Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
19–24733+837Szymon Płachta (#33/Warszawa)2W:412-280:#7
29–24397+475Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)2W:419-395:#16
39–24386+471Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek)2W:368-358:#17
48–34600+544Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa)2W:442-386:#21
58–34581+557Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa)1L:358-368:#37
68–34464+657Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda)1W:472-272:#5
78–34424+359Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów)1L:395-419:#15
88–34366+263Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków)1L:280-412:#33
98–34280+364Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy)1W:387-324:#1
108–34251+91Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda)1W:343-326:#8
117–44740+504Stanisław Rydzik (#20/Warszawa)1W:427-324:#18
127–44694+290Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa)1W:397-373:#43
137–44602+320Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław)2L:272-472:#25
147–44511+610Kacper Zegadło (#8/Warszawa)2L:326-343:#26
157–44438+493Joanna Juszczak (#38/Warszawa)2W:458-302:#70
167–44414+265Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola)2W:401-386:#45
177–44380+202Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa)2L:324-387:#13
187–44341+535Irena Sołdan (#44/Warszawa)2W:468-428:#50
197–44300+291Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)1W:450-362:#32
207–44288+28Grzegorz Łukasik (#21/Konojady)1L:386-442:#10
217–44256+295Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska)1W:531-338:#34
227–44222+304Jakub Onoszko (#61/Gdynia)2W:404-374:#19
237–44190+164Mirosław Uglik (#12/Warszawa)2W:373-366:#35
246–54608+380Michał Waszkiewicz (#32/Białystok)2L:362-450:#9
256–54368+333Paweł Jackowski (#14/Warszawa)1W:445-339:#65
266–54331+294Krzysztof Mówka (#6/Warszawa)1W:430-294:#39
276–54331+264Jakub Szymczak (#19/Łódź)1L:374-404:#61
286–54305+186Łukasz Baranowski (#55/Gdynia)1W:396-275:#30
296–54300+7Janusz Krupiński (#35/Bytom)1L:366-373:#12
306–54282+114Jakub Zaryński (#23/Świnoujście)1W:496-330:#63
316–54254−204Kamil Kister (#11/Warszawa)1W:474-393:#67
326–54245−52Marek Syczuk (#34/Warszawa)2L:338-531:#28
336–54237+131Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa)2L:373-397:#27
346–54221+223Katarzyna Polak (#45/Warszawa)1L:386-401:#29
356–54190+159Artur Irzyk (#18/Strzyżów)2L:324-427:#20
366–54157−159Maciej Kuczyński (#51/Gdynia)1W:450-352:#4
376–54135−80Maria Skutela (#70/Warszawa)1L:302-458:#38
386–54097−76Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa)1L:428-468:#44
396–53943−230Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia)2W:439-385:#31
406–53934−97Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa)1W:410-348:#58
416–53918−297Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)1W:375-350:#2
426–53861−303Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno)2W:400-330:#41
435–64412+359Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)1W:388-315:#24
445–64319+399Wojciech Zemło (#22/Łódź)2W:391-307:#64
455–64205−92Dariusz Kosz (#2/Nysa)2L:350-375:#36
465–64185−99Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I)2L:348-410:#76
475–64156−288Radosław Jachna (#31/Łódź)1L:385-439:#74
485–64152+107Andrzej Kroc (#47/Łódź)2W:364-329:#77
495–64115−78Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz)1W:371-281:#72
505–64104−14Marta Bajorek (#54/Warszawa)1W:443-375:#59
515–64098+128Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek)1L:330-400:#46
525–64050+51Ewelina Kister (#62/Warszawa)1W:398-297:#71
535–63994−30Jerzy Matyasik (#56/Kraków)1W:449-280:#42
545–63985−29Agnieszka Matus (#65/Milanówek)2L:339-445:#14
555–63937−321Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)2L:294-430:#6
565–63889−116Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)2L:393-474:#11
575–63884−235Jerzy Luter (#69/Bytom)1W:397-370:#40
585–63867−197Piotr Broda (#30/Sandomierz)2L:275-396:#55
595–63842−428Adam Grzelec (#63/Poznań)2L:330-496:#23
604½–6½3791−41Katarzyna Dębska (#80/Ostróda)1W:408-388:#49
614–63845−300Dawid Pikul (#3/Poznań)bye
624–74400+76Krzysztof Obremski (#4/Legnica)2L:352-450:#51
634–74163−60Robert Kamiński (#42/Warszawa)2L:280-449:#56
644–74135+199Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda)2W:381-264:#79
654–74125−5Rafał Wesołowski (#40/Warszawa)2L:370-397:#69
664–74083−156Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)2W:370-349:#75
674–74078−82Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)2W:428-265:#73
684–73934−349Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin)2L:315-388:#57
694–73926−181Sylwia Łada (#71/Inowrocław)2L:297-398:#62
704–73912−561Ziemowit Pazda (#64/Wrocław)1L:307-391:#22
714–73852−448Sławomir Długosz (#77/Ostróda)1L:329-364:#47
724–73812−343Lucyna Śniadach (#66/Rumia)1W:420-329:#68
734–73583−452Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)1W:366-343:#82
743½–7½3895−301Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I)2L:375-443:#54
753½–7½3684−54Renata Andracka (#72/Zwola)2L:281-371:#48
763–84213−28Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa)2L:388-408:#80
772½–8½3888+204Anna Arana (#75/Kołobrzeg)1L:349-370:#52
782½–8½3562−203Bartosz Bartczak (#83/Poznań)1W:365-298:#81
792½–8½3525−328Teresa Balewska (#82/Reda)2L:343-366:#78
802½–8½3521−471Zbigniew Rybak (#68/Warszawa)2L:329-420:#66
812½–8½3493−174Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)1L:264-381:#60
822½–8½3483−786Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława)1L:265-428:#53
831½–9½3262−785Jan Pawłowski (#81/Warszawa)2L:298-365:#83

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.