Wróć do indeksu rund.

Runda 10 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Jan Pawłowski (#46/Warszawa): bye.
1Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) *zaczyna* vs. Joanna Juszczak (#13/Warszawa)
2Dawid Pikul (#4/Poznań) *zaczyna* vs. Marta Bajorek (#23/Warszawa)
3Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek) *zaczyna* vs. Irena Sołdan (#12/Warszawa)
4Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa) *zaczyna* vs. Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
5Renata Andracka (#26/Zwola) *zaczyna* vs. Stanisław Rydzik (#5/Warszawa)
6Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno) *zaczyna* vs. Michał Waszkiewicz (#8/Białystok)
7Radosław Jachna (#10/Łódź) *zaczyna* vs. Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań)
8Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa) *zaczyna* vs. Michał Alabrudziński (#1/Włocławek)
9Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk) *zaczyna* vs. Grzegorz Łukasik (#6/Konojady)
10Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk) *zaczyna* vs. Adam Grzelec (#22/Poznań)
11Katarzyna Polak (#11/Warszawa) *zaczyna* vs. Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia)
12Justyna Sławińska (#43/Gdańsk) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#35/Poznań)
13Jacek Mańko (#17/Poznań) *zaczyna* vs. Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn)
14Katarzyna Dębska (#44/Ostróda) *zaczyna* vs. Michał Rogalewicz (#14/Poznań)
15Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda) *zaczyna* vs. Marcin Rogala (#16/Warszawa)
16Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#32/Inowrocław)
17Olga Swarcewicz (#33/Warszawa) *zaczyna* vs. Anita Bruska (#29/Gdynia)
18Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Maria Skutela (#28/Warszawa)
19Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława) *zaczyna* vs. Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie)
20Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) *zaczyna* vs. Sławomir Długosz (#38/Ostróda)
21Ala Białobrzewska (#24/Gdynia) *zaczyna* vs. Lidia Żywna (#41/Gdynia)
22Czesław Grajewski (#20/Białystok) *zaczyna* vs. Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz)
23Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk) *zaczyna* vs. Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław)
24Ewa Tymińska (#47/Gdańsk) *zaczyna* vs. Teresa Balewska (#49/Reda)
25Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo) *zaczyna* vs. Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie)
26Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie) *zaczyna* vs. Waldemar Dębski (#53/Ostróda)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.