Wróć do indeksu rund.

Runda 13 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
112–15872+1180Pikul, Dawid (#10)1W:421-416:#1
210–35419+657Obremski, Krzysztof (#3)1W:431-276:#2
310–35086+187Tuszyński, Łukasz (#7)1W:399-393:#12
49–34857+286Cieplik, Mikołaj (#76)1W:486-428:#14
59–45626+459Morawski, Bartosz (#1)2L:416-421:#10
69–45297+502Merklejn, Kazimierz (#2)2L:276-431:#3
79–45252+237Błażejewski, Jakub (#15)2W:437-324:#4
89–45175+657Ulatowski, Dariusz (#11)2W:371-358:#20
99–45154+633Deszczyńska, Małgorzata (#16)1W:453-343:#9
108–55431+652Rydzik, Stanisław (#12)2L:393-399:#7
118–55310+462Kosz, Dariusz (#5)1W:445-339:#6
128–55262+470Skrobosz, Mariusz (#4)1L:324-437:#15
138–55244+79Płachta, Szymon (#17)1W:416-316:#28
148–55204+678Koczkodon, Grzegorz (#40)2W:498-290:#39
158–55166+391Waszkiewicz, Michał (#20)1L:358-371:#11
168–55126+285Kurowski, Grzegorz (#13)2W:430-330:#25
178–55124+214Grąbczewski, Maciej (#14)2L:428-486:#76
188–55096+241Mówka, Krzysztof (#9)2L:343-453:#16
198–54924+271Zegadło, Kacper (#8)2W:379-360:#30
208–54857−121Sulejewska, Małgorzata (#19)1W:389-368:#37
218–54692+139Świątkowska, Marta (#49)1W:352-312:#31
227½–5½4793−221Korpalski, Ryszard (#47)1W:394-355:#21
237–65185+381Jackowski, Paweł (#6)2L:339-445:#5
247–65038+279Hassa, Jakub (#28)2L:316-416:#17
257–65026+173Wietecki, Zbigniew (#30)1L:360-379:#8
267–65010+201Klimont, Adam (#39)1L:290-498:#40
277–65007+166Krupiński, Janusz (#24)1W:389-317:#34
287–65001+253Duczemiński, Robert (#25)1L:330-430:#13
297–64969+313Piotrowski, Sławomir (#22)2W:501-378:#35
307–64945+402Kuć, Agata (#38)1W:422-274:#58
317–64869+63Matus, Agnieszka (#44)1W:439-375:#41
327–64817−39Rudnicka, Weronika (#32)1W:421-339:#51
337–64784+77Siemaszko, Walenty (#37)2L:368-389:#19
347–64735−9Swarcewicz, Olga (#52)1W:401-260:#56
357–64716−179Andracka, Renata (#46)2L:349-421:#33
367–64504−32Śniadach, Lucyna (#53)2W:364-318:#64
376½–6½5173+63Mańko, Jacek (#27)1W:462-296:#23
386½–6½4717+120Sporczyk, Krzysztof (#31)2L:312-352:#49
396–75066+300Woźniak, Natalia (#21)2L:355-394:#47
406–74956+251Maciejczuk, Paweł (#36)2W:412-404:#18
416–74936−76Bajorek, Marta (#34)2L:317-389:#24
426–74819−419Kuć, Dorota (#35)1L:378-501:#22
436–74807−208Szmuksta, Małgorzata (#41)2L:375-439:#44
446–74774+74Kiżewska, Beata (#55)1W:359-295:#48
456–74762+26Bartczak, Bartosz (#58)2L:274-422:#38
466–74711+81Łada, Sylwia (#51)2L:339-421:#32
476–74669+18Wesołowski, Rafał (#29)1W:396-289:#42
486–74655−70Okoniewska, Katarzyna (#61)2W:388-316:#57
496–74650−141Luter, Jerzy (#43)2W:488-293:#63
506–74596−333Ostrowska, Dorota (#56)2L:260-401:#52
516–74499−245Gołęcki, Wojciech (#64)1L:318-364:#53
526–74426−273Balewska, Teresa (#65)2W:357-344:#66
535–43157−72Grzelec, Adam (#33)1W:421-349:#46
545–85114+111Grąbczewska, Alicja (#23)2L:296-462:#27
555–85085+196Juszczak, Joanna (#18)1L:404-412:#36
565–84737−243Janicki, Adam (#48)2L:295-359:#55
575–84646−262Stachowski, Rafał (#42)2L:289-396:#29
585–84569+449Szczurowska, Jadwiga (#62)1W:371-322:#50
595–84560−107Korniej, Celina (#69)2W:386-294:#59
605–84558−382Aleksandrowicz, Bartosz (#45)1W:414-332:#67
615–84480−360Zawadzki, Krzysztof (#57)1L:316-388:#61
625–84454−449Kudlińska, Bernadeta (#70)2W:370-348:#54
635–84434−346Żywna, Lidia (#63)1L:293-488:#43
645–84342−575Czajkowska, Krystyna (#66)1L:344-357:#65
655–84337−380Wietecki, Józef (#72)2W:321-298:#73
665–84237−743Kudliński, Waldemar (#60)2L:315-358:#77
674½–2½2664+144Rogalewicz, Michał (#26)bye
684–94526−596Urbańska, Karolina (#50)2L:322-371:#62
694–94471−323Łysek, Franciszek (#59)1L:294-386:#69
704–94435−523Gauer, Marcin (#67)2L:332-414:#45
714–94434−508Wieluńska, Iwona (#54)1L:348-370:#70
724–93828−944Śledź, Joanna (#74)1W:319-311:#75
733–32148+35Feldfeber, Fabian (#77)1W:358-315:#60
743–104082−696Ziółko, Magdalena (#73)1L:298-321:#72
752½–10½3909−697Kondej, Tadeusz (#68)bye
761–72065−999Mikołajczyk, Marcin (#71)bye
77½–12½3701−685Łysek, Wojciech (#75)2L:311-319:#74

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.