Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
110–25168+881Szymon Płachta (#33/Warszawa)1W:435-391:#10
210–24804+499Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek)1W:418-390:#15
39–34898+468Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów)1W:474-365:#26
49–34849+348Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków)2W:483-398:#17
59–34787+447Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)2L:390-418:#37
69–34710+376Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy)1W:430-418:#25
78–44991+500Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa)2L:391-435:#33
88–44979+472Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa)1L:398-483:#7
98–44906+684Kacper Zegadło (#8/Warszawa)1W:395-321:#21
108–44896+338Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola)2W:482-409:#12
118–44888+603Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)1W:588-276:#27
128–44882+645Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda)2L:418-430:#13
138–44772+208Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa)1W:392-386:#32
148–44721+539Irena Sołdan (#44/Warszawa)1W:380-376:#20
158–44616−18Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda)2L:365-474:#16
168–44598+327Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska)1W:342-310:#5
178–44593+369Jakub Onoszko (#61/Gdynia)1W:371-306:#38
187–55116+500Stanisław Rydzik (#20/Warszawa)2L:376-380:#44
197–54970−22Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa)2L:276-588:#9
207–54912+288Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław)2L:310-342:#28
217–54787+499Krzysztof Mówka (#6/Warszawa)1W:456-251:#18
227–54787+455Paweł Jackowski (#14/Warszawa)2W:419-297:#45
237–54779+51Kamil Kister (#11/Warszawa)1W:525-270:#76
247–54744+428Joanna Juszczak (#38/Warszawa)2L:306-371:#61
257–54736+45Janusz Krupiński (#35/Bytom)2W:436-398:#50
267–54676+59Marek Syczuk (#34/Warszawa)1W:431-320:#36
277–54654+200Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa)1W:417-348:#46
287–54609−46Grzegorz Łukasik (#21/Konojady)2L:321-395:#8
297–54599+91Mirosław Uglik (#12/Warszawa)1L:409-482:#29
307–54599−64Maciej Kuczyński (#51/Gdynia)2W:442-347:#19
317–54597+83Maria Skutela (#70/Warszawa)1W:462-299:#55
327–54364−227Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia)1W:421-418:#23
336–64994+374Michał Waszkiewicz (#32/Białystok)2L:386-392:#1
346–64828+410Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)2W:416-365:#56
356–64700+111Jakub Zaryński (#23/Świnoujście)2L:418-421:#74
366–64678+169Jakub Szymczak (#19/Łódź)1L:347-442:#51
376–64604+23Łukasz Baranowski (#55/Gdynia)2L:299-462:#70
386–64601−33Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I)2W:416-350:#39
396–64600+251Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek)2W:502-379:#62
406–64562−248Radosław Jachna (#31/Łódź)2W:406-366:#67
416–64543+218Andrzej Kroc (#47/Łódź)2W:391-280:#69
426–64518+101Katarzyna Polak (#45/Warszawa)1L:297-419:#14
436–64495−114Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa)1L:398-436:#35
446–64441−46Artur Irzyk (#18/Strzyżów)2L:251-456:#6
456–64355−14Agnieszka Matus (#65/Milanówek)1W:370-355:#22
466–64254−110Piotr Broda (#30/Sandomierz)2W:387-300:#48
476–64238−408Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)2L:320-431:#34
486–64209−372Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno)2L:348-417:#43
496–64208−409Adam Grzelec (#63/Poznań)1W:366-347:#54
506–64204−352Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa)2L:270-525:#11
515½–6½4206+46Katarzyna Dębska (#80/Ostróda)1W:415-328:#42
525–64205−92Dariusz Kosz (#2/Nysa)bye
535–74674+384Wojciech Zemło (#22/Łódź)2L:355-370:#65
545–74552−32Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)1W:469-345:#66
555–74503+239Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda)1W:368-328:#64
565–74451−33Marta Bajorek (#54/Warszawa)2L:347-366:#63
575–74429−72Ewelina Kister (#62/Warszawa)1L:379-502:#41
585–74416+5Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)1W:338-251:#78
595–74415−165Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz)1L:300-387:#30
605–74411−175Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin)1W:477-303:#59
615–74359−81Jerzy Matyasik (#56/Kraków)1L:365-416:#57
625–74287−387Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)1L:350-416:#58
635–74255−156Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)1L:366-406:#31
645–74245−368Sławomir Długosz (#77/Ostróda)2W:393-313:#40
655–74164−346Jerzy Luter (#69/Bytom)1L:280-391:#47
664½–7½4130+109Renata Andracka (#72/Zwola)2W:446-283:#71
674–63845−300Dawid Pikul (#3/Poznań)bye
684–74400+76Krzysztof Obremski (#4/Legnica)bye
694–84608+4Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa)2W:395-363:#68
704–84491−147Robert Kamiński (#42/Warszawa)2L:328-415:#80
714–84438−85Rafał Wesołowski (#40/Warszawa)1L:313-393:#77
724–84240−601Ziemowit Pazda (#64/Wrocław)2L:328-368:#60
734–84209−344Sylwia Łada (#71/Inowrocław)1L:283-446:#72
744–84157−467Lucyna Śniadach (#66/Rumia)2L:345-469:#52
754–83834−539Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)2L:251-338:#53
763½–8½4253+226Anna Arana (#75/Kołobrzeg)2W:365-343:#82
773½–8½4198−475Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I)2L:303-477:#24
783½–8½3855−773Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława)1W:372-359:#83
793½–8½3820−119Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)2W:327-272:#81
802½–9½3921−216Bartosz Bartczak (#83/Poznań)2L:359-372:#73
812½–9½3884−503Zbigniew Rybak (#68/Warszawa)1L:363-395:#49
822½–9½3868−350Teresa Balewska (#82/Reda)1L:343-365:#75
831½–10½3534−840Jan Pawłowski (#81/Warszawa)1L:272-327:#79

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.