Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław): bye.
1Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa) *zaczyna* vs. Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
2Marta Bajorek (#23/Warszawa) *zaczyna* vs. Dawid Pikul (#4/Poznań)
3Michał Waszkiewicz (#8/Białystok) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)
4Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek) *zaczyna* vs. Irena Sołdan (#12/Warszawa)
5Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno) *zaczyna* vs. Renata Andracka (#26/Zwola) powtórz
6Joanna Juszczak (#13/Warszawa) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#35/Poznań)
7Radosław Jachna (#10/Łódź) *zaczyna* vs. Stanisław Rydzik (#5/Warszawa)
8Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań) *zaczyna* vs. Katarzyna Polak (#11/Warszawa)
9Justyna Sławińska (#43/Gdańsk) *zaczyna* vs. Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk)
10Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia) *zaczyna* vs. Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa)
11Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) *zaczyna* vs. Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie)
12Grzegorz Łukasik (#6/Konojady) *zaczyna* vs. Adam Grzelec (#22/Poznań)
13Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#32/Inowrocław)
14Olga Swarcewicz (#33/Warszawa) *zaczyna* vs. Michał Rogalewicz (#14/Poznań)
15Ala Białobrzewska (#24/Gdynia) *zaczyna* vs. Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk)
16Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo) *zaczyna* vs. Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn)
17Jacek Mańko (#17/Poznań) *zaczyna* vs. Maria Skutela (#28/Warszawa)
18Marcin Rogala (#16/Warszawa) *zaczyna* vs. Anita Bruska (#29/Gdynia)
19Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Katarzyna Dębska (#44/Ostróda)
20Sławomir Długosz (#38/Ostróda) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława)
21Jan Pawłowski (#46/Warszawa) *zaczyna* vs. Teresa Balewska (#49/Reda)
22Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) *zaczyna* vs. Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo)
23Czesław Grajewski (#20/Białystok) *zaczyna* vs. Lidia Żywna (#41/Gdynia)
24Ewa Tymińska (#47/Gdańsk) *zaczyna* vs. Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz)
25Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie) *zaczyna* vs. Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk)
26Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie) *zaczyna* vs. Waldemar Dębski (#53/Ostróda)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.