324:#5
68–34371+228Cieplik, Mikołaj (#76)2W:465-302:#47
78–45038+658Rydzik, Stanisław (#12)1W:550-374:#30
88–44938+583Skrobosz, Mariusz (#4)2W:447-395:#13
98–44815+124Błażejewski, Jakub (#15)1L:313-471:#10
108–44808+404Waszkiewicz, Michał (#20)2L:410-418:#1
118–44804+644Ulatowski, Dariusz (#11)1W:462-307:#19
128–44753+351Mówka, Krzysztof (#9)1W:420-400:#39
138–44701+523Deszczyńska, Małgorzata (#16)1W:423-380:#6
148–44696+272Grąbczewski, Maciej (#14)1W:442-430:#17
157–54865+356Kosz, Dariusz (#5)2L:324-419:#7
167–54846+487Jackowski, Paweł (#6)2L:380-423:#16
177–54828−21Płachta, Szymon (#17)2L:430-442:#14
187–54722+379Hassa, Jakub (#28)2W:470-390:#56
197–54720+409Klimont, Adam (#39)2L:400-420:#9
207–54706+470Koczkodon, Grzegorz (#40)1W:382-351:#44
217–54696+185Kurowski, Grzegorz (#13)1L:395-447:#4
227–54671+353Duczemiński, Robert (#25)2W:463-302:#51
237–54666+192Wietecki, Zbigniew (#30)2L:374-550:#12
247–54545+252Zegadło, Kacper (#8)1W:449-303:#64
257–54468−142Sulejewska, Małgorzata (#19)2L:307-462:#11
267–54416+98Siemaszko, Walenty (#37)1W:392-332:#24
277–54367−107Andracka, Renata (#46)1W:400-324:#41
287–54340+99Świątkowska, Marta (#49)1W:354-321:#35
296½–5½4405+160Sporczyk, Krzysztof (#31)1W:331-314:#32
306½–5½4399−260Korpalski, Ryszard (#47)1L:302-465:#76
316–64711+339Woźniak, Natalia (#21)2W:485-366:#42
326–64619−4Bajorek, Marta (#34)1W:420-383:#29
336–64618+94Krupiński, Janusz (#24)2L:332-392:#37
346–64523+254Kuć, Agata (#38)1W:406-349:#63
356–64488+174Bartczak, Bartosz (#58)1W:428-298:#57
366–64468+190Piotrowski, Sławomir (#22)1W:470-358:#18
376–64441−296Kuć, Dorota (#35)2L:321-354:#49
386–64432−144Szmuksta, Małgorzata (#41)2L:324-400:#46
396–64430−1Matus, Agnieszka (#44)2L:351-382:#40
406–64396−121Rudnicka, Weronika (#32)2L:314-331:#31
416–64372+163Łada, Sylwia (#51)1L:302-463:#25
426–64336−192Ostrowska, Dorota (#56)1L:390-470:#28
436–64334−150Swarcewicz, Olga (#52)2W:411-337:#36
446–64181−199Gołęcki, Wojciech (#64)2L:303-449:#8
456–64140−78Śniadach, Lucyna (#53)1W:367-268:#61
465½–6½4711−103Mańko, Jacek (#27)2W:424-403:#55
475–74818+277Grąbczewska, Alicja (#23)1W:492-334:#45
485–74681+204Juszczak, Joanna (#18)2L:358-470:#22
495–74544+243Maciejczuk, Paweł (#36)1L:337-411:#52
505–74442−179Janicki, Adam (#48)1W:402-286:#54
515–74415+10Kiżewska, Beata (#55)1L:403-424:#27
525–74357−155Stachowski, Rafał (#42)1L:366-485:#21
535–74273−89Wesołowski, Rafał (#29)2L:383-420:#34
545–74267−142Okoniewska, Katarzyna (#61)2L:268-367:#53
555–74164−288Zawadzki, Krzysztof (#57)2L:298-428:#58
565–74162−336Luter, Jerzy (#43)2W:396-300:#50
575–74141−151Żywna, Lidia (#63)2L:349-406:#38
585–74069−286Balewska, Teresa (#65)1W:376-321:#62
595–73998−562Czajkowska, Krystyna (#66)1W:390-348:#59
605–73922−700Kudliński, Waldemar (#60)1W:391-320:#69
614½–2½2664+144Rogalewicz, Michał (#26)bye
624–42736−144Grzelec, Adam (#33)bye
634–84204−547Urbańska, Karolina (#50)1L:300-396:#43
644–84198+400Szczurowska, Jadwiga (#62)2L:321-376:#65
654–84177−231Łysek, Franciszek (#59)2L:348-390:#66
664–84174−199Korniej, Celina (#69)2L:320-391:#60
674–84144−464Aleksandrowicz, Bartosz (#45)2L:334-492:#23
684–84103−441Gauer, Marcin (#67)2W:385-290:#68
694–84086−486Wieluńska, Iwona (#54)2L:286-402:#48
704–84084−471Kudlińska, Bernadeta (#70)1W:374-294:#74
714–84016−403Wietecki, Józef (#72)1W:381-271:#75
723–93784−673Ziółko, Magdalena (#73)2L:327-408:#77
733–93509−952Śledź, Joanna (#74)2L:294-374:#70
742–31790−8Feldfeber, Fabian (#77)1W:408-327:#73
752–103609−997Kondej, Tadeusz (#68)1L:290-385:#67
761–72065−999Mikołajczyk, Marcin (#71)bye
77½–11½3390−677Łysek, Wojciech (#75)2L:271-381:#72

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.