Wróć do indeksu rund.

Runda 9 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
17–23900+410Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)1W:467-384:#12
27–23836+343Dawid Pikul (#4/Poznań)2W:485-281:#26
37–23801+597Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek)2W:377-362:#2
47–23781+380Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)1L:362-377:#9
57–23769+476Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa)2W:501-422:#1
67–23732+660Irena Sołdan (#12/Warszawa)2L:384-467:#3
77–23627+479Marta Bajorek (#23/Warszawa)2W:381-318:#5
86–33704+383Joanna Juszczak (#13/Warszawa)1W:356-350:#7
96–33702+473Stanisław Rydzik (#5/Warszawa)1L:318-381:#23
106–33564+512Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno)2W:421-359:#40
116–33526+163Michał Waszkiewicz (#8/Białystok)2W:441-306:#27
126–33491+228Renata Andracka (#26/Zwola)1L:281-485:#4
136–33357−56Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań)1W:446-352:#6
145½–3½3705+303Radosław Jachna (#10/Łódź)2W:329-321:#14
155–43796+238Michał Alabrudziński (#1/Włocławek)1L:422-501:#15
165–43621−67Grzegorz Łukasik (#6/Konojady)2L:352-446:#30
175–43511+197Adam Grzelec (#22/Poznań)1W:408-359:#28
185–43455+642Katarzyna Polak (#11/Warszawa)2W:399-327:#19
195–43419−12Justyna Sławińska (#43/Gdańsk)2W:392-375:#33
205–43413+39Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa)2L:350-356:#13
215–43389+416Bartosz Bartczak (#35/Poznań)1W:396-285:#24
225–43385+342Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk)2W:351-269:#31
235–43376+137Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia)1L:306-441:#8
245–43170−376Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk)1L:359-421:#21
255–43098−50Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn)2W:377-352:#32
264½–4½3238−123Jacek Mańko (#17/Poznań)1W:405-313:#39
274–53504+313Michał Rogalewicz (#14/Poznań)1L:321-329:#10
284–53443+138Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda)2W:380-290:#45
294–53382+257Sylwia Łada (#32/Inowrocław)1L:352-377:#37
304–53345+197Anita Bruska (#29/Gdynia)1W:540-236:#46
314–53333+58Maria Skutela (#28/Warszawa)2L:359-408:#22
324–53329−156Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)2L:313-405:#17
334–53231−484Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie)1L:327-399:#11
344–53224−301Sławomir Długosz (#38/Ostróda)1W:447-297:#48
354–53222−199Katarzyna Dębska (#44/Ostróda)2W:474-327:#49
364–53204−13Marcin Rogala (#16/Warszawa)1W:416-258:#50
374–53044−210Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo)1L:269-351:#34
384–53015−204Olga Swarcewicz (#33/Warszawa)1L:375-392:#43
394–52993−232Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława)1W:336-311:#20
403½–3½2667−17Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)bye
413½–5½3276−187Ala Białobrzewska (#24/Gdynia)2L:285-396:#35
423–63205−50Czesław Grajewski (#20/Białystok)2L:311-336:#36
433–63100−297Lidia Żywna (#41/Gdynia)2W:413-289:#53
443–63002−233Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz)1L:290-380:#25
453–62866−400Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław)2W:380-331:#47
463–62727−641Jan Pawłowski (#46/Warszawa)2L:236-540:#29
472½–6½2925−86Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk)2L:297-447:#38
482½–6½2906−234Teresa Balewska (#49/Reda)1L:327-474:#44
492½–6½2874−74Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo)2L:258-416:#16
502½–6½2808+326Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie)2W:409-335:#52
511½–7½2648−600Waldemar Dębski (#53/Ostróda)1L:289-413:#41
521½–7½2552−714Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie)1L:335-409:#51
53½–8½2424−591Ewa Tymińska (#47/Gdańsk)1L:331-380:#42

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.