Wróć do indeksu rund.

Runda 23 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Piotr Broda (#17/Sandomierz): bye.
1Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) *zaczyna* vs. Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) powtórz
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) *zaczyna* vs. Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) powtórz
3Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Mirosław Uglik (#11/Warszawa) powtórz
4Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) *zaczyna* vs. Dariusz Kosz (#4/Nysa) powtórz
5Radosław Jachna (#16/Łódź) *zaczyna* vs. Paweł Jackowski (#8/Warszawa)
6Kacper Zegadło (#5/Warszawa) *zaczyna* vs. Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
7Kamil Górka (#3/Kraków) *zaczyna* vs. Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
8Rafał Stachowski (#38/Police) *zaczyna* vs. Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski)
9Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy)
10Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) *zaczyna* vs. Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa)
11Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) *zaczyna* vs. Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów)
12Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) *zaczyna* vs. Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa)
13Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) *zaczyna* vs. Agata Kuć (#34/Stargard)
14Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek)
15Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) *zaczyna* vs. Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I)
16Jakub Błażejewski (#12/Poznań) *zaczyna* vs. Adam Grzelec (#35/Poznań)
17Maciej Nawrocki (#26/Babimost) *zaczyna* vs. Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów)
18Monika Siemaszko (#49/Lipiany) *zaczyna* vs. Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia)
19Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) *zaczyna* vs. Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska)
20Jacek Mańko (#20/Poznań) *zaczyna* vs. Maciej Kuć (#41/Stargard)
21Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) *zaczyna* vs. Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz)
22Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) *zaczyna* vs. Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań)
23Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Beata Kiżewska (#58/Świnoujście)
24Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) *zaczyna* vs. Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin)
25Karolina Urbańska (#50/Poznań) *zaczyna* vs. Renata Andracka (#47/Zwola)
26Maciej Labe (#56/Poznań) *zaczyna* vs. Marta Świątkowska (#52/Wrocław)
27Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) *zaczyna* vs. Jerzy Luter (#42/Bytom)
28Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława)
29Adam Janicki (#46/Wrocław) *zaczyna* vs. Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg)
30Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) *zaczyna* vs. Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście)
31Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) *zaczyna* vs. Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław)
32Beata Jagielska (#55/Police) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#64/Poznań)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.