Wróć do indeksu rund.

Runda 24 Alphabetic Team Pairings

StółGraczPrzeciwnik
16Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 2.Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
24Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.Piotr Broda (#17/Sandomierz) 1.
StółGraczPrzeciwnik
7Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 1.Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
3Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2.Dariusz Kosz (#4/Nysa) 1. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
15Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 2.Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.
StółGraczPrzeciwnik
10Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
19Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 2.Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 1.
StółGraczPrzeciwnik
13Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 1.
StółGraczPrzeciwnik
9Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.Radosław Jachna (#16/Łódź) 2.
4Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 2.Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 1. powtórz
25Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 2.Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 1.
12Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.Agata Kuć (#34/Stargard) 2.
StółGraczPrzeciwnik
26Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.
StółGraczPrzeciwnik
31Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.Renata Andracka (#47/Zwola) 2.
17Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 2.Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.
StółGraczPrzeciwnik
6Kamil Górka (#3/Kraków) 1.Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
23Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.Maciej Labe (#56/Poznań) 2.
18Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 1.Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.
StółGraczPrzeciwnik
1Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
19Marcin Radwański (#53/Nowa Wieś Wrocławska) 1.Mieczysław Pastuszak (#45/Gdynia) 2.
StółGraczPrzeciwnik
3Dariusz Kosz (#4/Nysa) 1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 2. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
14Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 2.Adam Grzelec (#35/Poznań) 1.
StółGraczPrzeciwnik
11Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.Rafał Stachowski (#38/Police) 2.
StółGraczPrzeciwnik
30Beata Jagielska (#55/Police) 1.Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.
11Rafał Stachowski (#38/Police) 2.Krzysztof Sporczyk (#28/Piaseczno) 1.
StółGraczPrzeciwnik
32Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 1.Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.
17Jakub Błażejewski (#12/Poznań) 1.Iwona Wieluńska (#48/Kołobrzeg) 2.
14Adam Grzelec (#35/Poznań) 1.Mikołaj Cieplik (#21/Ostrzeszów) 2.
23Maciej Labe (#56/Poznań) 2.Monika Siemaszko (#49/Lipiany) 1.
22Jacek Mańko (#20/Poznań) 2.Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 1.
 Katarzyna Okoniewska (#60/Poznań)bye
28Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
26Krzysztof Zawadzki (#54/Sampława) 2.Wojciech Gołęcki (#61/Inowrocław) 1.
StółGraczPrzeciwnik
24Piotr Broda (#17/Sandomierz) 1.Jerzy Luter (#42/Bytom) 2.
StółGraczPrzeciwnik
12Agata Kuć (#34/Stargard) 2.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.
18Maciej Kuć (#41/Stargard) 2.Walenty Siemaszko (#31/Lipiany) 1.
StółGraczPrzeciwnik
30Monika Gawron-Cieślik (#27/Szczecin) 2.Beata Jagielska (#55/Police) 1.
16Alicja Grąbczewska (#19/Szczecin) 1.Maciej Nawrocki (#26/Babimost) 2.
20Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 2.Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.
20Diana Pietrzykowska (#36/Szczecin) 1.Aleksandra Kaczanowska (#43/Szczecin) 2.
27Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 2.Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 1.
8Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
5Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 2.Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1. powtórz
8Grzegorz Kurowski (#10/Warszawa) 1.Patryk Wolniewicz (#18/Szczecin) 2.
1Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1.Jakub Hassa (#57/Lutol Suchy) 2.
28Joanna Ostrowska (#37/Warszawa) 2.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.
6Mariusz Skrobosz (#2/Warszawa) 2.Kamil Górka (#3/Kraków) 1.
2Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2.Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1. powtórz
10Miłosz Wrzałek (#6/Warszawa) 2.Natalia Woźniak (#25/Dziwnówek) 1.
7Kacper Zegadło (#5/Warszawa) 2.Dominik Ulejczyk (#51/Będzin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
21Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 2.
StółGraczPrzeciwnik
29Adam Janicki (#46/Wrocław) 2.Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 1.
21Ziemowit Pazda (#40/Wrocław) 2.Jolanta Chłopińska (#29/Wałcz) 1.
27Marta Świątkowska (#52/Wrocław) 1.Małgorzata Szmuksta (#39/Szczecin) 2.
StółGraczPrzeciwnik
22Dorota Stachowska (#33/Wydartowo I) 1.Jacek Mańko (#20/Poznań) 2.
13Marcin Stachowski (#32/Wydartowo I) 1.Ireneusz Moralewicz (#15/Goleniów) 2.
StółGraczPrzeciwnik
2Michał Alabrudziński (#1/Włocławek) 1.Mirosław Uglik (#11/Warszawa) 2. powtórz
4Aleksander Puchalski (#14/Włocławek) 1.Maciej Sancewicz (#22/Gorzów Wielkopolski) 2. powtórz
StółGraczPrzeciwnik
31Renata Andracka (#47/Zwola) 2.Krystyna Czajkowska (#63/Kołobrzeg) 1.
StółGraczPrzeciwnik
9Radosław Jachna (#16/Łódź) 2.Robert Duczemiński (#23/Gorzów Wielkopolski) 1.
StółGraczPrzeciwnik
25Beata Kiżewska (#58/Świnoujście) 1.Józef Wietecki (#62/Gorzów Wielkopolski) 2.
29Tadeusz Kondej (#65/Świnoujście) 1.Adam Janicki (#46/Wrocław) 2.
15Łukasz Przyszlak (#44/Świnoujście) 1.Sławomir Piotrowski (#24/Deszczno) 2.
32Jadwiga Szczurowska (#59/Świnoujście) 2.Bartosz Bartczak (#64/Poznań) 1.
5Jakub Zaryński (#13/Świnoujście) 1.Paweł Jackowski (#8/Warszawa) 2. powtórz

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.