Wróć do indeksu rund.

Runda 14 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
9Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław) 2.Joanna Juszczak (#38/Warszawa) 1.
34Renata Andracka (#72/Zwola) 2.Robert Kamiński (#42/Warszawa) 1.
38Anna Arana (#75/Kołobrzeg) 1.Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I) 2.
25Marta Bajorek (#54/Warszawa) 2.Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) 1.
41Teresa Balewska (#82/Reda) 1.Jan Pawłowski (#81/Warszawa) 2.
26Łukasz Baranowski (#55/Gdynia) 2.Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) 1.
39Bartosz Bartczak (#83/Poznań) 2.Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) 1.
2Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) 2.Szymon Płachta (#33/Warszawa) 1. powtórz
27Piotr Broda (#30/Sandomierz) 2.Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) 1.
31Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) 1.Wojciech Zemło (#22/Łódź) 2.
25Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) 1.Marta Bajorek (#54/Warszawa) 2.
7Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) 2.Kamil Kister (#11/Warszawa) 1.
13Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) 1.Stanisław Rydzik (#20/Warszawa) 2.
1Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) 2.Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) 1.
17Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) 2.Marek Syczuk (#34/Warszawa) 1.
12Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) 1.Mirosław Uglik (#12/Warszawa) 2.
21Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa) 1.Maciej Kuczyński (#51/Gdynia) 2.
19Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) 1.Katarzyna Polak (#45/Warszawa) 2.
30Sławomir Długosz (#77/Ostróda) 2.Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa) 1.
40Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) 1.Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława) 2.
29Adam Grzelec (#63/Poznań) 2.Radosław Jachna (#31/Łódź) 1.
27Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) 1.Piotr Broda (#30/Sandomierz) 2.
14Artur Irzyk (#18/Strzyżów) 1.Paweł Jackowski (#14/Warszawa) 2.
29Radosław Jachna (#31/Łódź) 1.Adam Grzelec (#63/Poznań) 2.
14Paweł Jackowski (#14/Warszawa) 2.Artur Irzyk (#18/Strzyżów) 1.
9Joanna Juszczak (#38/Warszawa) 1.Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław) 2.
34Robert Kamiński (#42/Warszawa) 1.Renata Andracka (#72/Zwola) 2.
24Ewelina Kister (#62/Warszawa) 1.Jakub Zaryński (#23/Świnoujście) 2.
7Kamil Kister (#11/Warszawa) 1.Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) 2.
28Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) 2.Dariusz Kosz (#2/Nysa) 1.
32Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) 2.Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) 1.
28Dariusz Kosz (#2/Nysa) 1.Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) 2.
22Andrzej Kroc (#47/Łódź) 1.Michał Waszkiewicz (#32/Białystok) 2.
10Janusz Krupiński (#35/Bytom) 2.Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 1.
21Maciej Kuczyński (#51/Gdynia) 2.Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa) 1.
4Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa) 2.Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) 1.
30Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa) 1.Sławomir Długosz (#77/Ostróda) 2.
35Jerzy Luter (#69/Bytom) 1.Jerzy Matyasik (#56/Kraków) 2.
18Agnieszka Matus (#65/Milanówek) 1.Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek) 2.
35Jerzy Matyasik (#56/Kraków) 2.Jerzy Luter (#69/Bytom) 1.
8Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2.Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) 1.
 Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)bye
16Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) 2.Maria Skutela (#70/Warszawa) 1.
36Krzysztof Obremski (#4/Legnica) 1.Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin) 2.
3Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) 2.Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa) 1.
11Jakub Onoszko (#61/Gdynia) 1.Grzegorz Łukasik (#21/Konojady) 2.
23Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) 2.Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin) 1.
15Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) 1.Jakub Szymczak (#19/Łódź) 2.
23Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin) 1.Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) 2.
41Jan Pawłowski (#81/Warszawa) 2.Teresa Balewska (#82/Reda) 1.
32Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) 1.Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) 2.
37Dawid Pikul (#3/Poznań) 1.Sylwia Łada (#71/Inowrocław) 2.
19Katarzyna Polak (#45/Warszawa) 2.Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) 1.
5Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) 1.Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) 2.
2Szymon Płachta (#33/Warszawa) 1.Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) 2. powtórz
39Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) 1.Bartosz Bartczak (#83/Poznań) 2.
13Stanisław Rydzik (#20/Warszawa) 2.Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) 1.
20Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski) 2.Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) 1.
3Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa) 1.Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) 2.
16Maria Skutela (#70/Warszawa) 1.Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) 2.
6Irena Sołdan (#44/Warszawa) 1.Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy) 2.
26Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) 1.Łukasz Baranowski (#55/Gdynia) 2.
38Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I) 2.Anna Arana (#75/Kołobrzeg) 1.
20Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) 1.Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski) 2.
17Marek Syczuk (#34/Warszawa) 1.Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) 2.
36Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin) 2.Krzysztof Obremski (#4/Legnica) 1.
15Jakub Szymczak (#19/Łódź) 2.Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) 1.
5Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) 2.Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) 1.
12Mirosław Uglik (#12/Warszawa) 2.Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) 1.
4Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) 1.Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa) 2.
22Michał Waszkiewicz (#32/Białystok) 2.Andrzej Kroc (#47/Łódź) 1.
33Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) 1.Lucyna Śniadach (#66/Rumia) 2.
18Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek) 2.Agnieszka Matus (#65/Milanówek) 1.
8Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) 1.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2.
1Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) 1.Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) 2.
24Jakub Zaryński (#23/Świnoujście) 2.Ewelina Kister (#62/Warszawa) 1.
40Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława) 2.Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) 1.
10Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 1.Janusz Krupiński (#35/Bytom) 2.
31Wojciech Zemło (#22/Łódź) 2.Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) 1.
6Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy) 2.Irena Sołdan (#44/Warszawa) 1.
37Sylwia Łada (#71/Inowrocław) 2.Dawid Pikul (#3/Poznań) 1.
11Grzegorz Łukasik (#21/Konojady) 2.Jakub Onoszko (#61/Gdynia) 1.
33Lucyna Śniadach (#66/Rumia) 2.Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.