Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
19–24785+657Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)2W:440-352:#15
29–24645+534Dawid Pikul (#4/Poznań)2W:386-335:#23
38–34550+582Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek)1W:390-310:#21
48–34532+416Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa)1L:352-440:#2
58–34416+523Marta Bajorek (#23/Warszawa)1L:335-386:#4
68–34407+213Michał Waszkiewicz (#8/Białystok)2W:432-413:#3
78–34405+669Irena Sołdan (#12/Warszawa)1W:390-241:#26
87–44696+363Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)1L:413-432:#8
97–44507+317Joanna Juszczak (#13/Warszawa)1W:428-305:#27
107–44491+507Stanisław Rydzik (#5/Warszawa)2W:444-304:#43
117–44278+433Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno)2L:310-390:#9
127–44229+828Katarzyna Polak (#11/Warszawa)1W:387-274:#30
137–44222+152Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa)1W:407-373:#35
147–44183+185Renata Andracka (#26/Zwola)2L:241-390:#12
156½–4½4523+468Radosław Jachna (#10/Łódź)1W:415-249:#34
166–54573+261Michał Alabrudziński (#1/Włocławek)1W:457-291:#40
176–54331−24Grzegorz Łukasik (#6/Konojady)1W:375-235:#37
186–54292+242Adam Grzelec (#22/Poznań)2W:410-328:#33
196–54288+420Michał Rogalewicz (#14/Poznań)2W:429-403:#24
206–54246+486Sylwia Łada (#32/Inowrocław)2W:406-359:#17
216–54225+525Bartosz Bartczak (#35/Poznań)2L:373-407:#7
226–54089+51Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia)2L:305-428:#13
236–54084−127Justyna Sławińska (#43/Gdańsk)1L:304-444:#5
246–54066+273Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk)2L:249-415:#10
256–54049−200Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań)2L:274-387:#11
266–54041−362Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie)2W:398-390:#28
276–53741−148Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo)1W:335-299:#25
285–64174+126Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda)2L:299-335:#31
295–64061+124Marcin Rogala (#16/Warszawa)1W:449-288:#49
305–64003−170Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)2W:332-301:#46
315–63797−567Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk)2L:291-457:#1
325–63730−241Olga Swarcewicz (#33/Warszawa)1L:328-410:#22
335–63675−273Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława)1W:384-311:#29
345–63656−269Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn)2L:235-375:#6
354½–6½4094−163Ala Białobrzewska (#24/Gdynia)1L:403-429:#14
364½–6½3911−243Jacek Mańko (#17/Poznań)1L:359-406:#32
374½–6½3604+103Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo)2W:361-231:#38
384–74088+0Maria Skutela (#28/Warszawa)1L:390-398:#19
394–73992+98Anita Bruska (#29/Gdynia)2L:311-384:#36
404–73914+15Czesław Grajewski (#20/Białystok)2W:348-273:#44
414–73843−266Lidia Żywna (#41/Gdynia)2W:421-343:#51
424–73769−355Katarzyna Dębska (#44/Ostróda)1L:273-348:#20
434–73731−613Sławomir Długosz (#38/Ostróda)1L:231-361:#50
444–73660−238Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz)2W:340-333:#47
454–73511−369Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław)2W:328-233:#52
464–73334−563Jan Pawłowski (#46/Warszawa)1L:301-332:#39
473½–3½2667−17Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)bye
483½–7½3565−385Teresa Balewska (#49/Reda)2L:288-449:#16
493½–7½3419−495Waldemar Dębski (#53/Ostróda)2W:390-349:#48
502½–8½3632−133Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk)1L:349-390:#53
512½–8½3348+139Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie)1L:343-421:#41
522½–8½3115−797Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie)1L:233-328:#42
531½–9½3121−592Ewa Tymińska (#47/Gdańsk)1L:333-340:#45

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.