Wróć do indeksu rund.

Runda 23 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1.Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2. powtórz
25Renata Andracka (#47/Zwola) 2.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.
32Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.Beata Jagielska (#55/Police) 1.
 Piotr Broda (#17/Sandomierz)bye
16Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.Adam Grzelec (#35/Poznań) 2.
21Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 2.Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 1.
17Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 2.Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.
29Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 2.Adam Janicki (#46/Wrocław) 1.
8Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 2.Rafał Stachowski (#38/Police) 1.
30Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 1.Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.
31Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 2.Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 1.
16Adam Grzelec (#35/Poznań) 2.Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.
19Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 1.Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.
7Kamil Górka (#3/Kraków) 1.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.
9Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.
5Radosław Jachna (#16/Łódź) 1.Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 2.
5Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 2.Radosław Jachna (#16/Łódź) 1.
32Beata Jagielska (#55/Police) 1.Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.
29Adam Janicki (#46/Wrocław) 1.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 2.
24Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 2.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.
23Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 1.
30Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 1.
4Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 1. powtórz
12Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 2.Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 1.
13Agata Kuć (#34/Stargard) 2.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.
20Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.
26Maciej Labe (#56/Poznań) 1.Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 2.
27Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 1.
20Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1. powtórz
11Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.
17Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 2.
22Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.
27Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 1.Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.
18Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 2.Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.
21Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 1.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 2.
22Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.
11Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.
10Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.
2Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1. powtórz
19Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 1.
3Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2. powtórz
18Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 2.
12Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 1.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 2.
7Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.Kamil Górka (#3/Kraków) 1.
13Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.Agata Kuć (#34/Stargard) 2.
23Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 1.Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.
15Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 1.
8Rafał Stachowski (#38/Police) 1.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 2.
31Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 1.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 2.
24Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 2.
4Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 1.Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2. powtórz
3Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1. powtórz
15Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 1.Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.
25Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.Renata Andracka (#47/Zwola) 2.
14Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 1.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 2.
28Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.
9Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.
6Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 1.
14Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 2.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 1.
10Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.
1Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2. powtórz
28Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.
6Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 1.Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.
26Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 2.Maciej Labe (#56/Poznań) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.