Wróć do indeksu rund.

Runda 21 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Maciej Labe (#56/Poznań): bye.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) *zaczyna* vs. Mirosław Uglik (#11/Warszawa) powtórz
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) *zaczyna* vs. Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) powtórz
3Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) *zaczyna* vs. Aleksander Puchalski (#14/Włocławek)
4Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Kamil Górka (#3/Kraków)
5Paweł Jackowski (#8/Warszawa) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) powtórz
6Dariusz Kosz (#4/Nysa) *zaczyna* vs. Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek)
7Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) *zaczyna* vs. Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski)
8Kacper Zegadło (#5/Warszawa) *zaczyna* vs. Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)
9Rafał Stachowski (#38/Police) *zaczyna* vs. Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy)
10Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) *zaczyna* vs. Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa)
11Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) *zaczyna* vs. Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
12Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) *zaczyna* vs. Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów)
13Radosław Jachna (#16/Łódź) *zaczyna* vs. Walenty Siemaszko (#31/Lipiany)
14Adam Grzelec (#35/Poznań) *zaczyna* vs. Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno)
15Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) *zaczyna* vs. Agata Kuć (#34/Stargard)
16Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) *zaczyna* vs. Dominik Ulejczyk (#51/Będzin)
17Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) *zaczyna* vs. Jacek Mańko (#20/Poznań)
18Jakub Błażejewski (#12/Poznań) *zaczyna* vs. Piotr Broda (#17/Sandomierz)
19Maciej Kuć (#41/Stargard) *zaczyna* vs. Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska)
20Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) *zaczyna* vs. Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg)
21Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Marta Świątkowska (#52/Wrocław)
22Maciej Nawrocki (#26/Babimost) *zaczyna* vs. Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin)
23Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) *zaczyna* vs. Ziemowit Pazda (#40/Wrocław)
24Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) *zaczyna* vs. Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań)
25Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) *zaczyna* vs. Adam Janicki (#46/Wrocław)
26Jerzy Luter (#42/Bytom) *zaczyna* vs. Monika Siemaszko (#49/Lipiany)
27Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) *zaczyna* vs. Renata Andracka (#47/Zwola)
28Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I)
29Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) *zaczyna* vs. Karolina Urbańska (#50/Poznań)
30Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) *zaczyna* vs. Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin)
31Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Beata Jagielska (#55/Police)
32Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#64/Poznań)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.