Wróć do indeksu rund.

Runda 20 Alphabetic Team Pairings

StółGraczPrzeciwnik
20Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.
StółGraczPrzeciwnik
24Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
16Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 2.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
4Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.
StółGraczPrzeciwnik
12Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.
StółGraczPrzeciwnik
8Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
14Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 1.Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.
StółGraczPrzeciwnik
12Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 1.
StółGraczPrzeciwnik
7Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 2.
4Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2.
32Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.
11Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.
StółGraczPrzeciwnik
30Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.
StółGraczPrzeciwnik
31Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.Beata Jagielska (#55/Police) 2.
21Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 1.Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.
StółGraczPrzeciwnik
6Kamil Górka (#3/Kraków) 2.Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
27Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.
17Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.
StółGraczPrzeciwnik
11Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.
StółGraczPrzeciwnik
14Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 2.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 1.
StółGraczPrzeciwnik
3Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
15Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.
StółGraczPrzeciwnik
17Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 2.
StółGraczPrzeciwnik
31Beata Jagielska (#55/Police) 2.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.
10Rafał Stachowski (#38/Police) 1.Adam Grzelec (#35/Poznań) 2.
StółGraczPrzeciwnik
32Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 2.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 1.
13Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.Radosław Jachna (#16/Łódź) 2.
10Adam Grzelec (#35/Poznań) 2.Rafał Stachowski (#38/Police) 1.
25Maciej Labe (#56/Poznań) 1.Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 2.
18Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.Agata Kuć (#34/Stargard) 2.
22Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 1.
26Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.
StółGraczPrzeciwnik
27Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.
StółGraczPrzeciwnik
15Piotr Broda (#17/Sandomierz) 2.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 1.
StółGraczPrzeciwnik
18Agata Kuć (#34/Stargard) 2.Jacek Mańko (#20/Poznań) 1.
21Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 1.
StółGraczPrzeciwnik
26Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.
20Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 2.Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 1.
24Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 1.Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.
16Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 2.
28Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.
9Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.
StółGraczPrzeciwnik
6Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 1.Kamil Górka (#3/Kraków) 2. powtórz
5Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 2. powtórz
28Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 1.
3Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 1.Dariusz Kosz (#4/Nysa) 2.
2Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1. powtórz
8Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.
7Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 2.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.
StółGraczPrzeciwnik
19Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.
StółGraczPrzeciwnik
 Adam Janicki (#46/Wrocław)bye
23Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 1.Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.
22Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 1.Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań) 2.
StółGraczPrzeciwnik
25Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 2.Maciej Labe (#56/Poznań) 1.
19Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 2.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.
StółGraczPrzeciwnik
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1.Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2. powtórz
5Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 2.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
29Renata Andracka (#47/Zwola) 1.Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.
StółGraczPrzeciwnik
13Radosław Jachna (#16/Łódź) 2.Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.
StółGraczPrzeciwnik
23Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 2.Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 1.
29Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 2.Renata Andracka (#47/Zwola) 1.
9Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.
30Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.
1Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 2.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1. powtórz

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.