Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
11Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1.Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie) 2.
8Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań) 1.Katarzyna Polak (#11/Warszawa) 2.
5Renata Andracka (#26/Zwola) 2.Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno) 1. powtórz
2Marta Bajorek (#23/Warszawa) 1.Dawid Pikul (#4/Poznań) 2.
21Teresa Balewska (#49/Reda) 2.Jan Pawłowski (#46/Warszawa) 1.
6Bartosz Bartczak (#35/Poznań) 2.Joanna Juszczak (#13/Warszawa) 1.
9Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk) 2.Justyna Sławińska (#43/Gdańsk) 1.
15Ala Białobrzewska (#24/Gdynia) 1.Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk) 2.
18Anita Bruska (#29/Gdynia) 2.Marcin Rogala (#16/Warszawa) 1.
15Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk) 2.Ala Białobrzewska (#24/Gdynia) 1.
10Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa) 2.Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia) 1.
19Katarzyna Dębska (#44/Ostróda) 2.Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) 1.
26Waldemar Dębski (#53/Ostróda) 2.Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie) 1.
20Sławomir Długosz (#38/Ostróda) 1.Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława) 2.
 Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław)bye
25Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie) 1.Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk) 2.
23Czesław Grajewski (#20/Białystok) 1.Lidia Żywna (#41/Gdynia) 2.
12Adam Grzelec (#22/Poznań) 2.Grzegorz Łukasik (#6/Konojady) 1.
7Radosław Jachna (#10/Łódź) 1.Stanisław Rydzik (#5/Warszawa) 2.
6Joanna Juszczak (#13/Warszawa) 1.Bartosz Bartczak (#35/Poznań) 2.
13Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda) 1.Sylwia Łada (#32/Inowrocław) 2.
24Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz) 2.Ewa Tymińska (#47/Gdańsk) 1.
19Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) 1.Katarzyna Dębska (#44/Ostróda) 2.
17Jacek Mańko (#17/Poznań) 1.Maria Skutela (#28/Warszawa) 2.
16Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn) 2.Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo) 1.
11Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie) 2.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1.
10Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia) 1.Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa) 2.
21Jan Pawłowski (#46/Warszawa) 1.Teresa Balewska (#49/Reda) 2.
2Dawid Pikul (#4/Poznań) 2.Marta Bajorek (#23/Warszawa) 1.
1Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa) 1.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.
8Katarzyna Polak (#11/Warszawa) 2.Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań) 1.
18Marcin Rogala (#16/Warszawa) 1.Anita Bruska (#29/Gdynia) 2.
14Michał Rogalewicz (#14/Poznań) 2.Olga Swarcewicz (#33/Warszawa) 1.
7Stanisław Rydzik (#5/Warszawa) 2.Radosław Jachna (#10/Łódź) 1.
1Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa) 1.
17Maria Skutela (#28/Warszawa) 2.Jacek Mańko (#17/Poznań) 1.
4Irena Sołdan (#12/Warszawa) 2.Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek) 1.
22Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 1.Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo) 2.
5Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno) 1.Renata Andracka (#26/Zwola) 2. powtórz
14Olga Swarcewicz (#33/Warszawa) 1.Michał Rogalewicz (#14/Poznań) 2.
22Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo) 2.Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 1.
9Justyna Sławińska (#43/Gdańsk) 1.Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk) 2.
26Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie) 1.Waldemar Dębski (#53/Ostróda) 2.
3Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) 2.Michał Waszkiewicz (#8/Białystok) 1.
24Ewa Tymińska (#47/Gdańsk) 1.Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz) 2.
3Michał Waszkiewicz (#8/Białystok) 1.Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) 2.
16Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo) 1.Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn) 2.
25Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk) 2.Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie) 1.
4Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek) 1.Irena Sołdan (#12/Warszawa) 2.
20Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława) 2.Sławomir Długosz (#38/Ostróda) 1.
13Sylwia Łada (#32/Inowrocław) 2.Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda) 1.
12Grzegorz Łukasik (#6/Konojady) 1.Adam Grzelec (#22/Poznań) 2.
23Lidia Żywna (#41/Gdynia) 2.Czesław Grajewski (#20/Białystok) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.