Wróć do indeksu rund.

Runda 20 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1.Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2. powtórz
29Renata Andracka (#47/Zwola) 1.Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.
32Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.
15Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.
13Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.Radosław Jachna (#16/Łódź) 2.
19Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.
15Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.
31Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.Beata Jagielska (#55/Police) 2.
7Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 2.
26Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.
30Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.
10Adam Grzelec (#35/Poznań) 2.Rafał Stachowski (#38/Police) 1.
20Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.
6Kamil Górka (#3/Kraków) 2.Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1. powtórz
11Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.
13Radosław Jachna (#16/Łódź) 2.Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.
6Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1.Kamil Górka (#3/Kraków) 2. powtórz
31Beata Jagielska (#55/Police) 2.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.
 Adam Janicki (#46/Wrocław)bye
24Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.
23Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 1.
29Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.Renata Andracka (#47/Zwola) 1.
3Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.
5Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.
18Agata Kuć (#34/Stargard) 2.Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.
21Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 1.
25Maciej Labe (#56/Poznań) 1.Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 2.
24Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.
18Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.Agata Kuć (#34/Stargard) 2.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 2. powtórz
12Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.
20Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.
22Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 1.
28Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.
14Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 1.Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.
23Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 1.Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.
16Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 2.
12Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.
9Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.
5Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.
14Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 1.
4Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2.
27Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.
17Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.
3Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2.
17Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.
25Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 2.Maciej Labe (#56/Poznań) 1.
19Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.
10Rafał Stachowski (#38/Police) 1.Adam Grzelec (#35/Poznań) 2.
30Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.
28Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.
4Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.
2Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1. powtórz
16Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 2.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.
26Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.
21Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 1.Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.
32Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.
11Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.
9Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.
8Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.
8Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.
1Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 2.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1. powtórz
27Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.
7Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 2.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.
22Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 1.Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.