Wróć do indeksu rund.

Runda 10 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
18–24345+569Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)1W:564-375:#13
28–24259+483Dawid Pikul (#4/Poznań)1W:423-283:#12
38–24180+504Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa)1W:411-383:#3
48–24081+574Marta Bajorek (#23/Warszawa)2W:454-359:#9
57–34283+382Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)2L:383-411:#15
67–34160+502Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek)1L:359-454:#23
77–34015+520Irena Sołdan (#12/Warszawa)2L:283-423:#4
87–33975+194Michał Waszkiewicz (#8/Białystok)1W:449-418:#30
97–33968+513Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno)1W:404-403:#10
107–33942+334Renata Andracka (#26/Zwola)1W:451-345:#5
116–44079+194Joanna Juszczak (#13/Warszawa)2L:375-564:#2
126–44047+367Stanisław Rydzik (#5/Warszawa)2L:345-451:#26
136–43852+559Bartosz Bartczak (#35/Poznań)1W:463-320:#1
146–43842+715Katarzyna Polak (#11/Warszawa)1W:387-314:#17
156–43817+439Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk)1W:432-335:#6
166–43815+118Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa)1W:402-323:#37
176–43784+174Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia)2W:408-371:#22
186–43780+13Justyna Sławińska (#43/Gdańsk)2W:361-336:#40
196–43775−87Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań)2L:418-449:#8
205½–4½4108+302Radosław Jachna (#10/Łódź)2L:403-404:#21
215–54116+95Michał Alabrudziński (#1/Włocławek)2L:320-463:#35
225–53956−164Grzegorz Łukasik (#6/Konojady)2L:335-432:#34
235–53882+160Adam Grzelec (#22/Poznań)1L:371-408:#27
245–53875+162Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda)1W:432-408:#16
255–53859+394Michał Rogalewicz (#14/Poznań)2W:355-274:#44
265–53840+439Sylwia Łada (#32/Inowrocław)1W:458-276:#38
275–53643−370Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie)1W:412-298:#36
285–53506−401Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk)1L:336-361:#43
295–53421−129Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn)2L:323-402:#7
305–53406−184Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo)2W:362-336:#29
315–53402−159Olga Swarcewicz (#33/Warszawa)2W:387-342:#39
324½–5½3691−137Ala Białobrzewska (#24/Gdynia)1W:415-365:#28
334½–5½3552−196Jacek Mańko (#17/Poznań)2L:314-387:#11
344–63698+8Maria Skutela (#28/Warszawa)2L:365-415:#24
354–63681+171Anita Bruska (#29/Gdynia)1L:336-362:#31
364–63671−201Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)1L:342-387:#33
374–63612−37Marcin Rogala (#16/Warszawa)2L:408-432:#25
384–63500−483Sławomir Długosz (#38/Ostróda)2L:276-458:#32
394–63496−280Katarzyna Dębska (#44/Ostróda)1L:274-355:#14
404–63291−346Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława)2L:298-412:#19
414–63033−532Jan Pawłowski (#46/Warszawa)2W:306-197:#51
423½–3½2667−17Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)bye
433½–6½3277−224Teresa Balewska (#49/Reda)2W:371-361:#20
443½–6½3243−27Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo)2W:369-322:#41
453–73566−60Czesław Grajewski (#20/Białystok)1L:361-371:#49
463–73422−344Lidia Żywna (#41/Gdynia)1L:322-369:#50
473–73320−245Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz)1L:318-330:#52
483–73183−464Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław)2L:317-381:#53
492½–7½3283−92Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk)1L:358-364:#47
502½–7½3029−536Waldemar Dębski (#53/Ostróda)1W:381-317:#42
512½–7½3005+217Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie)1L:197-306:#46
522½–7½2882−702Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie)2W:330-318:#45
531½–8½2788−585Ewa Tymińska (#47/Gdańsk)2W:364-358:#48

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.