Wróć do indeksu rund.

Runda 20 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Adam Janicki (#46/Wrocław): bye.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) *zaczyna* vs. Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) powtórz
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) *zaczyna* vs. Mirosław Uglik (#11/Warszawa) powtórz
3Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) *zaczyna* vs. Dariusz Kosz (#4/Nysa)
4Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)
5Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) *zaczyna* vs. Aleksander Puchalski (#14/Włocławek)
6Paweł Jackowski (#8/Warszawa) *zaczyna* vs. Kamil Górka (#3/Kraków) powtórz
7Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Kacper Zegadło (#5/Warszawa)
8Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) *zaczyna* vs. Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa)
9Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) *zaczyna* vs. Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
10Rafał Stachowski (#38/Police) *zaczyna* vs. Adam Grzelec (#35/Poznań)
11Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy)
12Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) *zaczyna* vs. Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów)
13Jakub Błażejewski (#12/Poznań) *zaczyna* vs. Radosław Jachna (#16/Łódź)
14Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) *zaczyna* vs. Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska)
15Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) *zaczyna* vs. Piotr Broda (#17/Sandomierz)
16Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) *zaczyna* vs. Dominik Ulejczyk (#51/Będzin)
17Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) *zaczyna* vs. Walenty Siemaszko (#31/Lipiany)
18Jacek Mańko (#20/Poznań) *zaczyna* vs. Agata Kuć (#34/Stargard)
19Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) *zaczyna* vs. Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I)
20Maciej Nawrocki (#26/Babimost) *zaczyna* vs. Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin)
21Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Maciej Kuć (#41/Stargard)
22Marta Świątkowska (#52/Wrocław) *zaczyna* vs. Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań)
23Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) *zaczyna* vs. Beata Kiżewska (#58/Świnoujście)
24Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) *zaczyna* vs. Jerzy Luter (#42/Bytom)
25Maciej Labe (#56/Poznań) *zaczyna* vs. Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I)
26Karolina Urbańska (#50/Poznań) *zaczyna* vs. Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin)
27Monika Siemaszko (#49/Lipiany) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława)
28Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) *zaczyna* vs. Joanna Ostrowska (#37/Warszawa)
29Renata Andracka (#47/Zwola) *zaczyna* vs. Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście)
30Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) *zaczyna* vs. Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście)
31Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Beata Jagielska (#55/Police)
32Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#64/Poznań)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.