Wróć do indeksu rund.

Runda 13 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
9Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław) 2.Jakub Onoszko (#61/Gdynia) 1.
31Renata Andracka (#72/Zwola) 1.Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) 2.
38Anna Arana (#75/Kołobrzeg) 1.Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I) 2.
30Marta Bajorek (#54/Warszawa) 2.Ewelina Kister (#62/Warszawa) 1.
41Teresa Balewska (#82/Reda) 1.Jan Pawłowski (#81/Warszawa) 2.
21Łukasz Baranowski (#55/Gdynia) 2.Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) 1.
40Bartosz Bartczak (#83/Poznań) 2.Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) 1.
2Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) 2.Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) 1. powtórz
19Piotr Broda (#30/Sandomierz) 2.Jakub Zaryński (#23/Świnoujście) 1.
27Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) 1.Wojciech Zemło (#22/Łódź) 2.
28Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) 2.Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) 1.
10Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) 1.Stanisław Rydzik (#20/Warszawa) 2.
14Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) 1.Marek Syczuk (#34/Warszawa) 2.
2Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) 1.Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) 2. powtórz
25Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) 1.Andrzej Kroc (#47/Łódź) 2.
8Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) 2.Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) 1.
23Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa) 2.Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek) 1.
26Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) 2.Dariusz Kosz (#2/Nysa) 1.
33Sławomir Długosz (#77/Ostróda) 1.Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin) 2.
39Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) 1.Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława) 2.
24Adam Grzelec (#63/Poznań) 1.Radosław Jachna (#31/Łódź) 2.
31Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) 2.Renata Andracka (#72/Zwola) 1.
18Artur Irzyk (#18/Strzyżów) 1.Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin) 2.
24Radosław Jachna (#31/Łódź) 2.Adam Grzelec (#63/Poznań) 1.
12Paweł Jackowski (#14/Warszawa) 2.Joanna Juszczak (#38/Warszawa) 1.
12Joanna Juszczak (#38/Warszawa) 1.Paweł Jackowski (#14/Warszawa) 2.
34Robert Kamiński (#42/Warszawa) 1.Dawid Pikul (#3/Poznań) 2.
30Ewelina Kister (#62/Warszawa) 1.Marta Bajorek (#54/Warszawa) 2.
11Kamil Kister (#11/Warszawa) 2.Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) 1.
29Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) 1.Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) 2.
28Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) 1.Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) 2.
26Dariusz Kosz (#2/Nysa) 1.Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) 2.
25Andrzej Kroc (#47/Łódź) 2.Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) 1.
13Janusz Krupiński (#35/Bytom) 1.Grzegorz Łukasik (#21/Konojady) 2.
16Maciej Kuczyński (#51/Gdynia) 1.Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) 2.
4Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa) 2.Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) 1.
36Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa) 1.Sylwia Łada (#71/Inowrocław) 2.
32Jerzy Luter (#69/Bytom) 1.Jerzy Matyasik (#56/Kraków) 2.
20Agnieszka Matus (#65/Milanówek) 1.Jakub Szymczak (#19/Łódź) 2.
32Jerzy Matyasik (#56/Kraków) 2.Jerzy Luter (#69/Bytom) 1.
6Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2.Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) 1.
 Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)bye
11Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) 1.Kamil Kister (#11/Warszawa) 2.
35Krzysztof Obremski (#4/Legnica) 1.Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) 2.
5Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) 1.Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2.
9Jakub Onoszko (#61/Gdynia) 1.Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław) 2.
29Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) 2.Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) 1.
16Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) 2.Maciej Kuczyński (#51/Gdynia) 1.
18Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin) 2.Artur Irzyk (#18/Strzyżów) 1.
41Jan Pawłowski (#81/Warszawa) 2.Teresa Balewska (#82/Reda) 1.
37Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) 1.Lucyna Śniadach (#66/Rumia) 2.
34Dawid Pikul (#3/Poznań) 2.Robert Kamiński (#42/Warszawa) 1.
22Katarzyna Polak (#45/Warszawa) 2.Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) 1.
8Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) 1.Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) 2.
1Szymon Płachta (#33/Warszawa) 2.Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) 1. powtórz
40Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) 1.Bartosz Bartczak (#83/Poznań) 2.
10Stanisław Rydzik (#20/Warszawa) 2.Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) 1.
17Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski) 1.Michał Waszkiewicz (#32/Białystok) 2.
7Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa) 2.Irena Sołdan (#44/Warszawa) 1.
15Maria Skutela (#70/Warszawa) 1.Mirosław Uglik (#12/Warszawa) 2.
7Irena Sołdan (#44/Warszawa) 1.Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa) 2.
21Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) 1.Łukasz Baranowski (#55/Gdynia) 2.
38Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I) 2.Anna Arana (#75/Kołobrzeg) 1.
22Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) 1.Katarzyna Polak (#45/Warszawa) 2.
14Marek Syczuk (#34/Warszawa) 2.Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) 1.
33Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin) 2.Sławomir Długosz (#77/Ostróda) 1.
20Jakub Szymczak (#19/Łódź) 2.Agnieszka Matus (#65/Milanówek) 1.
3Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) 1.Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy) 2.
15Mirosław Uglik (#12/Warszawa) 2.Maria Skutela (#70/Warszawa) 1.
6Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) 1.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2.
17Michał Waszkiewicz (#32/Białystok) 2.Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski) 1.
35Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) 2.Krzysztof Obremski (#4/Legnica) 1.
23Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek) 1.Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa) 2.
4Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) 1.Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa) 2.
1Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) 1.Szymon Płachta (#33/Warszawa) 2. powtórz
19Jakub Zaryński (#23/Świnoujście) 1.Piotr Broda (#30/Sandomierz) 2.
39Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława) 2.Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) 1.
5Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2.Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) 1.
27Wojciech Zemło (#22/Łódź) 2.Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) 1.
3Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy) 2.Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) 1.
36Sylwia Łada (#71/Inowrocław) 2.Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa) 1.
13Grzegorz Łukasik (#21/Konojady) 2.Janusz Krupiński (#35/Bytom) 1.
37Lucyna Śniadach (#66/Rumia) 2.Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.