Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Jan Pawłowski (#46/Warszawa): bye.
1Dawid Pikul (#4/Poznań) *zaczyna* vs. Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) powtórz
2Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa) *zaczyna* vs. Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek)
3Michał Waszkiewicz (#8/Białystok) *zaczyna* vs. Marta Bajorek (#23/Warszawa) powtórz
4Irena Sołdan (#12/Warszawa) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) powtórz
5Stanisław Rydzik (#5/Warszawa) *zaczyna* vs. Joanna Juszczak (#13/Warszawa)
6Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno) *zaczyna* vs. Katarzyna Polak (#11/Warszawa) powtórz
7Renata Andracka (#26/Zwola) *zaczyna* vs. Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa) powtórz
8Radosław Jachna (#10/Łódź) *zaczyna* vs. Michał Alabrudziński (#1/Włocławek)
9Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia) *zaczyna* vs. Grzegorz Łukasik (#6/Konojady)
10Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk) *zaczyna* vs. Adam Grzelec (#22/Poznań)
11Michał Rogalewicz (#14/Poznań) *zaczyna* vs. Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie)
12Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#32/Inowrocław)
13Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#35/Poznań)
14Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo) *zaczyna* vs. Justyna Sławińska (#43/Gdańsk)
15Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk) *zaczyna* vs. Marcin Rogala (#16/Warszawa)
16Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława)
17Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn) *zaczyna* vs. Olga Swarcewicz (#33/Warszawa)
18Czesław Grajewski (#20/Białystok) *zaczyna* vs. Ala Białobrzewska (#24/Gdynia)
19Jacek Mańko (#17/Poznań) *zaczyna* vs. Katarzyna Dębska (#44/Ostróda)
20Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo) *zaczyna* vs. Anita Bruska (#29/Gdynia)
21Lidia Żywna (#41/Gdynia) *zaczyna* vs. Maria Skutela (#28/Warszawa)
22Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Sławomir Długosz (#38/Ostróda)
23Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) *zaczyna* vs. Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław)
24Teresa Balewska (#49/Reda) *zaczyna* vs. Ewa Tymińska (#47/Gdańsk)
25Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie) *zaczyna* vs. Waldemar Dębski (#53/Ostróda)
26Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie) *zaczyna* vs. Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.