Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Alphabetic Team Pairings

StółGraczPrzeciwnik
18Czesław Grajewski (#20/Białystok) 1.Ala Białobrzewska (#24/Gdynia) 2.
3Michał Waszkiewicz (#8/Białystok) 1.Marta Bajorek (#23/Warszawa) 2. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
22Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz) 1.Sławomir Długosz (#38/Ostróda) 2.
16Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) 1.Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława) 2.
StółGraczPrzeciwnik
4Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) 2.Irena Sołdan (#12/Warszawa) 1. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
2Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek) 2.Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
10Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk) 1.Adam Grzelec (#22/Poznań) 2.
15Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk) 1.Marcin Rogala (#16/Warszawa) 2.
14Justyna Sławińska (#43/Gdańsk) 2.Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo) 1.
24Ewa Tymińska (#47/Gdańsk) 2.Teresa Balewska (#49/Reda) 1.
26Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk) 2.Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie) 1.
StółGraczPrzeciwnik
18Ala Białobrzewska (#24/Gdynia) 2.Czesław Grajewski (#20/Białystok) 1.
20Anita Bruska (#29/Gdynia) 2.Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo) 1.
9Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia) 1.Grzegorz Łukasik (#6/Konojady) 2.
23Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 1.Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław) 2.
21Lidia Żywna (#41/Gdynia) 1.Maria Skutela (#28/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
23Wojciech Gołęcki (#42/Inowrocław) 2.Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 1.
12Sylwia Łada (#32/Inowrocław) 2.Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda) 1.
StółGraczPrzeciwnik
9Grzegorz Łukasik (#6/Konojady) 2.Mieczysław Pastuszak (#27/Gdynia) 1.
StółGraczPrzeciwnik
26Adam Graczyk (#52/Nowe Miasto Lubawskie) 1.Barbara Wiśniewska (#48/Gdańsk) 2.
11Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie) 2.Michał Rogalewicz (#14/Poznań) 1.
25Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie) 1.Waldemar Dębski (#53/Ostróda) 2.
StółGraczPrzeciwnik
17Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn) 1.Olga Swarcewicz (#33/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
19Katarzyna Dębska (#44/Ostróda) 2.Jacek Mańko (#17/Poznań) 1.
25Waldemar Dębski (#53/Ostróda) 2.Eugeniusz Tuszyński (#51/Nowe Miasto Lubawskie) 1.
22Sławomir Długosz (#38/Ostróda) 2.Bernadeta Kudlińska (#45/Bydgoszcz) 1.
12Grzegorz Koczkodon (#25/Ostróda) 1.Sylwia Łada (#32/Inowrocław) 2.
StółGraczPrzeciwnik
6Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno) 1.Katarzyna Polak (#11/Warszawa) 2. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
13Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań) 1.Bartosz Bartczak (#35/Poznań) 2.
13Bartosz Bartczak (#35/Poznań) 2.Bartosz Aleksandrowicz (#30/Poznań) 1.
10Adam Grzelec (#22/Poznań) 2.Andrzej Bednaruk (#34/Gdańsk) 1.
19Jacek Mańko (#17/Poznań) 1.Katarzyna Dębska (#44/Ostróda) 2.
1Dawid Pikul (#4/Poznań) 1.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2. powtórz
11Michał Rogalewicz (#14/Poznań) 1.Mariusz Orzeł (#19/Nowe Miasto Lubawskie) 2.
StółGraczPrzeciwnik
24Teresa Balewska (#49/Reda) 1.Ewa Tymińska (#47/Gdańsk) 2.
StółGraczPrzeciwnik
16Krzysztof Zawadzki (#36/Sampława) 2.Waldemar Kudliński (#39/Bydgoszcz) 1.
StółGraczPrzeciwnik
20Katarzyna Szachowicz (#50/Unieszewo) 1.Anita Bruska (#29/Gdynia) 2.
StółGraczPrzeciwnik
3Marta Bajorek (#23/Warszawa) 2.Michał Waszkiewicz (#8/Białystok) 1. powtórz
7Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa) 2.Renata Andracka (#26/Zwola) 1. powtórz
5Joanna Juszczak (#13/Warszawa) 2.Stanisław Rydzik (#5/Warszawa) 1.
 Jan Pawłowski (#46/Warszawa)bye
2Paweł Pogorzelski (#15/Warszawa) 1.Natalia Woźniak (#9/Dziwnówek) 2.
6Katarzyna Polak (#11/Warszawa) 2.Krzysztof Sporczyk (#21/Piaseczno) 1. powtórz
15Marcin Rogala (#16/Warszawa) 2.Zuzanna Cichoń (#40/Gdańsk) 1.
5Stanisław Rydzik (#5/Warszawa) 1.Joanna Juszczak (#13/Warszawa) 2.
1Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.Dawid Pikul (#4/Poznań) 1. powtórz
21Maria Skutela (#28/Warszawa) 2.Lidia Żywna (#41/Gdynia) 1.
4Irena Sołdan (#12/Warszawa) 1.Łukasz Tuszyński (#3/Chłopowo) 2. powtórz
17Olga Swarcewicz (#33/Warszawa) 2.Stanisław Olsztyn (#37/Olsztyn) 1.
StółGraczPrzeciwnik
8Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 2.Radosław Jachna (#10/Łódź) 1.
StółGraczPrzeciwnik
7Renata Andracka (#26/Zwola) 1.Małgorzata Deszczyńska (#7/Warszawa) 2. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
8Radosław Jachna (#10/Łódź) 1.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 2.
StółGraczPrzeciwnik
14Artur Wawrzynowski (#31/Żukowo) 1.Justyna Sławińska (#43/Gdańsk) 2.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.