Wróć do indeksu rund.

Runda 18 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Monika Siemaszko (#49/Lipiany): bye.
1Paweł Jackowski (#8/Warszawa) *zaczyna* vs. Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) powtórz
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) *zaczyna* vs. Mirosław Uglik (#11/Warszawa) powtórz
3Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) *zaczyna* vs. Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) powtórz
4Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Aleksander Puchalski (#14/Włocławek)
5Kacper Zegadło (#5/Warszawa) *zaczyna* vs. Adam Grzelec (#35/Poznań) powtórz
6Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) *zaczyna* vs. Dariusz Kosz (#4/Nysa) powtórz
7Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) *zaczyna* vs. Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
8Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) *zaczyna* vs. Kamil Górka (#3/Kraków)
9Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) *zaczyna* vs. Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów)
10Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) *zaczyna* vs. Rafał Stachowski (#38/Police)
11Radosław Jachna (#16/Łódź) *zaczyna* vs. Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa)
12Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) *zaczyna* vs. Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów)
13Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) *zaczyna* vs. Walenty Siemaszko (#31/Lipiany)
14Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) *zaczyna* vs. Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy)
15Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Maciej Kuć (#41/Stargard)
16Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) *zaczyna* vs. Piotr Broda (#17/Sandomierz)
17Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) *zaczyna* vs. Jakub Błażejewski (#12/Poznań)
18Jacek Mańko (#20/Poznań) *zaczyna* vs. Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I)
19Adam Janicki (#46/Wrocław) *zaczyna* vs. Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin)
20Marta Świątkowska (#52/Wrocław) *zaczyna* vs. Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska)
21Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) *zaczyna* vs. Karolina Urbańska (#50/Poznań)
22Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Beata Kiżewska (#58/Świnoujście)
23Renata Andracka (#47/Zwola) *zaczyna* vs. Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I)
24Agata Kuć (#34/Stargard) *zaczyna* vs. Ziemowit Pazda (#40/Wrocław)
25Maciej Labe (#56/Poznań) *zaczyna* vs. Maciej Nawrocki (#26/Babimost)
26Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) *zaczyna* vs. Jerzy Luter (#42/Bytom)
27Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) *zaczyna* vs. Beata Jagielska (#55/Police)
28Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Joanna Ostrowska (#37/Warszawa)
29Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin)
30Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) *zaczyna* vs. Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań)
31Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) *zaczyna* vs. Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście)
32Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#64/Poznań)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.