Wróć do indeksu rund.

Runda 14 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
112–25525+522Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek)2W:366-356:#7
211–35911+940Szymon Płachta (#33/Warszawa)2W:396-323:#25
311–35758+631Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów)1W:424-342:#17
410–45774+488Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola)1W:440-413:#44
510–45697+484Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa)2W:489-305:#28
610–45647+535Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)1W:471-350:#13
710–45627+371Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków)1L:356-366:#37
89–55982+224Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa)2W:469-410:#35
99–55766+826Kacper Zegadło (#8/Warszawa)2W:507-315:#61
109–55755+498Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa)2W:409-330:#38
119–55728+745Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda)1L:323-396:#33
129–55721+636Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)2W:431-392:#21
139–55682+404Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa)2L:342-424:#16
149–55670+283Kamil Kister (#11/Warszawa)2W:395-348:#12
159–55537+562Irena Sołdan (#44/Warszawa)2L:413-440:#29
169–55402+242Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy)2L:350-471:#15
179–55348−81Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda)1W:417-357:#5
189–55311+149Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska)1L:305-489:#1
198–65659+267Janusz Krupiński (#35/Bytom)1L:410-469:#27
208–65627+300Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław)2L:357-417:#26
218–65477+504Katarzyna Polak (#45/Warszawa)1W:471-345:#76
228–65458+384Krzysztof Mówka (#6/Warszawa)2W:399-334:#70
238–65453+95Grzegorz Łukasik (#21/Konojady)1L:392-431:#9
248–65451+451Joanna Juszczak (#38/Warszawa)1L:330-409:#10
258–65449+459Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek)1W:427-373:#36
268–65338+268Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa)1W:398-258:#80
278–65335+54Mirosław Uglik (#12/Warszawa)1L:348-395:#11
288–65303−219Maciej Kuczyński (#51/Gdynia)2W:393-363:#20
298–65287+130Artur Irzyk (#18/Strzyżów)1W:423-336:#19
308–65258+4Jakub Onoszko (#61/Gdynia)1L:315-507:#8
318–65257+8Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa)1W:382-338:#14
328–65158+108Agnieszka Matus (#65/Milanówek)1W:385-358:#34
338–65067−257Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia)1W:428-356:#58
347–75823+378Stanisław Rydzik (#20/Warszawa)1L:363-393:#51
357–75767+494Michał Waszkiewicz (#32/Białystok)2W:471-273:#47
367–75503+401Paweł Jackowski (#14/Warszawa)2L:338-382:#50
377–75396+161Jakub Szymczak (#19/Łódź)2L:336-423:#18
387–75390−155Marek Syczuk (#34/Warszawa)2L:358-385:#65
397–75379+22Jakub Zaryński (#23/Świnoujście)2W:356-350:#62
407–75350+80Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin)1W:475-378:#30
417–75347+154Marta Bajorek (#54/Warszawa)2W:384-343:#39
427–75314−103Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I)2L:356-428:#74
437–75278+272Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda)2W:407-388:#63
447–75184+80Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)2W:379-351:#57
457–75163−263Maria Skutela (#70/Warszawa)1L:334-399:#6
467–75127−276Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)2L:373-427:#41
477–75006−305Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa)2L:345-471:#45
487–74958−293Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno)1W:394-313:#55
496½–7½4799−39Katarzyna Dębska (#80/Ostróda)2L:258-398:#43
506–85513+293Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)1L:351-379:#53
516–85438+86Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa)2W:406-367:#31
526–85279+141Wojciech Zemło (#22/Łódź)2W:394-360:#67
536–85271−80Robert Kamiński (#42/Warszawa)1W:412-394:#77
546–85247−244Łukasz Baranowski (#55/Gdynia)2L:313-394:#46
556–85229−133Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)2W:344-319:#71
566–85213−460Radosław Jachna (#31/Łódź)1L:367-406:#49
576–85157−136Jerzy Matyasik (#56/Kraków)2W:432-341:#69
586–85154−33Ewelina Kister (#62/Warszawa)1L:350-356:#23
596–85096−35Andrzej Kroc (#47/Łódź)1L:273-471:#32
606–85089−302Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)1L:343-384:#54
616–84935−286Piotr Broda (#30/Sandomierz)2L:378-475:#24
626–84867−405Lucyna Śniadach (#66/Rumia)2W:397-379:#40
636–84864−582Adam Grzelec (#63/Poznań)1L:388-407:#60
645½–8½4805−2Renata Andracka (#72/Zwola)2W:369-322:#64
655–64205−92Dariusz Kosz (#2/Nysa)bye
665–95252−47Rafał Wesołowski (#40/Warszawa)1L:379-397:#66
675–95117−297Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz)1L:321-410:#78
685–95028−540Ziemowit Pazda (#64/Wrocław)1L:322-369:#72
695–94969−204Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)1L:360-394:#22
705–94969−431Sławomir Długosz (#77/Ostróda)2L:394-412:#42
715–94898−285Sylwia Łada (#71/Inowrocław)1L:319-344:#52
725–94847−484Jerzy Luter (#69/Bytom)1L:341-432:#56
735–94623−506Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)2W:410-321:#48
744½–9½4958−440Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I)2W:402-259:#83
754½–9½4943+226Anna Arana (#75/Kołobrzeg)1W:371-322:#68
764½–9½4506−787Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława)1W:382-352:#79
774–63845−300Dawid Pikul (#3/Poznań)bye
784–74400+76Krzysztof Obremski (#4/Legnica)bye
793½–10½4575−539Zbigniew Rybak (#68/Warszawa)2L:322-371:#75
803½–10½4526−324Bartosz Bartczak (#83/Poznań)1L:259-402:#59
813½–10½4458−233Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)2L:352-382:#73
822½–11½4431−583Teresa Balewska (#82/Reda)1L:252-450:#81
832½–11½4340−655Jan Pawłowski (#81/Warszawa)2W:450-252:#82

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.