Wróć do indeksu rund.

Runda 18 Alphabetic Team Pairings

StółGraczPrzeciwnik
25Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 2.Maciej Labe (#56/Poznań) 1.
StółGraczPrzeciwnik
26Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
13Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 1.Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.
StółGraczPrzeciwnik
6Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 1.Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
14Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.
StółGraczPrzeciwnik
8Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.Kamil Górka (#3/Kraków) 2.
StółGraczPrzeciwnik
9Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 1.Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.
StółGraczPrzeciwnik
9Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 1.
StółGraczPrzeciwnik
4Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.
3Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 2.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1. powtórz
29Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.
15Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.
StółGraczPrzeciwnik
31Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.
StółGraczPrzeciwnik
28Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.
22Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 1.Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.
StółGraczPrzeciwnik
8Kamil Górka (#3/Kraków) 2.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.
StółGraczPrzeciwnik
 Monika Siemaszko (#49/Lipiany)bye
13Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
14Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.
StółGraczPrzeciwnik
20Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 1.
StółGraczPrzeciwnik
6Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 1. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
12Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 2.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.
StółGraczPrzeciwnik
17Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 2.
StółGraczPrzeciwnik
27Beata Jagielska (#55/Police) 2.Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 1.
10Rafał Stachowski (#38/Police) 2.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
32Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 1.
17Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 2.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.
5Adam Grzelec (#35/Poznań) 2.Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 1. powtórz
25Maciej Labe (#56/Poznań) 1.Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 2.
18Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.
30Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.
21Karolina Urbańska (#50/Poznań) 2.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.
StółGraczPrzeciwnik
27Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 1.Beata Jagielska (#55/Police) 2.
StółGraczPrzeciwnik
16Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
24Agata Kuć (#34/Stargard) 1.Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 2.
15Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.
StółGraczPrzeciwnik
29Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.
19Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.Adam Janicki (#46/Wrocław) 1.
26Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.
16Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.
30Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.
7Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
1Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2. powtórz
7Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2.Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1. powtórz
28Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.
10Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.Rafał Stachowski (#38/Police) 2.
2Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1. powtórz
11Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.Radosław Jachna (#16/Łódź) 1.
5Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 1.Adam Grzelec (#35/Poznań) 2. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
21Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 2.
StółGraczPrzeciwnik
19Adam Janicki (#46/Wrocław) 1.Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.
24Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 2.Agata Kuć (#34/Stargard) 1.
20Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 1.Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.
StółGraczPrzeciwnik
23Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 2.Renata Andracka (#47/Zwola) 1.
18Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.
StółGraczPrzeciwnik
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1.Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2. powtórz
4Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.
StółGraczPrzeciwnik
23Renata Andracka (#47/Zwola) 1.Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 2.
StółGraczPrzeciwnik
11Radosław Jachna (#16/Łódź) 1.Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
22Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 1.
31Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.
12Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 2.
32Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 1.Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.
3Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 2. powtórz

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.