Wróć do indeksu rund.

Runda 22 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Marta Świątkowska (#52/Wrocław): bye.
1Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) *zaczyna* vs. Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) powtórz
2Mirosław Uglik (#11/Warszawa) *zaczyna* vs. Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) powtórz
3Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) powtórz
4Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) *zaczyna* vs. Dariusz Kosz (#4/Nysa)
5Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Kamil Górka (#3/Kraków)
6Paweł Jackowski (#8/Warszawa) *zaczyna* vs. Kacper Zegadło (#5/Warszawa) powtórz
7Rafał Stachowski (#38/Police) *zaczyna* vs. Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) powtórz
8Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy)
9Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) *zaczyna* vs. Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
10Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) *zaczyna* vs. Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa)
11Radosław Jachna (#16/Łódź) *zaczyna* vs. Walenty Siemaszko (#31/Lipiany)
12Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) *zaczyna* vs. Agata Kuć (#34/Stargard)
13Adam Grzelec (#35/Poznań) *zaczyna* vs. Maciej Kuć (#41/Stargard)
14Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) *zaczyna* vs. Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg)
15Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) *zaczyna* vs. Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia)
16Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) *zaczyna* vs. Dominik Ulejczyk (#51/Będzin)
17Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) *zaczyna* vs. Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno)
18Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin)
19Jakub Błażejewski (#12/Poznań) *zaczyna* vs. Maciej Nawrocki (#26/Babimost)
20Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) *zaczyna* vs. Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań)
21Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) *zaczyna* vs. Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin)
22Jacek Mańko (#20/Poznań) *zaczyna* vs. Piotr Broda (#17/Sandomierz)
23Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) *zaczyna* vs. Monika Siemaszko (#49/Lipiany)
24Renata Andracka (#47/Zwola) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława)
25Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) *zaczyna* vs. Ziemowit Pazda (#40/Wrocław)
26Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Maciej Labe (#56/Poznań)
27Karolina Urbańska (#50/Poznań) *zaczyna* vs. Joanna Ostrowska (#37/Warszawa)
28Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Adam Janicki (#46/Wrocław)
29Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin)
30Jerzy Luter (#42/Bytom) *zaczyna* vs. Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście)
31Beata Jagielska (#55/Police) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#64/Poznań)
32Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) *zaczyna* vs. Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.