Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Radosław Jachna (#10/Łódź)
8–2, 4119 +596 (1.:5, 2.:5)
   2ndDawid Pikul (#1/Poznań)
8½–1½, 4209 +585 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Perzyński (#27/Piła)
8–2, 4430 +993 (1.:6, 2.:4)
   2ndŁukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)
8–2, 4272 +791 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ireneusz Moralewicz (#9/Goleniów)
7½–2½, 3943 +364 (1.:5, 2.:5)
   2ndAndrzej Bednaruk (#33/Gdańsk)
7–3, 3991 +306 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Miłosz Wrzałek (#4/Warszawa)
7–3, 4057 +273 (1.:5, 2.:5)
   2ndMariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
7–3, 4076 +577 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Rogalewicz (#11/Poznań)
7–3, 3961 +441 (1.:4, 2.:6)
   2ndRafał Wesołowski (#16/Warszawa)
7–3, 3927 +476 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Grąbczewski (#5/Szczecin)
7–3, 3927 +329 (1.:5, 2.:5)
   2ndNatalia Woźniak (#6/Dziwnówek)
6–4, 4225 +713 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Wietecki (#15/Gorzów Wielkopolski)
6–4, 3929 +54 (1.:4, 2.:6)
   2ndJolanta Chłopińska (#18/Wałcz)
6–4, 4172 +593 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Iwona Wieluńska (#32/Kołobrzeg)
6–4, 3698 +74 (1.:5, 2.:5)
   2ndJacek Mańko (#13/Poznań)
6–4, 3943 +334 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Kowalski (#7/Gdańsk)
6–4, 3931 +543 (1.:5, 2.:5)
   2ndArtur Wawrzynowski (#28/Żukowo)
6–4, 3584 +404 (1.:5, 2.:5)
  
Runda 11 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Kuć (#8/Stargard)
6–4, 3860 +162 (1.:5, 2.:5)
   2ndMaciej Kuczyński (#14/Gdynia)
5–5, 4224 +236 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Szmuksta (#21/Szczecin)
6–4, 3481 −115 (1.:4, 2.:6)
   2ndMonika Gawron-Cieślik (#17/Szczecin)
6–4, 3785 +128 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Józef Wietecki (#47/Gorzów Wielkopolski)
6–4, 3766 +8 (1.:5, 2.:5)
   2ndDorota Kuć (#19/Stargard)
6–4, 3640 −187 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zuzanna Cichoń (#38/Gdańsk)
5–5, 3563 +122 (1.:5, 2.:5)
   2ndMaciej Kuć (#24/Stargard)
5–5, 3816 +524 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Alicja Grąbczewska (#12/Szczecin)
5–5, 3773 −37 (1.:4, 2.:6)
   2ndAla Białobrzewska (#22/Gdynia)
5–5, 3630 +18 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jadwiga Szczurowska (#42/Świnoujście)
5–5, 3674 +18 (1.:5, 2.:5)
   2ndBernadeta Kudlińska (#62/Bydgoszcz)
5–5, 3436 −195 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marcin Gauer (#50/Kołobrzeg)
5–5, 3358 +116 (1.:5, 2.:5)
   2ndLucyna Śniadach (#30/Rumia)
5–5, 3647 −5 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mieczysław Pastuszak (#26/Gdynia)
5–5, 3642 +8 (1.:5, 2.:5)
   2ndSylwia Łada (#29/Inowrocław)
5–5, 3363 +62 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agata Kuć (#20/Stargard)
5–5, 3578 −143 (1.:5, 2.:5)
   2ndWaldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)
5–5, 3335 −114 (1.:5, 2.:5)
  
Runda 11 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Beata Kiżewska (#35/Świnoujście)
5–5, 3520 −238 (1.:5, 2.:5)
   2ndKarolina Urbańska (#31/Poznań)
5–5, 3479 −546 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Gołęcki (#40/Inowrocław)
5–5, 3405 +97 (1.:5, 2.:5)
   2ndBartosz Bartczak (#36/Poznań)
5–5, 3490 +239 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Szachowicz (#46/Unieszewo)
4–6, 3418 −148 (1.:4, 2.:6)
   2ndAnna Niewiadomska (#64/Kołobrzeg)
4–5, 2896 +128 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jerzy Luter (#25/Bytom)
4–6, 3782 +519 (1.:5, 2.:5)
   2ndAgnieszka Wiśniewska (#45/Inowrocław)
4–6, 3281 −20 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Monika Siemaszko (#23/Lipiany)
4–6, 3547 +34 (1.:5, 2.:5)
   2ndHalina Cecot (#51/Kołobrzeg)
4–6, 3230 −188 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marek Cecot (#52/Kołobrzeg)
4–6, 3181 −129 (1.:5, 2.:5)
   2ndAnna Arana (#34/Kołobrzeg)
4–6, 3513 +162 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jolanta Olczak (#53/Kołobrzeg)
4–6, 3368 −189 (1.:5, 2.:5)
   2ndTeresa Balewska (#44/Reda)
4–6, 3074 −428 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jacek Nowak (#37/Szczecin)
4–6, 3190 −585 (1.:5, 2.:5)
   2ndLidia Żywna (#41/Gdynia)
4–6, 3360 −436 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ryszard Pliszka (#63/Szczecin)
3½–6½, 3245 +187 (1.:4, 2.:5)
   2ndBarbara Wiśniewska (#43/Gdańsk)
4–6, 3038 −515 (1.:5, 2.:5)
  
Runda 11 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Alina Kąpa (#48/Kołobrzeg)
3–7, 3048 −618 (1.:4, 2.:6)
   2ndKrystyna Czajkowska (#57/Kołobrzeg)
3–7, 3294 −127 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Tadeusz Kondej (#61/Świnoujście)
3–7, 3181 −393 (1.:5, 2.:5)
   2ndRoman Chomicz (#54/Kołobrzeg)
3–7, 3015 −713 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Elżbieta Fitał (#49/Kołobrzeg)
3–7, 2777 −476 (1.:5, 2.:5)
   2ndPatrycja Matulewicz (#59/Kołobrzeg)
3–7, 2967 −746 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Czabański (#55/Kołobrzeg)
1–6, 1808 −750 (1.:3, 2.:4)
   2ndMiłka Janaszewska (#60/Kołobrzeg)
2½–7½, 2843 −339 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maria Wieczorek (#56/Kołobrzeg)
1½–8½, 2475 −838 (1.:4, 2.:5)
   2ndTeresa Jaśkiewicz (#58/Kołobrzeg)
½–9½, 2533 −796 (1.:5, 2.:4)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.