Wróć do indeksu rund.

Runda 13 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
111–25159+512Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek)1W:355-342:#13
210–35515+867Szymon Płachta (#33/Warszawa)1L:347-361:#17
310–35334+549Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów)2W:436-355:#10
410–35271+381Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków)2W:422-389:#15
59–45405+818Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda)1W:523-350:#61
69–45340+486Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa)2W:361-347:#33
79–45334+461Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola)1W:438-315:#26
89–45208+300Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa)2W:436-344:#20
99–45176+414Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)1L:389-422:#7
109–45124+589Irena Sołdan (#44/Warszawa)1W:403-353:#8
119–45052+363Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy)2L:342-355:#37
129–45006+333Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska)2W:408-402:#9
138–55513+165Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa)1W:543-356:#34
148–55346+419Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa)1L:355-436:#16
158–55290+597Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)1L:402-408:#28
168–55275+236Kamil Kister (#11/Warszawa)2W:496-311:#51
178–55270+360Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław)1W:358-286:#43
188–55259+634Kacper Zegadło (#8/Warszawa)2L:353-403:#44
198–55249+326Janusz Krupiński (#35/Bytom)1W:513-232:#70
208–55121+530Joanna Juszczak (#38/Warszawa)1W:377-275:#74
218–55061+134Grzegorz Łukasik (#21/Konojady)2W:452-272:#6
228–54987+101Mirosław Uglik (#12/Warszawa)2W:388-378:#14
238–54943+196Jakub Onoszko (#61/Gdynia)2L:350-523:#25
248–54931−141Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda)2L:315-438:#29
257–65460+408Stanisław Rydzik (#20/Warszawa)1L:344-436:#1
267–65165+445Paweł Jackowski (#14/Warszawa)1L:378-388:#12
277–65060+248Jakub Szymczak (#19/Łódź)2W:382-303:#30
287–65059+319Krzysztof Mówka (#6/Warszawa)1L:272-452:#21
297–65032−128Marek Syczuk (#34/Warszawa)2L:356-543:#27
307–65022+405Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek)1W:422-268:#63
317–65006+378Katarzyna Polak (#45/Warszawa)2W:488-211:#22
327–64958−31Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I)1W:357-355:#46
337–64940+128Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa)2L:286-358:#5
347–64910−249Maciej Kuczyński (#51/Gdynia)1L:311-496:#11
357–64875−36Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa)2W:380-302:#32
367–64864+43Artur Irzyk (#18/Strzyżów)1W:423-334:#57
377–64829−198Maria Skutela (#70/Warszawa)2L:232-513:#35
387–64773+81Agnieszka Matus (#65/Milanówek)2W:418-323:#23
397–64754−222Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)1W:516-330:#55
407–64661−179Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa)1W:457-284:#31
417–64639−329Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia)2L:275-377:#38
426½–6½4541+101Katarzyna Dębska (#80/Ostróda)1W:335-280:#47
436–75296+296Michał Waszkiewicz (#32/Białystok)1L:302-380:#50
446–75162+321Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)2L:334-423:#18
456–75023+16Jakub Zaryński (#23/Świnoujście)1L:323-418:#65
466–74963+113Marta Bajorek (#54/Warszawa)1W:512-366:#56
476–74934−163Łukasz Baranowski (#55/Gdynia)2L:330-516:#36
486–74875−17Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin)2W:464-306:#72
496–74871+253Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda)1W:368-354:#67
506–74846−421Radosław Jachna (#31/Łódź)2L:284-457:#76
516–74823+163Andrzej Kroc (#47/Łódź)2L:280-335:#80
526–74805+52Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)1W:389-342:#69
536–74804−27Ewelina Kister (#62/Warszawa)2W:375-330:#77
546–74746−261Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)2W:459-333:#52
556–74564−374Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno)2L:355-357:#58
566–74557−189Piotr Broda (#30/Sandomierz)1L:303-382:#19
576–74476−563Adam Grzelec (#63/Poznań)2L:268-422:#41
585–64205−92Dariusz Kosz (#2/Nysa)bye
595–85032+47Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa)1W:424-381:#48
605–84885+107Wojciech Zemło (#22/Łódź)1L:211-488:#45
615–84885−158Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)1L:333-459:#39
625–84873−29Rafał Wesołowski (#40/Warszawa)2W:435-379:#78
635–84859−98Robert Kamiński (#42/Warszawa)1W:368-319:#75
645–84796−208Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz)2L:381-424:#49
655–84725−227Jerzy Matyasik (#56/Kraków)2L:366-512:#54
665–84706−493Ziemowit Pazda (#64/Wrocław)2W:466-358:#59
675–84609−170Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)2L:354-368:#60
685–84579−260Sylwia Łada (#71/Inowrocław)2W:370-286:#79
695–84575−413Sławomir Długosz (#77/Ostróda)1L:330-375:#62
705–84506−393Jerzy Luter (#69/Bytom)2L:342-389:#53
715–84470−423Lucyna Śniadach (#66/Rumia)1W:313-269:#73
724½–8½4436−49Renata Andracka (#72/Zwola)1L:306-464:#24
734–63845−300Dawid Pikul (#3/Poznań)bye
744–74400+76Krzysztof Obremski (#4/Legnica)bye
754–94213−595Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)1L:379-435:#40
763½–9½4572+177Anna Arana (#75/Kołobrzeg)2L:319-368:#42
773½–9½4556−583Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I)1L:358-466:#64
783½–9½4267−181Bartosz Bartczak (#83/Poznań)1W:346-311:#82
793½–9½4253−490Zbigniew Rybak (#68/Warszawa)2W:369-356:#81
803½–9½4124−817Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława)2L:269-313:#66
813½–9½4106−203Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)1L:286-370:#71
822½–10½4179−385Teresa Balewska (#82/Reda)2L:311-346:#83
831½–11½3890−853Jan Pawłowski (#81/Warszawa)1L:356-369:#68

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.