Wróć do indeksu rund.

Runda 10 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
18½–1½4209+585Dawid Pikul (#1/Poznań)2L:338-511:#3
28–24430+993Maciej Perzyński (#27/Piła)1W:370-331:#9
38–24272+791Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)1W:511-338:#1
48–24119+596Radosław Jachna (#10/Łódź)1W:393-350:#2
57½–2½3943+364Ireneusz Moralewicz (#9/Goleniów)2L:331-370:#27
67–34076+577Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)2L:350-393:#10
77–34057+273Miłosz Wrzałek (#4/Warszawa)1W:529-305:#15
87–33991+306Andrzej Bednaruk (#33/Gdańsk)2W:393-306:#47
97–33961+441Michał Rogalewicz (#11/Poznań)2W:432-383:#14
107–33927+476Rafał Wesołowski (#16/Warszawa)1W:373-336:#21
117–33927+329Maciej Grąbczewski (#5/Szczecin)2W:413-307:#7
126–44225+713Natalia Woźniak (#6/Dziwnówek)1W:518-339:#22
136–44172+593Jolanta Chłopińska (#18/Wałcz)2W:420-326:#30
146–43943+334Jacek Mańko (#13/Poznań)1W:420-350:#20
156–43931+543Andrzej Kowalski (#7/Gdańsk)1L:307-413:#5
166–43929+54Zbigniew Wietecki (#15/Gorzów Wielkopolski)2L:305-529:#4
176–43860+162Dariusz Kuć (#8/Stargard)2W:406-341:#35
186–43785+128Monika Gawron-Cieślik (#17/Szczecin)1W:433-325:#31
196–43766+8Józef Wietecki (#47/Gorzów Wielkopolski)1L:306-393:#33
206–43698+74Iwona Wieluńska (#32/Kołobrzeg)2W:364-317:#29
216–43640−187Dorota Kuć (#19/Stargard)1W:454-306:#12
226–43584+404Artur Wawrzynowski (#28/Żukowo)1W:372-340:#24
236–43481−115Małgorzata Szmuksta (#21/Szczecin)2L:336-373:#16
245–54224+236Maciej Kuczyński (#14/Gdynia)1L:383-432:#11
255–53816+524Maciej Kuć (#24/Stargard)2L:340-372:#28
265–53773−37Alicja Grąbczewska (#12/Szczecin)2L:306-454:#19
275–53674+18Jadwiga Szczurowska (#42/Świnoujście)2W:490-353:#53
285–53647−5Lucyna Śniadach (#30/Rumia)1L:326-420:#18
295–53642+8Mieczysław Pastuszak (#26/Gdynia)2L:312-323:#38
305–53630+18Ala Białobrzewska (#22/Gdynia)2L:339-518:#6
315–53578−143Agata Kuć (#20/Stargard)2L:350-420:#13
325–53563+122Zuzanna Cichoń (#38/Gdańsk)1W:323-312:#26
335–53520−238Beata Kiżewska (#35/Świnoujście)1L:341-406:#8
345–53490+239Bartosz Bartczak (#36/Poznań)2W:300-277:#45
355–53479−546Karolina Urbańska (#31/Poznań)2L:325-433:#17
365–53436−195Bernadeta Kudlińska (#62/Bydgoszcz)2W:355-349:#37
375–53405+97Wojciech Gołęcki (#40/Inowrocław)1W:330-298:#43
385–53363+62Sylwia Łada (#29/Inowrocław)1L:317-364:#32
395–53358+116Marcin Gauer (#50/Kołobrzeg)1W:337-328:#23
405–53335−114Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)1W:361-314:#46
414–52896+128Anna Niewiadomska (#64/Kołobrzeg)1W:400-204:#49
424–63782+519Jerzy Luter (#25/Bytom)2W:552-300:#41
434–63547+34Monika Siemaszko (#23/Lipiany)2L:328-337:#50
444–63513+162Anna Arana (#34/Kołobrzeg)1W:469-259:#54
454–63418−148Katarzyna Szachowicz (#46/Unieszewo)2L:314-361:#39
464–63368−189Jolanta Olczak (#53/Kołobrzeg)1L:353-490:#42
474–63360−436Lidia Żywna (#41/Gdynia)1L:300-552:#25
484–63281−20Agnieszka Wiśniewska (#45/Inowrocław)1L:277-300:#36
494–63230−188Halina Cecot (#51/Kołobrzeg)1W:340-337:#48
504–63190−585Jacek Nowak (#37/Szczecin)1L:349-355:#62
514–63181−129Marek Cecot (#52/Kołobrzeg)1W:334-312:#61
524–63074−428Teresa Balewska (#44/Reda)2W:352-346:#57
534–63038−515Barbara Wiśniewska (#43/Gdańsk)2L:298-330:#40
543½–6½3245+187Ryszard Pliszka (#63/Szczecin)2W:465-241:#58
553–73294−127Krystyna Czajkowska (#57/Kołobrzeg)1L:346-352:#44
563–73181−393Tadeusz Kondej (#61/Świnoujście)2L:312-334:#52
573–73048−618Alina Kąpa (#48/Kołobrzeg)2L:337-340:#51
583–73015−713Roman Chomicz (#54/Kołobrzeg)2L:259-469:#34
593–72967−746Patrycja Matulewicz (#59/Kołobrzeg)1W:343-264:#56
603–72777−476Elżbieta Fitał (#49/Kołobrzeg)2L:204-400:#64
612½–7½2843−339Miłka Janaszewska (#60/Kołobrzeg)bye
621½–8½2475−838Maria Wieczorek (#56/Kołobrzeg)2L:264-343:#59
631–61808−750Andrzej Czabański (#55/Kołobrzeg)bye
64½–9½2533−796Teresa Jaśkiewicz (#58/Kołobrzeg)1L:241-465:#63

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.