Wróć do indeksu rund.

Runda 19 Wynik Podpis    
 Ziemowit Pazda (#40/Wrocław)
7½–10½, 6576 −246 (1.:9, 2.:9)
   

Runda 19 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
14–4, 7140 +670 (1.:9, 2.:9)
   2ndAleksander Puchalski (#14/Włocławek)
12–6, 7588 +936 (1.:10, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mirosław Uglik (#11/Warszawa)
14–4, 7120 +833 (1.:10, 2.:8)
   2ndMichał Alabrudziński (#1/Włocławek)
13–5, 7462 +1039 (1.:10, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski)
12–6, 7170 +796 (1.:8, 2.:10)
   2ndPaweł Jackowski (#8/Warszawa)
12–6, 7200 +231 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście)
12–6, 7143 +262 (1.:9, 2.:9)
   2ndŁukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)
11–7, 7548 +1186 (1.:10, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
11–7, 7370 +691 (1.:8, 2.:10)
   2ndPatryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
11–7, 7448 +815 (1.:10, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski)
11–7, 7411 +234 (1.:9, 2.:9)
   2ndDariusz Kosz (#4/Nysa)
11–7, 7445 +687 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek)
11–7, 6914 +433 (1.:9, 2.:9)
   2ndKamil Górka (#3/Kraków)
11–7, 7364 +380 (1.:10, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Grzelec (#35/Poznań)
11–7, 7032 +370 (1.:9, 2.:9)
   2ndGrzegorz Kurowski (#10/Warszawa)
11–7, 7285 +675 (1.:9, 2.:9)
  
Runda 19 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kacper Zegadło (#5/Warszawa)
11–7, 7074 +33 (1.:9, 2.:9)
   2ndRadosław Jachna (#16/Łódź)
10–8, 6879 +298 (1.:10, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa)
10–8, 7362 +756 (1.:9, 2.:9)
   2ndIreneusz Moralewicz (#15/Goleniów)
10–8, 7275 +770 (1.:10, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy)
10–8, 6707 −594 (1.:9, 2.:9)
   2ndMieczysław Pastuszak (#45/Gdynia)
10–8, 6822 +229 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Błażejewski (#12/Poznań)
10–8, 6734 −329 (1.:8, 2.:10)
   2ndDiana Pietrzykowska (#36/Szczecin)
10–8, 6734 −90 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Stachowski (#38/Police)
10–8, 6646 −265 (1.:9, 2.:9)
   2ndŁukasz Przyszlak (#44/Świnoujście)
10–8, 6719 +283 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Walenty Siemaszko (#31/Lipiany)
10–8, 6504 +71 (1.:9, 2.:9)
   2ndZbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)
10–8, 6545 +88 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów)
9–9, 6825 +142 (1.:9, 2.:9)
   2ndMarta Świątkowska (#52/Wrocław)
9–9, 6501 +217 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin)
9–9, 6797 +229 (1.:9, 2.:9)
   2ndSławomir Piotrowski (#24/Deszczno)
9–9, 6616 +440 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin)
9–9, 6755 −251 (1.:9, 2.:9)
   2ndIwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg)
9–9, 6493 −212 (1.:9, 2.:9)
  
Runda 19 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz)
9–9, 6735 −121 (1.:9, 2.:9)
   2ndMarcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska)
9–9, 6702 +136 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Piotr Broda (#17/Sandomierz)
9–9, 6319 −575 (1.:9, 2.:9)
   2ndMaciej Kuć (#41/Stargard)
9–9, 6631 −64 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno)
9–9, 6442 −207 (1.:9, 2.:9)
   2ndBeata Kiżewska (#58/Świnoujście)
9–9, 6483 −474 (1.:10, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Labe (#56/Poznań)
8–10, 6537 −204 (1.:8, 2.:10)
   2ndAgata Kuć (#34/Stargard)
8–10, 6935 +335 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jacek Mańko (#20/Poznań)
8–10, 6466 −395 (1.:8, 2.:10)
   2ndMarcin Stachowski (#32/Wydartowo I)
8–10, 6864 +135 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Nawrocki (#26/Babimost)
8–10, 6488 −401 (1.:9, 2.:9)
   2ndAdam Janicki (#46/Wrocław)
8–10, 6448 −284 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jerzy Luter (#42/Bytom)
7½–10½, 6701 +386 (1.:8, 2.:9)
   2ndJoanna Ostrowska (#37/Warszawa)
7½–10½, 6369 +77 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I)
7½–10½, 6226 −195 (1.:9, 2.:8)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#54/Sampława)
7½–10½, 6489 −81 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Karolina Urbańska (#50/Poznań)
7½–10½, 6472 +79 (1.:8, 2.:9)
   2ndAleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin)
7½–10½, 6431 +191 (1.:8, 2.:9)
  
Runda 19 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Beata Jagielska (#55/Police)
6½–11½, 6419 +369 (1.:8, 2.:9)
   2ndRenata Andracka (#47/Zwola)
7½–10½, 6084 −195 (1.:8, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin)
6½–11½, 6395 +14 (1.:8, 2.:9)
   2ndKatarzyna Okoniewska (#60/Poznań)
7–11, 6184 +135 (1.:9, 2.:8)
  

Runda 19 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Monika Siemaszko (#49/Lipiany)
6½–11½, 6350 −174 (1.:8, 2.:9)
   2ndJózef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski)
5½–12½, 6172 −366 (1.:8, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin)
6½–11½, 6202 −500 (1.:8, 2.:9)
   2ndKrystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg)
2½–15½, 5745 −461 (1.:8, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław)
6½–11½, 5920 −468 (1.:8, 2.:9)
   2ndTadeusz Kondej (#65/Świnoujście)
½–17½, 5324 −1590 (1.:8, 2.:9)
  

Runda 19 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bartosz Bartczak (#64/Poznań)
5½–12½, 6067 −822 (1.:8, 2.:9)
   2ndJadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście)
6½–11½, 5725 −687 (1.:9, 2.:8)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.