Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Alphabetic Team Pairings

StółGraczPrzeciwnik
15Bernadeta Kudlińska (#62/Bydgoszcz) 2.Jadwiga Szczurowska (#42/Świnoujście) 1.
18Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) 2.Agata Kuć (#20/Stargard) 1.
StółGraczPrzeciwnik
22Jerzy Luter (#25/Bytom) 1.Agnieszka Wiśniewska (#45/Inowrocław) 2.
StółGraczPrzeciwnik
2Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) 2.Maciej Perzyński (#27/Piła) 1.
StółGraczPrzeciwnik
6Natalia Woźniak (#6/Dziwnówek) 2.Maciej Grąbczewski (#5/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
3Andrzej Bednaruk (#33/Gdańsk) 2.Ireneusz Moralewicz (#9/Goleniów) 1.
13Zuzanna Cichoń (#38/Gdańsk) 1.Maciej Kuć (#24/Stargard) 2.
9Andrzej Kowalski (#7/Gdańsk) 1.Artur Wawrzynowski (#28/Żukowo) 2.
27Barbara Wiśniewska (#43/Gdańsk) 2.Ryszard Pliszka (#63/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
14Ala Białobrzewska (#22/Gdynia) 2.Alicja Grąbczewska (#12/Szczecin) 1.
10Maciej Kuczyński (#14/Gdynia) 2.Dariusz Kuć (#8/Stargard) 1.
17Mieczysław Pastuszak (#26/Gdynia) 1.Sylwia Łada (#29/Inowrocław) 2.
26Lidia Żywna (#41/Gdynia) 2.Jacek Nowak (#37/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
3Ireneusz Moralewicz (#9/Goleniów) 1.Andrzej Bednaruk (#33/Gdańsk) 2.
StółGraczPrzeciwnik
12Józef Wietecki (#47/Gorzów Wielkopolski) 1.Dorota Kuć (#19/Stargard) 2.
7Zbigniew Wietecki (#15/Gorzów Wielkopolski) 1.Jolanta Chłopińska (#18/Wałcz) 2.
StółGraczPrzeciwnik
20Wojciech Gołęcki (#40/Inowrocław) 1.Bartosz Bartczak (#36/Poznań) 2.
22Agnieszka Wiśniewska (#45/Inowrocław) 2.Jerzy Luter (#25/Bytom) 1.
17Sylwia Łada (#29/Inowrocław) 2.Mieczysław Pastuszak (#26/Gdynia) 1.
StółGraczPrzeciwnik
24Anna Arana (#34/Kołobrzeg) 2.Marek Cecot (#52/Kołobrzeg) 1.
23Halina Cecot (#51/Kołobrzeg) 2.Monika Siemaszko (#23/Lipiany) 1.
24Marek Cecot (#52/Kołobrzeg) 1.Anna Arana (#34/Kołobrzeg) 2.
29Roman Chomicz (#54/Kołobrzeg) 2.Tadeusz Kondej (#61/Świnoujście) 1.
31Andrzej Czabański (#55/Kołobrzeg) 1.Miłka Janaszewska (#60/Kołobrzeg) 2.
28Krystyna Czajkowska (#57/Kołobrzeg) 2.Alina Kąpa (#48/Kołobrzeg) 1.
30Elżbieta Fitał (#49/Kołobrzeg) 1.Patrycja Matulewicz (#59/Kołobrzeg) 2.
16Marcin Gauer (#50/Kołobrzeg) 1.Lucyna Śniadach (#30/Rumia) 2.
31Miłka Janaszewska (#60/Kołobrzeg) 2.Andrzej Czabański (#55/Kołobrzeg) 1.
32Teresa Jaśkiewicz (#58/Kołobrzeg) 2.Maria Wieczorek (#56/Kołobrzeg) 1.
28Alina Kąpa (#48/Kołobrzeg) 1.Krystyna Czajkowska (#57/Kołobrzeg) 2.
30Patrycja Matulewicz (#59/Kołobrzeg) 2.Elżbieta Fitał (#49/Kołobrzeg) 1.
21Anna Niewiadomska (#64/Kołobrzeg) 2.Katarzyna Szachowicz (#46/Unieszewo) 1.
