Wróć do indeksu rund.

Runda 19 Alphabetic Team Pairings

StółGraczPrzeciwnik
23Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.Adam Janicki (#46/Wrocław) 2.
StółGraczPrzeciwnik
24Jerzy Luter (#42/Bytom) 1.Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
17Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 1.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 2.
StółGraczPrzeciwnik
4Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
16Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 2.Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
7Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.Kamil Górka (#3/Kraków) 2.
StółGraczPrzeciwnik
11Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 2.Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 1.
StółGraczPrzeciwnik
10Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
3Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 2. powtórz
6Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2. powtórz
29Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 2.Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.
14Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 2.Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 1.
StółGraczPrzeciwnik
31Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.
StółGraczPrzeciwnik
30Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 2.Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 1.
17Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 2.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
7Kamil Górka (#3/Kraków) 2.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.
StółGraczPrzeciwnik
29Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 2.
14Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 1.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 2.
StółGraczPrzeciwnik
11Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 1.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 2.
StółGraczPrzeciwnik
18Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.
StółGraczPrzeciwnik
6Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
15Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 2.
StółGraczPrzeciwnik
20Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.
StółGraczPrzeciwnik
27Beata Jagielska (#55/Police) 1.Renata Andracka (#47/Zwola) 2.
13Rafał Stachowski (#38/Police) 1.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 2.
StółGraczPrzeciwnik
32Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 1.Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.
12Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 2.
8Adam Grzelec (#35/Poznań) 1.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 2.
21Maciej Labe (#56/Poznań) 1.Agata Kuć (#34/Stargard) 2.
22Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.
28Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.
26Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 2.
StółGraczPrzeciwnik
25Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 1.
StółGraczPrzeciwnik
19Piotr Broda (#17/Sandomierz) 1.Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.
StółGraczPrzeciwnik
21Agata Kuć (#34/Stargard) 2.Maciej Labe (#56/Poznań) 1.
19Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.Piotr Broda (#17/Sandomierz) 1.
StółGraczPrzeciwnik
30Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 1.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 2.
16Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 1.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 2.
26Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 2.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.
12Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 2.Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.
28Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.
5Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
3Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 2.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1. powtórz
8Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 2.Adam Grzelec (#35/Poznań) 1.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1.Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2. powtórz
24Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.Jerzy Luter (#42/Bytom) 1.
5Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.
2Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 1.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 2. powtórz
10Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 1.Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.
9Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 1.Radosław Jachna (#16/Łódź) 2.
StółGraczPrzeciwnik
18Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.
StółGraczPrzeciwnik
23Adam Janicki (#46/Wrocław) 2.Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.
 Ziemowit Pazda (#40/Wrocław)bye
15Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 2.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.
StółGraczPrzeciwnik
25Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 1.Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.
22Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.
StółGraczPrzeciwnik
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 2.Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 1. powtórz
1Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
27Renata Andracka (#47/Zwola) 2.Beata Jagielska (#55/Police) 1.
StółGraczPrzeciwnik
9Radosław Jachna (#16/Łódź) 2.Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
20Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.
31Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.
13Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 2.Rafał Stachowski (#38/Police) 1.
32Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 1.
4Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2. powtórz

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.