Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Wynik Podpis    
 Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław)
3–7, 3183 −464 (1.:5, 2.:5)
   

Runda 11 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa)
8–2, 4180 +504 (1.:5, 2.:5)
   2ndMariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
8–2, 4345 +569 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marta Bajorek (#23/Warszawa)
8–2, 4081 +574 (1.:5, 2.:5)
   2ndDawid Pikul (#4/Poznań)
8–2, 4259 +483 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Waszkiewicz (#8/Białystok)
7–3, 3975 +194 (1.:5, 2.:5)
   2ndŁukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)
7–3, 4283 +382 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek)
7–3, 4160 +502 (1.:5, 2.:5)
   2ndIrena Sołdan (#12/Warszawa)
7–3, 4015 +520 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno)
7–3, 3968 +513 (1.:5, 2.:5)
   2ndRenata Andracka (#26/Zwola)
7–3, 3942 +334 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Joanna Juszczak (#13/Warszawa)
6–4, 4079 +194 (1.:5, 2.:5)
   2ndBartosz Bartczak (#35/Poznań)
6–4, 3852 +559 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Radosław Jachna (#10/Łódź)
5½–4½, 4108 +302 (1.:4, 2.:6)
   2ndStanisław Rydzik (#5/Warszawa)
6–4, 4047 +367 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań)
6–4, 3775 −87 (1.:5, 2.:5)
   2ndKatarzyna Polak (#11/Warszawa)
6–4, 3842 +715 (1.:5, 2.:5)
  
Runda 11 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Justyna Sławińska (#43/Gdańsk)
6–4, 3780 +13 (1.:5, 2.:5)
   2ndAndrzej Bednaruk (#34/Gdańsk)
6–4, 3817 +439 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia)
6–4, 3784 +174 (1.:5, 2.:5)
   2ndMałgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa)
6–4, 3815 +118 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek)
5–5, 4116 +95 (1.:5, 2.:5)
   2ndMariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie)
5–5, 3643 −370 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Łukasik (#6/Konojady)
5–5, 3956 −164 (1.:5, 2.:5)
   2ndAdam Grzelec (#22/Poznań)
5–5, 3882 +160 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda)
5–5, 3875 +162 (1.:5, 2.:5)
   2ndSylwia Łada (#32/Inowrocław)
5–5, 3840 +439 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Olga Swarcewicz (#33/Warszawa)
5–5, 3402 −159 (1.:5, 2.:5)
   2ndMichał Rogalewicz (#14/Poznań)
5–5, 3859 +394 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ala Białobrzewska (#24/Gdynia)
4½–5½, 3691 −137 (1.:5, 2.:5)
   2ndZuzanna Cichoń (#40/Gdańsk)
5–5, 3506 −401 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo)
5–5, 3406 −184 (1.:5, 2.:5)
   2ndStanisław Olsztyn (#37/Olsztyn)
5–5, 3421 −129 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jacek Mańko (#17/Poznań)
4½–5½, 3552 −196 (1.:4, 2.:6)
   2ndMaria Skutela (#28/Warszawa)
4–6, 3698 +8 (1.:5, 2.:5)
  
Runda 11 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marcin Rogala (#16/Warszawa)
4–6, 3612 −37 (1.:5, 2.:5)
   2ndAnita Bruska (#29/Gdynia)
4–6, 3681 +171 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)
4–6, 3671 −201 (1.:5, 2.:5)
   2ndKatarzyna Dębska (#44/Ostróda)
4–6, 3496 −280 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Sławomir Długosz (#38/Ostróda)
4–6, 3500 −483 (1.:5, 2.:5)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#36/Sampława)
4–6, 3291 −346 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jan Pawłowski (#46/Warszawa)
4–6, 3033 −532 (1.:4, 2.:6)
   2ndTeresa Balewska (#49/Reda)
3½–6½, 3277 −224 (1.:4, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)
3½–3½, 2667 −17 (1.:2, 2.:5)
   2ndKatarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo)
3½–6½, 3243 −27 (1.:4, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Czesław Grajewski (#20/Białystok)
3–7, 3566 −60 (1.:5, 2.:5)
   2ndLidia Żywna (#41/Gdynia)
3–7, 3422 −344 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ewa Tymińska (#47/Gdańsk)
1½–8½, 2788 −585 (1.:4, 2.:5)
   2ndBernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz)
3–7, 3320 −245 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie)
2½–7½, 2882 −702 (1.:4, 2.:5)
   2ndBarbara Wiśniewska (#48/Gdańsk)
2½–7½, 3283 −92 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie)
2½–7½, 3005 +217 (1.:4, 2.:5)
   2ndWaldemar Dębski (#53/Ostróda)
2½–7½, 3029 −536 (1.:5, 2.:4)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.