Wróć do indeksu rund.

Runda 22 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
1Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2. powtórz
24Renata Andracka (#47/Zwola) 1.Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.
31Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.Beata Jagielska (#55/Police) 1.
22Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.
19Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 2.
20Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.
14Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 2.
28Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.Adam Janicki (#46/Wrocław) 2.
8Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.
29Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.
32Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.
13Adam Grzelec (#35/Poznań) 1.Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.
18Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 1.
5Kamil Górka (#3/Kraków) 2.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.
8Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.
11Radosław Jachna (#16/Łódź) 1.Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.
6Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1.Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 2. powtórz
31Beata Jagielska (#55/Police) 1.Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.
28Adam Janicki (#46/Wrocław) 2.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.
23Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 2.
21Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 1.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 2.
30Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.Jerzy Luter (#42/Bytom) 1.
4Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.
10Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.
12Agata Kuć (#34/Stargard) 2.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.
13Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.Adam Grzelec (#35/Poznań) 1.
26Maciej Labe (#56/Poznań) 2.Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 1.
30Jerzy Luter (#42/Bytom) 1.Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.
22Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1. powtórz
9Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 1.Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.
19Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 2.Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.
20Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.
27Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.
15Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 2.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.
25Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 2.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.
21Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 2.Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 1.
15Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 2.
17Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 2.
2Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 1. powtórz
16Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 1.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 2.
5Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.Kamil Górka (#3/Kraków) 2.
23Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 2.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.
11Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.Radosław Jachna (#16/Łódź) 1.
4Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2.
17Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 2.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.
26Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 1.Maciej Labe (#56/Poznań) 2.
18Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 1.Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.
7Rafał Stachowski (#38/Police) 1.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 2. powtórz
32Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.
25Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 2.
3Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1. powtórz
2Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 1.Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2. powtórz
16Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 2.Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 1.
27Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.
14Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 2.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.
29Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.
7Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 2.Rafał Stachowski (#38/Police) 1. powtórz
9Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 1.
12Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.Agata Kuć (#34/Stargard) 2.
10Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.
3Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2. powtórz
24Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.Renata Andracka (#47/Zwola) 1.
6Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 2.Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1. powtórz
 Marta Świątkowska (#52/Wrocław)bye

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.