Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Wynik Podpis    
 Jan Pawłowski (#46/Warszawa)
4–7, 3334 −563 (1.:5, 2.:6)
   

Runda 12 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dawid Pikul (#4/Poznań)
9–2, 4645 +534 (1.:5, 2.:6)
   2ndMariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
9–2, 4785 +657 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa)
8–3, 4532 +416 (1.:6, 2.:5)
   2ndNatalia Woźniak (#9/Dziwnówek)
8–3, 4550 +582 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Waszkiewicz (#8/Białystok)
8–3, 4407 +213 (1.:5, 2.:6)
   2ndMarta Bajorek (#23/Warszawa)
8–3, 4416 +523 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Irena Sołdan (#12/Warszawa)
8–3, 4405 +669 (1.:6, 2.:5)
   2ndŁukasz Tuszyński (#3/Chłopowo)
7–4, 4696 +363 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Stanisław Rydzik (#5/Warszawa)
7–4, 4491 +507 (1.:5, 2.:6)
   2ndJoanna Juszczak (#13/Warszawa)
7–4, 4507 +317 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno)
7–4, 4278 +433 (1.:5, 2.:6)
   2ndKatarzyna Polak (#11/Warszawa)
7–4, 4229 +828 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Renata Andracka (#26/Zwola)
7–4, 4183 +185 (1.:5, 2.:6)
   2ndMałgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa)
7–4, 4222 +152 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Radosław Jachna (#10/Łódź)
6½–4½, 4523 +468 (1.:5, 2.:6)
   2ndMichał Alabrudziński (#1/Włocławek)
6–5, 4573 +261 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia)
6–5, 4089 +51 (1.:5, 2.:6)
   2ndGrzegorz Łukasik (#6/Konojady)
6–5, 4331 −24 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk)
6–5, 4066 +273 (1.:5, 2.:6)
   2ndAdam Grzelec (#22/Poznań)
6–5, 4292 +242 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Rogalewicz (#14/Poznań)
6–5, 4288 +420 (1.:5, 2.:6)
   2ndMariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie)
6–5, 4041 −362 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda)
5–6, 4174 +126 (1.:5, 2.:6)
   2ndSylwia Łada (#32/Inowrocław)
6–5, 4246 +486 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań)
6–5, 4049 −200 (1.:5, 2.:6)
   2ndBartosz Bartczak (#35/Poznań)
6–5, 4225 +525 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo)
6–5, 3741 −148 (1.:6, 2.:5)
   2ndJustyna Sławińska (#43/Gdańsk)
6–5, 4084 −127 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk)
5–6, 3797 −567 (1.:5, 2.:6)
   2ndMarcin Rogala (#16/Warszawa)
5–6, 4061 +124 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz)
5–6, 4003 −170 (1.:5, 2.:6)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#36/Sampława)
5–6, 3675 −273 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn)
5–6, 3656 −269 (1.:5, 2.:6)
   2ndOlga Swarcewicz (#33/Warszawa)
5–6, 3730 −241 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Czesław Grajewski (#20/Białystok)
4–7, 3914 +15 (1.:5, 2.:6)
   2ndAla Białobrzewska (#24/Gdynia)
4½–6½, 4094 −163 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jacek Mańko (#17/Poznań)
4½–6½, 3911 −243 (1.:5, 2.:6)
   2ndKatarzyna Dębska (#44/Ostróda)
4–7, 3769 −355 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo)
4½–6½, 3604 +103 (1.:4, 2.:6)
   2ndAnita Bruska (#29/Gdynia)
4–7, 3992 +98 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Lidia Żywna (#41/Gdynia)
4–7, 3843 −266 (1.:5, 2.:6)
   2ndMaria Skutela (#28/Warszawa)
4–7, 4088 +0 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz)
4–7, 3660 −238 (1.:5, 2.:6)
   2ndSławomir Długosz (#38/Ostróda)
4–7, 3731 −613 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)
3½–3½, 2667 −17 (1.:2, 2.:5)
   2ndWojciech Gołęcki (#42/Inowrocław)
4–7, 3511 −369 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Teresa Balewska (#49/Reda)
3½–7½, 3565 −385 (1.:4, 2.:6)
   2ndEwa Tymińska (#47/Gdańsk)
1½–9½, 3121 −592 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie)
2½–8½, 3348 +139 (1.:5, 2.:5)
   2ndWaldemar Dębski (#53/Ostróda)
3½–7½, 3419 −495 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie)
2½–8½, 3115 −797 (1.:5, 2.:5)
   2ndBarbara Wiśniewska (#48/Gdańsk)
2½–8½, 3632 −133 (1.:6, 2.:4)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.