Wróć do indeksu rund.

Runda 19 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Ziemowit Pazda (#40/Wrocław): bye.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) *zaczyna* vs. Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) powtórz
2Mirosław Uglik (#11/Warszawa) *zaczyna* vs. Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) powtórz
3Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Paweł Jackowski (#8/Warszawa) powtórz
4Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) powtórz
5Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) *zaczyna* vs. Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
6Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Dariusz Kosz (#4/Nysa) powtórz
7Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) *zaczyna* vs. Kamil Górka (#3/Kraków)
8Adam Grzelec (#35/Poznań) *zaczyna* vs. Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa)
9Kacper Zegadło (#5/Warszawa) *zaczyna* vs. Radosław Jachna (#16/Łódź)
10Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) *zaczyna* vs. Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów)
11Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) *zaczyna* vs. Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia)
12Jakub Błażejewski (#12/Poznań) *zaczyna* vs. Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin)
13Rafał Stachowski (#38/Police) *zaczyna* vs. Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście)
14Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) *zaczyna* vs. Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)
15Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) *zaczyna* vs. Marta Świątkowska (#52/Wrocław)
16Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) *zaczyna* vs. Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno)
17Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) *zaczyna* vs. Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg)
18Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) *zaczyna* vs. Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska)
19Piotr Broda (#17/Sandomierz) *zaczyna* vs. Maciej Kuć (#41/Stargard)
20Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) *zaczyna* vs. Beata Kiżewska (#58/Świnoujście)
21Maciej Labe (#56/Poznań) *zaczyna* vs. Agata Kuć (#34/Stargard)
22Jacek Mańko (#20/Poznań) *zaczyna* vs. Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I)
23Maciej Nawrocki (#26/Babimost) *zaczyna* vs. Adam Janicki (#46/Wrocław)
24Jerzy Luter (#42/Bytom) *zaczyna* vs. Joanna Ostrowska (#37/Warszawa)
25Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława)
26Karolina Urbańska (#50/Poznań) *zaczyna* vs. Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin)
27Beata Jagielska (#55/Police) *zaczyna* vs. Renata Andracka (#47/Zwola)
28Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) *zaczyna* vs. Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań)
29Monika Siemaszko (#49/Lipiany) *zaczyna* vs. Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski)
30Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) *zaczyna* vs. Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg)
31Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) *zaczyna* vs. Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście)
32Bartosz Bartczak (#64/Poznań) *zaczyna* vs. Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.