Wróć do indeksu rund.

Runda 20 Wynik Podpis    
 Adam Janicki (#46/Wrocław)
8–11, 6810 −288 (1.:10, 2.:9)
   

Runda 20 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
14–5, 7536 +666 (1.:10, 2.:9)
   2ndJakub Zaryński (#13/Świnoujście)
13–6, 7670 +475 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek)
13–6, 7863 +928 (1.:10, 2.:9)
   2ndMirosław Uglik (#11/Warszawa)
14–5, 7522 +814 (1.:11, 2.:8)
  

Runda 20 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa)
12–7, 7786 +700 (1.:9, 2.:10)
   2ndDariusz Kosz (#4/Nysa)
12–7, 7971 +893 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski)
12–7, 7811 +238 (1.:9, 2.:10)
   2ndŁukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)
12–7, 7969 +1205 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa)
12–7, 7797 +786 (1.:10, 2.:9)
   2ndAleksander Puchalski (#14/Włocławek)
12–7, 7908 +730 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Paweł Jackowski (#8/Warszawa)
12–7, 7607 +222 (1.:9, 2.:10)
   2ndKamil Górka (#3/Kraków)
12–7, 7805 +493 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski)
12–7, 7498 +683 (1.:9, 2.:10)
   2ndKacper Zegadło (#5/Warszawa)
12–7, 7527 +87 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek)
12–7, 7289 +481 (1.:9, 2.:10)
   2ndMiłosz Wrzałek (#6/Warszawa)
11–8, 7868 +922 (1.:10, 2.:9)
  
Runda 20 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście)
11–8, 7121 +376 (1.:9, 2.:10)
   2ndPatryk Wolniewicz (#18/Szczecin)
11–8, 7762 +602 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Stachowski (#38/Police)
11–8, 7039 −247 (1.:9, 2.:10)
   2ndAdam Grzelec (#35/Poznań)
11–8, 7359 +322 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)
11–8, 7044 +250 (1.:10, 2.:9)
   2ndJakub Hassa (#57/Lutol Suchy)
11–8, 7088 −578 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno)
10–9, 7154 +647 (1.:9, 2.:10)
   2ndIreneusz Moralewicz (#15/Goleniów)
10–9, 7615 +604 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Błażejewski (#12/Poznań)
10–9, 7109 −347 (1.:9, 2.:10)
   2ndRadosław Jachna (#16/Łódź)
10–9, 7278 +244 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia)
10–9, 7187 +213 (1.:9, 2.:10)
   2ndMarcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska)
10–9, 7085 +182 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów)
10–9, 7165 +165 (1.:10, 2.:9)
   2ndPiotr Broda (#17/Sandomierz)
10–9, 6677 −519 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin)
10–9, 7071 −252 (1.:9, 2.:10)
   2ndDominik Ulejczyk (#51/Będzin)
10–9, 7128 −230 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno)
10–9, 6847 −101 (1.:9, 2.:10)
   2ndWalenty Siemaszko (#31/Lipiany)
10–9, 6813 −22 (1.:10, 2.:9)
  
Runda 20 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jacek Mańko (#20/Poznań)
9–10, 6915 −336 (1.:9, 2.:10)
   2ndAgata Kuć (#34/Stargard)
9–10, 7277 +351 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz)
9–10, 7072 −167 (1.:9, 2.:10)
   2ndMarcin Stachowski (#32/Wydartowo I)
9–10, 7260 +174 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Nawrocki (#26/Babimost)
9–10, 6910 −380 (1.:9, 2.:10)
   2ndAlicja Grąbczewska (#19/Szczecin)
9–10, 7128 +22 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg)
9–10, 6845 −233 (1.:9, 2.:10)
   2ndMaciej Kuć (#41/Stargard)
9–10, 6930 −170 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marta Świątkowska (#52/Wrocław)
9–10, 6818 +194 (1.:9, 2.:10)
   2ndKatarzyna Okoniewska (#60/Poznań)
8–11, 6550 +139 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ziemowit Pazda (#40/Wrocław)
8–11, 6876 +54 (1.:9, 2.:9)
   2ndBeata Kiżewska (#58/Świnoujście)
9–10, 6785 −530 (1.:10, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin)
8½–10½, 6846 +220 (1.:8, 2.:10)
   2ndJerzy Luter (#42/Bytom)
8–11, 7077 +386 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Labe (#56/Poznań)
8–11, 6923 −233 (1.:9, 2.:10)
   2ndDorota Stachowska (#33/Wydartowo I)
8–11, 6602 −195 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Karolina Urbańska (#50/Poznań)
7½–11½, 6873 +58 (1.:9, 2.:9)
   2ndMonika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin)
7½–11½, 6593 −471 (1.:9, 2.:9)
  
Runda 20 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Monika Siemaszko (#49/Lipiany)
7½–11½, 6753 +10 (1.:8, 2.:10)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#54/Sampława)
7½–11½, 6846 −120 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin)
7½–11½, 6840 +204 (1.:8, 2.:10)
   2ndJoanna Ostrowska (#37/Warszawa)
7½–11½, 6695 +61 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Renata Andracka (#47/Zwola)
7½–11½, 6474 −254 (1.:8, 2.:10)
   2ndTadeusz Kondej (#65/Świnoujście)
1½–17½, 5739 −1462 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław)
6½–12½, 6207 −596 (1.:8, 2.:10)
   2ndJadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście)
7½–11½, 6078 −652 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg)
2½–16½, 6107 −490 (1.:8, 2.:10)
   2ndBeata Jagielska (#55/Police)
6½–12½, 6737 +334 (1.:9, 2.:9)
  

Runda 20 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski)
5½–13½, 6391 −550 (1.:9, 2.:9)
   2ndBartosz Bartczak (#64/Poznań)
5½–13½, 6322 −1012 (1.:9, 2.:9)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.