Wróć do indeksu rund.

Runda 15 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik): bye.
1Szymon Płachta (#33/Warszawa) *zaczyna* vs. Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) powtórz
2Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) *zaczyna* vs. Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola)
3Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) *zaczyna* vs. Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa)
4Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) *zaczyna* vs. Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) powtórz
5Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) *zaczyna* vs. Kacper Zegadło (#8/Warszawa) powtórz
6Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) *zaczyna* vs. Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda)
7Kamil Kister (#11/Warszawa) *zaczyna* vs. Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa)
8Irena Sołdan (#44/Warszawa) *zaczyna* vs. Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy)
9Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) *zaczyna* vs. Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda)
10Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław) *zaczyna* vs. Janusz Krupiński (#35/Bytom) powtórz
11Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) *zaczyna* vs. Katarzyna Polak (#45/Warszawa)
12Joanna Juszczak (#38/Warszawa) *zaczyna* vs. Grzegorz Łukasik (#21/Konojady) powtórz
13Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) *zaczyna* vs. Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek)
14Mirosław Uglik (#12/Warszawa) *zaczyna* vs. Maciej Kuczyński (#51/Gdynia)
15Artur Irzyk (#18/Strzyżów) *zaczyna* vs. Jakub Onoszko (#61/Gdynia) powtórz
16Agnieszka Matus (#65/Milanówek) *zaczyna* vs. Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa)
17Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) *zaczyna* vs. Stanisław Rydzik (#20/Warszawa)
18Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) *zaczyna* vs. Michał Waszkiewicz (#32/Białystok)
19Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) *zaczyna* vs. Paweł Jackowski (#14/Warszawa)
20Marek Syczuk (#34/Warszawa) *zaczyna* vs. Jakub Szymczak (#19/Łódź)
21Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) *zaczyna* vs. Jakub Zaryński (#23/Świnoujście)
22Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) *zaczyna* vs. Maria Skutela (#70/Warszawa)
23Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) *zaczyna* vs. Marta Bajorek (#54/Warszawa)
24Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) *zaczyna* vs. Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)
25Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) *zaczyna* vs. Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)
26Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa) *zaczyna* vs. Andrzej Kroc (#47/Łódź)
27Ewelina Kister (#62/Warszawa) *zaczyna* vs. Wojciech Zemło (#22/Łódź)
28Radosław Jachna (#31/Łódź) *zaczyna* vs. Robert Kamiński (#42/Warszawa)
29Łukasz Baranowski (#55/Gdynia) *zaczyna* vs. Lucyna Śniadach (#66/Rumia)
30Piotr Broda (#30/Sandomierz) *zaczyna* vs. Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)
31Adam Grzelec (#63/Poznań) *zaczyna* vs. Jerzy Matyasik (#56/Kraków)
32Renata Andracka (#72/Zwola) *zaczyna* vs. Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)
33Dariusz Kosz (#2/Nysa) *zaczyna* vs. Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)
34Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#71/Inowrocław)
35Sławomir Długosz (#77/Ostróda) *zaczyna* vs. Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz)
36Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) *zaczyna* vs. Jerzy Luter (#69/Bytom)
37Anna Arana (#75/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I)
38Dawid Pikul (#3/Poznań) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława)
39Krzysztof Obremski (#4/Legnica) *zaczyna* vs. Jan Pawłowski (#81/Warszawa)
40Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#83/Poznań)
41Teresa Balewska (#82/Reda) *zaczyna* vs. Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.