25Jolanta Olczak (#53/Kołobrzeg) 1.Teresa Balewska (#44/Reda) 2.
32Maria Wieczorek (#56/Kołobrzeg) 1.Teresa Jaśkiewicz (#58/Kołobrzeg) 2.
8Iwona Wieluńska (#32/Kołobrzeg) 1.Jacek Mańko (#13/Poznań) 2.
StółGraczPrzeciwnik
23Monika Siemaszko (#23/Lipiany) 1.Halina Cecot (#51/Kołobrzeg) 2.
StółGraczPrzeciwnik
2Maciej Perzyński (#27/Piła) 1.Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) 2.
StółGraczPrzeciwnik
20Bartosz Bartczak (#36/Poznań) 2.Wojciech Gołęcki (#40/Inowrocław) 1.
8Jacek Mańko (#13/Poznań) 2.Iwona Wieluńska (#32/Kołobrzeg) 1.
1Dawid Pikul (#1/Poznań) 2.Radosław Jachna (#10/Łódź) 1. powtórz
5Michał Rogalewicz (#11/Poznań) 1.Rafał Wesołowski (#16/Warszawa) 2.
19Karolina Urbańska (#31/Poznań) 2.Beata Kiżewska (#35/Świnoujście) 1.
StółGraczPrzeciwnik
25Teresa Balewska (#44/Reda) 2.Jolanta Olczak (#53/Kołobrzeg) 1.
StółGraczPrzeciwnik
16Lucyna Śniadach (#30/Rumia) 2.Marcin Gauer (#50/Kołobrzeg) 1.
StółGraczPrzeciwnik
18Agata Kuć (#20/Stargard) 1.Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) 2.
10Dariusz Kuć (#8/Stargard) 1.Maciej Kuczyński (#14/Gdynia) 2.
12Dorota Kuć (#19/Stargard) 2.Józef Wietecki (#47/Gorzów Wielkopolski) 1.
13Maciej Kuć (#24/Stargard) 2.Zuzanna Cichoń (#38/Gdańsk) 1.
StółGraczPrzeciwnik
11Monika Gawron-Cieślik (#17/Szczecin) 2.Małgorzata Szmuksta (#21/Szczecin) 1.
14Alicja Grąbczewska (#12/Szczecin) 1.Ala Białobrzewska (#22/Gdynia) 2.
6Maciej Grąbczewski (#5/Szczecin) 1.Natalia Woźniak (#6/Dziwnówek) 2.
26Jacek Nowak (#37/Szczecin) 1.Lidia Żywna (#41/Gdynia) 2.
27Ryszard Pliszka (#63/Szczecin) 1.Barbara Wiśniewska (#43/Gdańsk) 2.
11Małgorzata Szmuksta (#21/Szczecin) 1.Monika Gawron-Cieślik (#17/Szczecin) 2.
StółGraczPrzeciwnik
21Katarzyna Szachowicz (#46/Unieszewo) 1.Anna Niewiadomska (#64/Kołobrzeg) 2.
StółGraczPrzeciwnik
4Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.Miłosz Wrzałek (#4/Warszawa) 1.
5Rafał Wesołowski (#16/Warszawa) 2.Michał Rogalewicz (#11/Poznań) 1.
4Miłosz Wrzałek (#4/Warszawa) 1.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
7Jolanta Chłopińska (#18/Wałcz) 2.Zbigniew Wietecki (#15/Gorzów Wielkopolski) 1.
StółGraczPrzeciwnik
1Radosław Jachna (#10/Łódź) 1.Dawid Pikul (#1/Poznań) 2. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
19Beata Kiżewska (#35/Świnoujście) 1.Karolina Urbańska (#31/Poznań) 2.
29Tadeusz Kondej (#61/Świnoujście) 1.Roman Chomicz (#54/Kołobrzeg) 2.
15Jadwiga Szczurowska (#42/Świnoujście) 1.Bernadeta Kudlińska (#62/Bydgoszcz) 2.
StółGraczPrzeciwnik
9Artur Wawrzynowski (#28/Żukowo) 2.Andrzej Kowalski (#7/Gdańsk) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.