Wróć do indeksu rund.

Runda 10 Wynik Podpis    
 Jan Pawłowski (#46/Warszawa)
3–6, 2727 −641 (1.:4, 2.:5)
   

Runda 10 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)
7–2, 3900 +410 (1.:5, 2.:4)
   2ndJoanna Juszczak (#13/Warszawa)
6–3, 3704 +383 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dawid Pikul (#4/Poznań)
7–2, 3836 +343 (1.:4, 2.:5)
   2ndMarta Bajorek (#23/Warszawa)
7–2, 3627 +479 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek)
7–2, 3801 +597 (1.:4, 2.:5)
   2ndIrena Sołdan (#12/Warszawa)
7–2, 3732 +660 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa)
7–2, 3769 +476 (1.:4, 2.:5)
   2ndMariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
7–2, 3781 +380 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Renata Andracka (#26/Zwola)
6–3, 3491 +228 (1.:4, 2.:5)
   2ndStanisław Rydzik (#5/Warszawa)
6–3, 3702 +473 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno)
6–3, 3564 +512 (1.:4, 2.:5)
   2ndMichał Waszkiewicz (#8/Białystok)
6–3, 3526 +163 (1.:4, 2.:5)
  

Runda 10 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Radosław Jachna (#10/Łódź)
5½–3½, 3705 +303 (1.:4, 2.:5)
   2ndBartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań)
6–3, 3357 −56 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa)
5–4, 3413 +39 (1.:4, 2.:5)
   2ndMichał Alabrudziński (#1/Włocławek)
5–4, 3796 +238 (1.:5, 2.:4)
  
Runda 10 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk)
5–4, 3385 +342 (1.:4, 2.:5)
   2ndGrzegorz Łukasik (#6/Konojady)
5–4, 3621 −67 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk)
5–4, 3170 −376 (1.:4, 2.:5)
   2ndAdam Grzelec (#22/Poznań)
5–4, 3511 +197 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Polak (#11/Warszawa)
5–4, 3455 +642 (1.:4, 2.:5)
   2ndMieczysław Pastuszak (#27/Gdynia)
5–4, 3376 +137 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Justyna Sławińska (#43/Gdańsk)
5–4, 3419 −12 (1.:5, 2.:4)
   2ndBartosz Bartczak (#35/Poznań)
5–4, 3389 +416 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jacek Mańko (#17/Poznań)
4½–4½, 3238 −123 (1.:4, 2.:5)
   2ndStanisław Olsztyn (#37/Olsztyn)
5–4, 3098 −50 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Dębska (#44/Ostróda)
4–5, 3222 −199 (1.:4, 2.:5)
   2ndMichał Rogalewicz (#14/Poznań)
4–5, 3504 +313 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda)
4–5, 3443 +138 (1.:4, 2.:5)
   2ndMarcin Rogala (#16/Warszawa)
4–5, 3204 −13 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo)
4–5, 3044 −210 (1.:5, 2.:4)
   2ndSylwia Łada (#32/Inowrocław)
4–5, 3382 +257 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Olga Swarcewicz (#33/Warszawa)
4–5, 3015 −204 (1.:5, 2.:4)
   2ndAnita Bruska (#29/Gdynia)
4–5, 3345 +197 (1.:5, 2.:4)
  
Runda 10 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)
4–5, 3329 −156 (1.:4, 2.:5)
   2ndMaria Skutela (#28/Warszawa)
4–5, 3333 +58 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława)
4–5, 2993 −232 (1.:5, 2.:4)
   2ndMariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie)
4–5, 3231 −484 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)
3½–3½, 2667 −17 (1.:2, 2.:5)
   2ndSławomir Długosz (#38/Ostróda)
4–5, 3224 −301 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ala Białobrzewska (#24/Gdynia)
3½–5½, 3276 −187 (1.:4, 2.:5)
   2ndLidia Żywna (#41/Gdynia)
3–6, 3100 −297 (1.:4, 2.:5)
  

Runda 10 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Czesław Grajewski (#20/Białystok)
3–6, 3205 −50 (1.:4, 2.:5)
   2ndBernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz)
3–6, 3002 −233 (1.:4, 2.:5)
  

Runda 10 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk)
2½–6½, 2925 −86 (1.:4, 2.:4)
   2ndWojciech Gołęcki (#42/Inowrocław)
3–6, 2866 −400 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ewa Tymińska (#47/Gdańsk)
½–8½, 2424 −591 (1.:4, 2.:4)
   2ndTeresa Balewska (#49/Reda)
2½–6½, 2906 −234 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo)
2½–6½, 2874 −74 (1.:4, 2.:4)
   2ndAdam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie)
1½–7½, 2552 −714 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie)
2½–6½, 2808 +326 (1.:3, 2.:5)
   2ndWaldemar Dębski (#53/Ostróda)
1½–7½, 2648 −600 (1.:4, 2.:4)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.