Wróć do indeksu rund.

Runda 15 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
10Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław) 1.Janusz Krupiński (#35/Bytom) 2. powtórz
32Renata Andracka (#72/Zwola) 1.Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) 2.
37Anna Arana (#75/Kołobrzeg) 1.Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I) 2.
23Marta Bajorek (#54/Warszawa) 2.Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) 1.
41Teresa Balewska (#82/Reda) 1.Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) 2.
29Łukasz Baranowski (#55/Gdynia) 1.Lucyna Śniadach (#66/Rumia) 2.
40Bartosz Bartczak (#83/Poznań) 2.Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) 1.
2Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) 1.Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) 2.
30Piotr Broda (#30/Sandomierz) 1.Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) 2.
35Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) 2.Sławomir Długosz (#77/Ostróda) 1.
32Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) 2.Renata Andracka (#72/Zwola) 1.
4Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) 2.Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) 1. powtórz
13Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) 1.Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek) 2.
1Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) 2.Szymon Płachta (#33/Warszawa) 1. powtórz
24Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) 1.Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski) 2.
9Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) 2.Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) 1.
16Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa) 2.Agnieszka Matus (#65/Milanówek) 1.
25Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) 1.Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin) 2.
35Sławomir Długosz (#77/Ostróda) 1.Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) 2.
41Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) 2.Teresa Balewska (#82/Reda) 1.
31Adam Grzelec (#63/Poznań) 1.Jerzy Matyasik (#56/Kraków) 2.
22Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) 1.Maria Skutela (#70/Warszawa) 2.
15Artur Irzyk (#18/Strzyżów) 1.Jakub Onoszko (#61/Gdynia) 2. powtórz
28Radosław Jachna (#31/Łódź) 1.Robert Kamiński (#42/Warszawa) 2.
19Paweł Jackowski (#14/Warszawa) 2.Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) 1.
12Joanna Juszczak (#38/Warszawa) 1.Grzegorz Łukasik (#21/Konojady) 2. powtórz
28Robert Kamiński (#42/Warszawa) 2.Radosław Jachna (#31/Łódź) 1.
27Ewelina Kister (#62/Warszawa) 1.Wojciech Zemło (#22/Łódź) 2.
7Kamil Kister (#11/Warszawa) 1.Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa) 2.
21Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) 1.Jakub Zaryński (#23/Świnoujście) 2.
30Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) 2.Piotr Broda (#30/Sandomierz) 1.
33Dariusz Kosz (#2/Nysa) 1.Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin) 2.
26Andrzej Kroc (#47/Łódź) 2.Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa) 1.
10Janusz Krupiński (#35/Bytom) 2.Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław) 1. powtórz
14Maciej Kuczyński (#51/Gdynia) 2.Mirosław Uglik (#12/Warszawa) 1.
7Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa) 2.Kamil Kister (#11/Warszawa) 1.
26Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa) 1.Andrzej Kroc (#47/Łódź) 2.
36Jerzy Luter (#69/Bytom) 2.Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) 1.
16Agnieszka Matus (#65/Milanówek) 1.Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa) 2.
31Jerzy Matyasik (#56/Kraków) 2.Adam Grzelec (#63/Poznań) 1.
6Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1.Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) 2.
 Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)bye
11Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) 1.Katarzyna Polak (#45/Warszawa) 2.
39Krzysztof Obremski (#4/Legnica) 1.Jan Pawłowski (#81/Warszawa) 2.
6Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) 2.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 1.
15Jakub Onoszko (#61/Gdynia) 2.Artur Irzyk (#18/Strzyżów) 1. powtórz
19Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) 1.Paweł Jackowski (#14/Warszawa) 2.
17Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) 1.Stanisław Rydzik (#20/Warszawa) 2.
25Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin) 2.Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) 1.
39Jan Pawłowski (#81/Warszawa) 2.Krzysztof Obremski (#4/Legnica) 1.
36Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) 1.Jerzy Luter (#69/Bytom) 2.
38Dawid Pikul (#3/Poznań) 1.Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława) 2.
11Katarzyna Polak (#45/Warszawa) 2.Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) 1.
9Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) 1.Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) 2.
1Szymon Płachta (#33/Warszawa) 1.Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) 2. powtórz
40Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) 1.Bartosz Bartczak (#83/Poznań) 2.
17Stanisław Rydzik (#20/Warszawa) 2.Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) 1.
24Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski) 2.Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) 1.
3Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa) 2.Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) 1.
22Maria Skutela (#70/Warszawa) 2.Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) 1.
8Irena Sołdan (#44/Warszawa) 1.Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy) 2.
23Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) 1.Marta Bajorek (#54/Warszawa) 2.
37Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I) 2.Anna Arana (#75/Kołobrzeg) 1.
18Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) 1.Michał Waszkiewicz (#32/Białystok) 2.
20Marek Syczuk (#34/Warszawa) 1.Jakub Szymczak (#19/Łódź) 2.
33Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin) 2.Dariusz Kosz (#2/Nysa) 1.
20Jakub Szymczak (#19/Łódź) 2.Marek Syczuk (#34/Warszawa) 1.
3Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) 1.Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa) 2.
14Mirosław Uglik (#12/Warszawa) 1.Maciej Kuczyński (#51/Gdynia) 2.
2Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) 2.Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) 1.
18Michał Waszkiewicz (#32/Białystok) 2.Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) 1.
34Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) 1.Sylwia Łada (#71/Inowrocław) 2.
13Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek) 2.Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) 1.
5Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) 1.Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2. powtórz
4Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) 1.Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) 2. powtórz
21Jakub Zaryński (#23/Świnoujście) 2.Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) 1.
38Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława) 2.Dawid Pikul (#3/Poznań) 1.
5Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2.Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) 1. powtórz
27Wojciech Zemło (#22/Łódź) 2.Ewelina Kister (#62/Warszawa) 1.
8Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy) 2.Irena Sołdan (#44/Warszawa) 1.
34Sylwia Łada (#71/Inowrocław) 2.Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) 1.
12Grzegorz Łukasik (#21/Konojady) 2.Joanna Juszczak (#38/Warszawa) 1. powtórz
29Lucyna Śniadach (#66/Rumia) 2.Łukasz Baranowski (#55/Gdynia) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.