Wróć do indeksu rund.

Runda 10 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
8Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 2.Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa) 1.
7Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań) 2.Radosław Jachna (#10/Łódź) 1.
5Renata Andracka (#26/Zwola) 1.Stanisław Rydzik (#5/Warszawa) 2.
2Marta Bajorek (#23/Warszawa) 2.Dawid Pikul (#4/Poznań) 1.
24Teresa Balewska (#49/Reda) 2.Ewa Tymińska (#47/Gdańsk) 1.
12Bartosz Bartczak (#35/Poznań) 2.Justyna Sławińska (#43/Gdańsk) 1.
9Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk) 1.Grzegorz Łukasik (#6/Konojady) 2.
21Ala Białobrzewska (#24/Gdynia) 1.Lidia Żywna (#41/Gdynia) 2.
17Anita Bruska (#29/Gdynia) 2.Olga Swarcewicz (#33/Warszawa) 1.
10Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk) 1.Adam Grzelec (#22/Poznań) 2.
8Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa) 1.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 2.
14Katarzyna Dębska (#44/Ostróda) 1.Michał Rogalewicz (#14/Poznań) 2.
26Waldemar Dębski (#53/Ostróda) 2.Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie) 1.
20Sławomir Długosz (#38/Ostróda) 2.Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 1.
23Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław) 2.Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk) 1.
25Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie) 2.Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo) 1.
22Czesław Grajewski (#20/Białystok) 1.Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz) 2.
10Adam Grzelec (#22/Poznań) 2.Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk) 1.
7Radosław Jachna (#10/Łódź) 1.Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań) 2.
1Joanna Juszczak (#13/Warszawa) 2.Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) 1.
15Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda) 1.Marcin Rogala (#16/Warszawa) 2.
22Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz) 2.Czesław Grajewski (#20/Białystok) 1.
18Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) 1.Maria Skutela (#28/Warszawa) 2.
13Jacek Mańko (#17/Poznań) 1.Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn) 2.
13Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn) 2.Jacek Mańko (#17/Poznań) 1.
19Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie) 2.Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława) 1.
11Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia) 2.Katarzyna Polak (#11/Warszawa) 1.
 Jan Pawłowski (#46/Warszawa)bye
2Dawid Pikul (#4/Poznań) 1.Marta Bajorek (#23/Warszawa) 2.
4Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa) 1.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.
11Katarzyna Polak (#11/Warszawa) 1.Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia) 2.
15Marcin Rogala (#16/Warszawa) 2.Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda) 1.
14Michał Rogalewicz (#14/Poznań) 2.Katarzyna Dębska (#44/Ostróda) 1.
5Stanisław Rydzik (#5/Warszawa) 2.Renata Andracka (#26/Zwola) 1.
4Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa) 1.
18Maria Skutela (#28/Warszawa) 2.Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) 1.
3Irena Sołdan (#12/Warszawa) 2.Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek) 1.
20Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 1.Sławomir Długosz (#38/Ostróda) 2.
6Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno) 1.Michał Waszkiewicz (#8/Białystok) 2.
17Olga Swarcewicz (#33/Warszawa) 1.Anita Bruska (#29/Gdynia) 2.
25Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo) 1.Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie) 2.
12Justyna Sławińska (#43/Gdańsk) 1.Bartosz Bartczak (#35/Poznań) 2.
26Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie) 1.Waldemar Dębski (#53/Ostróda) 2.
1Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) 1.Joanna Juszczak (#13/Warszawa) 2.
24Ewa Tymińska (#47/Gdańsk) 1.Teresa Balewska (#49/Reda) 2.
6Michał Waszkiewicz (#8/Białystok) 2.Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno) 1.
16Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo) 1.Sylwia Łada (#32/Inowrocław) 2.
23Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk) 1.Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław) 2.
3Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek) 1.Irena Sołdan (#12/Warszawa) 2.
19Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława) 1.Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie) 2.
16Sylwia Łada (#32/Inowrocław) 2.Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo) 1.
9Grzegorz Łukasik (#6/Konojady) 2.Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk) 1.
21Lidia Żywna (#41/Gdynia) 2.Ala Białobrzewska (#24/Gdynia) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.