Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa): bye.
1Szymon Płachta (#33/Warszawa) *zaczyna* vs. Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa)
2Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)
3Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa) *zaczyna* vs. Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków)
4Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) *zaczyna* vs. Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy)
5Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) *zaczyna* vs. Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów)
6Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) *zaczyna* vs. Stanisław Rydzik (#20/Warszawa)
7Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) *zaczyna* vs. Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław)
8Joanna Juszczak (#38/Warszawa) *zaczyna* vs. Kacper Zegadło (#8/Warszawa)
9Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) *zaczyna* vs. Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa)
10Irena Sołdan (#44/Warszawa) *zaczyna* vs. Grzegorz Łukasik (#21/Konojady)
11Jakub Onoszko (#61/Gdynia) *zaczyna* vs. Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
12Mirosław Uglik (#12/Warszawa) *zaczyna* vs. Michał Waszkiewicz (#32/Białystok)
13Paweł Jackowski (#14/Warszawa) *zaczyna* vs. Jakub Szymczak (#19/Łódź)
14Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) *zaczyna* vs. Łukasz Baranowski (#55/Gdynia)
15Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) *zaczyna* vs. Janusz Krupiński (#35/Bytom)
16Artur Irzyk (#18/Strzyżów) *zaczyna* vs. Jakub Zaryński (#23/Świnoujście)
17Marek Syczuk (#34/Warszawa) *zaczyna* vs. Kamil Kister (#11/Warszawa)
18Katarzyna Polak (#45/Warszawa) *zaczyna* vs. Maciej Kuczyński (#51/Gdynia)
19Maria Skutela (#70/Warszawa) *zaczyna* vs. Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa)
20Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) *zaczyna* vs. Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa)
21Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) *zaczyna* vs. Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)
22Ewelina Kister (#62/Warszawa) *zaczyna* vs. Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)
23Agnieszka Matus (#65/Milanówek) *zaczyna* vs. Wojciech Zemło (#22/Łódź)
24Dariusz Kosz (#2/Nysa) *zaczyna* vs. Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)
25Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek)
26Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) *zaczyna* vs. Radosław Jachna (#31/Łódź)
27Jerzy Luter (#69/Bytom) *zaczyna* vs. Andrzej Kroc (#47/Łódź)
28Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) *zaczyna* vs. Piotr Broda (#30/Sandomierz)
29Adam Grzelec (#63/Poznań) *zaczyna* vs. Marta Bajorek (#54/Warszawa)
30Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) *zaczyna* vs. Jerzy Matyasik (#56/Kraków)
31Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) *zaczyna* vs. Dawid Pikul (#3/Poznań)
32Krzysztof Obremski (#4/Legnica) *zaczyna* vs. Lucyna Śniadach (#66/Rumia)
33Robert Kamiński (#42/Warszawa) *zaczyna* vs. Ziemowit Pazda (#64/Wrocław)
34Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) *zaczyna* vs. Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I)
35Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) *zaczyna* vs. Sławomir Długosz (#77/Ostróda)
36Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)
37Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#71/Inowrocław)
38Renata Andracka (#72/Zwola) *zaczyna* vs. Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)
39Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) *zaczyna* vs. Anna Arana (#75/Kołobrzeg)
40Teresa Balewska (#82/Reda) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#83/Poznań)
41Jan Pawłowski (#81/Warszawa) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.