Wróć do indeksu rund.

Runda 21 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 2. powtórz
27Renata Andracka (#47/Zwola) 2.Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 1.
32Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 1.
18Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.
18Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.
17Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.Jacek Mańko (#20/Poznań) 2.
12Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.
31Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.Beata Jagielska (#55/Police) 2.
7Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 2.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.
27Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 1.Renata Andracka (#47/Zwola) 2.
30Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 2.
14Adam Grzelec (#35/Poznań) 1.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 2.
22Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.
4Kamil Górka (#3/Kraków) 2.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.
9Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.Rafał Stachowski (#38/Police) 1.
13Radosław Jachna (#16/Łódź) 1.Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.
5Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2. powtórz
31Beata Jagielska (#55/Police) 2.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.
25Adam Janicki (#46/Wrocław) 2.Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 1.
16Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 2.
23Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 1.Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 2.
32Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 1.Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.
6Dariusz Kosz (#4/Nysa) 1.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 2.
7Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 2.
15Agata Kuć (#34/Stargard) 2.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.
19Maciej Kuć (#41/Stargard) 1.Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.
 Maciej Labe (#56/Poznań)bye
26Jerzy Luter (#42/Bytom) 1.Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 2.
17Jacek Mańko (#20/Poznań) 2.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1.Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2. powtórz
12Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.
22Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.
24Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 1.
24Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 1.Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.
11Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 1.Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.
23Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 2.Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 1.
15Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.Agata Kuć (#34/Stargard) 2.
14Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 2.Adam Grzelec (#35/Poznań) 1.
10Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.
3Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.
19Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.Maciej Kuć (#41/Stargard) 1.
4Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.Kamil Górka (#3/Kraków) 2.
26Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 2.Jerzy Luter (#42/Bytom) 1.
13Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.Radosław Jachna (#16/Łódź) 1.
3Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.
20Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 2.
28Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 2.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.
21Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 1.Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 2.
9Rafał Stachowski (#38/Police) 1.Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.
29Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 1.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 2.
30Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 2.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.
5Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2.Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1. powtórz
1Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1. powtórz
16Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 2.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.
29Karolina Urbańska (#50/Poznań) 2.Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 1.
20Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 2.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.
28Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 2.
8Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 2.Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 1.
11Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 1.
6Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 2.Dariusz Kosz (#4/Nysa) 1.
10Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.
2Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 2.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1. powtórz
25Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 1.Adam Janicki (#46/Wrocław) 2.
8Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 1.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 2.
21Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 2.Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.