Wróć do indeksu rund.

Runda 13 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik): bye.
1Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) *zaczyna* vs. Szymon Płachta (#33/Warszawa) powtórz
2Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) *zaczyna* vs. Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) powtórz
3Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) *zaczyna* vs. Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy)
4Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) *zaczyna* vs. Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa)
5Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) *zaczyna* vs. Kacper Zegadło (#8/Warszawa)
6Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) *zaczyna* vs. Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
7Irena Sołdan (#44/Warszawa) *zaczyna* vs. Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa)
8Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) *zaczyna* vs. Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda)
9Jakub Onoszko (#61/Gdynia) *zaczyna* vs. Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław)
10Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) *zaczyna* vs. Stanisław Rydzik (#20/Warszawa)
11Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) *zaczyna* vs. Kamil Kister (#11/Warszawa)
12Joanna Juszczak (#38/Warszawa) *zaczyna* vs. Paweł Jackowski (#14/Warszawa)
13Janusz Krupiński (#35/Bytom) *zaczyna* vs. Grzegorz Łukasik (#21/Konojady)
14Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) *zaczyna* vs. Marek Syczuk (#34/Warszawa)
15Maria Skutela (#70/Warszawa) *zaczyna* vs. Mirosław Uglik (#12/Warszawa)
16Maciej Kuczyński (#51/Gdynia) *zaczyna* vs. Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia)
17Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Michał Waszkiewicz (#32/Białystok)
18Artur Irzyk (#18/Strzyżów) *zaczyna* vs. Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)
19Jakub Zaryński (#23/Świnoujście) *zaczyna* vs. Piotr Broda (#30/Sandomierz)
20Agnieszka Matus (#65/Milanówek) *zaczyna* vs. Jakub Szymczak (#19/Łódź)
21Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) *zaczyna* vs. Łukasz Baranowski (#55/Gdynia)
22Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Katarzyna Polak (#45/Warszawa)
23Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek) *zaczyna* vs. Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa)
24Adam Grzelec (#63/Poznań) *zaczyna* vs. Radosław Jachna (#31/Łódź)
25Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) *zaczyna* vs. Andrzej Kroc (#47/Łódź)
26Dariusz Kosz (#2/Nysa) *zaczyna* vs. Katarzyna Dębska (#80/Ostróda)
27Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) *zaczyna* vs. Wojciech Zemło (#22/Łódź)
28Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)
29Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) *zaczyna* vs. Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)
30Ewelina Kister (#62/Warszawa) *zaczyna* vs. Marta Bajorek (#54/Warszawa)
31Renata Andracka (#72/Zwola) *zaczyna* vs. Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin)
32Jerzy Luter (#69/Bytom) *zaczyna* vs. Jerzy Matyasik (#56/Kraków)
33Sławomir Długosz (#77/Ostróda) *zaczyna* vs. Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)
34Robert Kamiński (#42/Warszawa) *zaczyna* vs. Dawid Pikul (#3/Poznań)
35Krzysztof Obremski (#4/Legnica) *zaczyna* vs. Rafał Wesołowski (#40/Warszawa)
36Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#71/Inowrocław)
37Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) *zaczyna* vs. Lucyna Śniadach (#66/Rumia)
38Anna Arana (#75/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I)
39Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława)
40Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#83/Poznań)
41Teresa Balewska (#82/Reda) *zaczyna* vs. Jan Pawłowski (#81/Warszawa)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.