Wróć do indeksu rund.

Runda 18 Wynik Podpis    
 Monika Siemaszko (#49/Lipiany)
6–11, 6050 −474 (1.:8, 2.:9)
   

Runda 18 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Paweł Jackowski (#8/Warszawa)
12–5, 6854 +346 (1.:9, 2.:8)
   2ndKazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
14–3, 6745 +672 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek)
13–4, 7187 +1219 (1.:9, 2.:8)
   2ndMirosław Uglik (#11/Warszawa)
13–4, 6658 +775 (1.:10, 2.:7)
  

Runda 18 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście)
12–5, 6815 +296 (1.:8, 2.:9)
   2ndMaciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski)
11–6, 7104 +419 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski)
11–6, 6808 +762 (1.:8, 2.:9)
   2ndAleksander Puchalski (#14/Włocławek)
11–6, 7096 +751 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kacper Zegadło (#5/Warszawa)
11–6, 6670 +91 (1.:8, 2.:9)
   2ndAdam Grzelec (#35/Poznań)
11–6, 6603 +382 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)
10–7, 7107 +1174 (1.:9, 2.:8)
   2ndDariusz Kosz (#4/Nysa)
10–7, 6990 +507 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa)
10–7, 6870 +518 (1.:8, 2.:9)
   2ndPatryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
10–7, 6987 +700 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek)
10–7, 6525 +387 (1.:8, 2.:9)
   2ndKamil Górka (#3/Kraków)
10–7, 6967 +378 (1.:9, 2.:8)
  
Runda 18 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia)
10–7, 6481 +353 (1.:8, 2.:9)
   2ndIreneusz Moralewicz (#15/Goleniów)
10–7, 6932 +816 (1.:10, 2.:7)
  

Runda 18 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
10–7, 6905 +567 (1.:8, 2.:9)
   2ndRafał Stachowski (#38/Police)
10–7, 6388 −108 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Radosław Jachna (#16/Łódź)
10–7, 6566 +382 (1.:9, 2.:8)
   2ndMiłosz Wrzałek (#6/Warszawa)
9–8, 6965 +672 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście)
9–8, 6261 +128 (1.:8, 2.:9)
   2ndMikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów)
9–8, 6522 +297 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin)
9–8, 6389 −139 (1.:8, 2.:9)
   2ndWalenty Siemaszko (#31/Lipiany)
9–8, 6195 +31 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno)
9–8, 6347 +480 (1.:8, 2.:9)
   2ndJakub Hassa (#57/Lutol Suchy)
9–8, 6302 −626 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)
9–8, 6132 −20 (1.:8, 2.:9)
   2ndMaciej Kuć (#41/Stargard)
9–8, 6326 +44 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin)
9–8, 6282 −278 (1.:8, 2.:9)
   2ndPiotr Broda (#17/Sandomierz)
9–8, 6055 −387 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno)
9–8, 6069 −175 (1.:8, 2.:9)
   2ndJakub Błażejewski (#12/Poznań)
9–8, 6256 −441 (1.:8, 2.:9)
  
Runda 18 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jacek Mańko (#20/Poznań)
8–9, 6159 −259 (1.:8, 2.:9)
   2ndMarcin Stachowski (#32/Wydartowo I)
8–9, 6494 +155 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Janicki (#46/Wrocław)
8–9, 6122 −209 (1.:8, 2.:9)
   2ndAlicja Grąbczewska (#19/Szczecin)
8–9, 6396 +154 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marta Świątkowska (#52/Wrocław)
8–9, 6183 +203 (1.:8, 2.:9)
   2ndMarcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska)
8–9, 6299 +113 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz)
8–9, 6297 −170 (1.:8, 2.:9)
   2ndKarolina Urbańska (#50/Poznań)
7½–9½, 6083 +128 (1.:8, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg)
8–9, 6050 −348 (1.:8, 2.:9)
   2ndBeata Kiżewska (#58/Świnoujście)
8–9, 6093 −494 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Renata Andracka (#47/Zwola)
7½–9½, 5780 −181 (1.:8, 2.:8)
   2ndDorota Stachowska (#33/Wydartowo I)
7½–9½, 5846 −172 (1.:8, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agata Kuć (#34/Stargard)
7–10, 6427 +100 (1.:8, 2.:9)
   2ndZiemowit Pazda (#40/Wrocław)
7–10, 6254 −246 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Labe (#56/Poznań)
7–10, 6079 −340 (1.:8, 2.:9)
   2ndMaciej Nawrocki (#26/Babimost)
7–10, 6057 −554 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin)
6½–10½, 6057 +188 (1.:7, 2.:9)
   2ndJerzy Luter (#42/Bytom)
6½–10½, 6291 +267 (1.:7, 2.:9)
  
Runda 18 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława)
6½–10½, 6034 −285 (1.:8, 2.:8)
   2ndBeata Jagielska (#55/Police)
6½–10½, 6108 +392 (1.:8, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg)
2½–14½, 5439 −424 (1.:8, 2.:8)
   2ndJoanna Ostrowska (#37/Warszawa)
6½–10½, 6026 +40 (1.:8, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski)
5½–11½, 5881 −247 (1.:8, 2.:8)
   2ndMonika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin)
6½–10½, 5929 −265 (1.:8, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin)
5½–11½, 6061 −9 (1.:7, 2.:9)
   2ndKatarzyna Okoniewska (#60/Poznań)
6½–10½, 5862 +135 (1.:8, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław)
6½–10½, 5598 −332 (1.:7, 2.:9)
   2ndTadeusz Kondej (#65/Świnoujście)
½–16½, 5073 −1386 (1.:8, 2.:8)
  

Runda 18 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście)
6½–10½, 5447 −534 (1.:8, 2.:8)
   2ndBartosz Bartczak (#64/Poznań)
5½–11½, 5696 −819 (1.:8, 2.:8)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.