Wróć do indeksu rund.

Runda 24 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań): bye.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) *zaczyna* vs. Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy)
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) *zaczyna* vs. Mirosław Uglik (#11/Warszawa) powtórz
3Dariusz Kosz (#4/Nysa) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) powtórz
4Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) *zaczyna* vs. Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) powtórz
5Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) *zaczyna* vs. Paweł Jackowski (#8/Warszawa) powtórz
6Kamil Górka (#3/Kraków) *zaczyna* vs. Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
7Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) *zaczyna* vs. Kacper Zegadło (#5/Warszawa)
8Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) *zaczyna* vs. Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
9Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Radosław Jachna (#16/Łódź)
10Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) *zaczyna* vs. Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa)
11Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) *zaczyna* vs. Rafał Stachowski (#38/Police)
12Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Agata Kuć (#34/Stargard)
13Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów)
14Adam Grzelec (#35/Poznań) *zaczyna* vs. Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów)
15Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) *zaczyna* vs. Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno)
16Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) *zaczyna* vs. Maciej Nawrocki (#26/Babimost)
17Jakub Błażejewski (#12/Poznań) *zaczyna* vs. Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg)
18Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) *zaczyna* vs. Maciej Kuć (#41/Stargard)
19Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) *zaczyna* vs. Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia)
20Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) *zaczyna* vs. Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin)
21Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) *zaczyna* vs. Ziemowit Pazda (#40/Wrocław)
22Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Jacek Mańko (#20/Poznań)
23Monika Siemaszko (#49/Lipiany) *zaczyna* vs. Maciej Labe (#56/Poznań)
24Piotr Broda (#17/Sandomierz) *zaczyna* vs. Jerzy Luter (#42/Bytom)
25Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) *zaczyna* vs. Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski)
26Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława)
27Marta Świątkowska (#52/Wrocław) *zaczyna* vs. Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin)
28Karolina Urbańska (#50/Poznań) *zaczyna* vs. Joanna Ostrowska (#37/Warszawa)
29Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) *zaczyna* vs. Adam Janicki (#46/Wrocław)
30Beata Jagielska (#55/Police) *zaczyna* vs. Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin)
31Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Renata Andracka (#47/Zwola)
32Bartosz Bartczak (#64/Poznań) *zaczyna* vs. Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.