Wróć do indeksu rund.

Runda 14 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik): bye.
1Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) *zaczyna* vs. Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek)
2Szymon Płachta (#33/Warszawa) *zaczyna* vs. Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) powtórz
3Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa) *zaczyna* vs. Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda)
4Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) *zaczyna* vs. Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa)
5Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) *zaczyna* vs. Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)
6Irena Sołdan (#44/Warszawa) *zaczyna* vs. Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy)
7Kamil Kister (#11/Warszawa) *zaczyna* vs. Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa)
8Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) *zaczyna* vs. Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
9Joanna Juszczak (#38/Warszawa) *zaczyna* vs. Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław)
10Kacper Zegadło (#8/Warszawa) *zaczyna* vs. Janusz Krupiński (#35/Bytom)
11Jakub Onoszko (#61/Gdynia) *zaczyna* vs. Grzegorz Łukasik (#21/Konojady)
12Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) *zaczyna* vs. Mirosław Uglik (#12/Warszawa)
13Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) *zaczyna* vs. Stanisław Rydzik (#20/Warszawa)
14Artur Irzyk (#18/Strzyżów) *zaczyna* vs. Paweł Jackowski (#14/Warszawa)
15Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) *zaczyna* vs. Jakub Szymczak (#19/Łódź)
16Maria Skutela (#70/Warszawa) *zaczyna* vs. Krzysztof Mówka (#6/Warszawa)
17Marek Syczuk (#34/Warszawa) *zaczyna* vs. Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa)
18Agnieszka Matus (#65/Milanówek) *zaczyna* vs. Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek)
19Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) *zaczyna* vs. Katarzyna Polak (#45/Warszawa)
20Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)
21Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa) *zaczyna* vs. Maciej Kuczyński (#51/Gdynia)
22Andrzej Kroc (#47/Łódź) *zaczyna* vs. Michał Waszkiewicz (#32/Białystok)
23Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin) *zaczyna* vs. Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)
24Ewelina Kister (#62/Warszawa) *zaczyna* vs. Jakub Zaryński (#23/Świnoujście)
25Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) *zaczyna* vs. Marta Bajorek (#54/Warszawa)
26Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) *zaczyna* vs. Łukasz Baranowski (#55/Gdynia)
27Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) *zaczyna* vs. Piotr Broda (#30/Sandomierz)
28Dariusz Kosz (#2/Nysa) *zaczyna* vs. Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda)
29Radosław Jachna (#31/Łódź) *zaczyna* vs. Adam Grzelec (#63/Poznań)
30Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa) *zaczyna* vs. Sławomir Długosz (#77/Ostróda)
31Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) *zaczyna* vs. Wojciech Zemło (#22/Łódź)
32Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) *zaczyna* vs. Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)
33Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) *zaczyna* vs. Lucyna Śniadach (#66/Rumia)
34Robert Kamiński (#42/Warszawa) *zaczyna* vs. Renata Andracka (#72/Zwola)
35Jerzy Luter (#69/Bytom) *zaczyna* vs. Jerzy Matyasik (#56/Kraków)
36Krzysztof Obremski (#4/Legnica) *zaczyna* vs. Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)
37Dawid Pikul (#3/Poznań) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#71/Inowrocław)
38Anna Arana (#75/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I)
39Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#83/Poznań)
40Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława)
41Teresa Balewska (#82/Reda) *zaczyna* vs. Jan Pawłowski (#81/Warszawa)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.