Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Wynik Podpis    
 Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa)
3–8, 4213 −28 (1.:5, 2.:6)
   

Runda 12 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Szymon Płachta (#33/Warszawa)
9–2, 4733 +837 (1.:5, 2.:6)
   2ndMiłosz Wrzałek (#10/Warszawa)
8–3, 4600 +544 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek)
9–2, 4386 +471 (1.:5, 2.:6)
   2ndŁukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)
9–2, 4397 +475 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa)
8–3, 4581 +557 (1.:6, 2.:5)
   2ndMariusz Wrześniewski (#7/Kraków)
8–3, 4366 +263 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda)
8–3, 4464 +657 (1.:6, 2.:5)
   2ndTomasz Zwoliński (#13/Skierdy)
8–3, 4280 +364 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda)
8–3, 4251 +91 (1.:6, 2.:5)
   2ndŁukasz Bobowski (#16/Suchedniów)
8–3, 4424 +359 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa)
7–4, 4694 +290 (1.:6, 2.:5)
   2ndStanisław Rydzik (#20/Warszawa)
7–4, 4740 +504 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola)
7–4, 4414 +265 (1.:6, 2.:5)
   2ndDawid Adamczyk (#5/Inowrocław)
7–4, 4602 +320 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Joanna Juszczak (#38/Warszawa)
7–4, 4438 +493 (1.:5, 2.:6)
   2ndKacper Zegadło (#8/Warszawa)
7–4, 4511 +610 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska)
7–4, 4256 +295 (1.:5, 2.:6)
   2ndMariusz Skrobosz (#1/Warszawa)
7–4, 4380 +202 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Irena Sołdan (#44/Warszawa)
7–4, 4341 +535 (1.:5, 2.:6)
   2ndGrzegorz Łukasik (#21/Konojady)
7–4, 4288 +28 (1.:7, 2.:4)
  

Runda 12 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Onoszko (#61/Gdynia)
7–4, 4222 +304 (1.:5, 2.:6)
   2ndKazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
7–4, 4300 +291 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mirosław Uglik (#12/Warszawa)
7–4, 4190 +164 (1.:5, 2.:6)
   2ndMichał Waszkiewicz (#32/Białystok)
6–5, 4608 +380 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Paweł Jackowski (#14/Warszawa)
6–5, 4368 +333 (1.:6, 2.:5)
   2ndJakub Szymczak (#19/Łódź)
6–5, 4331 +264 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Mówka (#6/Warszawa)
6–5, 4331 +294 (1.:5, 2.:6)
   2ndŁukasz Baranowski (#55/Gdynia)
6–5, 4305 +186 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa)
6–5, 4237 +131 (1.:5, 2.:6)
   2ndJanusz Krupiński (#35/Bytom)
6–5, 4300 +7 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Irzyk (#18/Strzyżów)
6–5, 4190 +159 (1.:5, 2.:6)
   2ndJakub Zaryński (#23/Świnoujście)
6–5, 4282 +114 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marek Syczuk (#34/Warszawa)
6–5, 4245 −52 (1.:5, 2.:6)
   2ndKamil Kister (#11/Warszawa)
6–5, 4254 −204 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Polak (#45/Warszawa)
6–5, 4221 +223 (1.:6, 2.:5)
   2ndMaciej Kuczyński (#51/Gdynia)
6–5, 4157 −159 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maria Skutela (#70/Warszawa)
6–5, 4135 −80 (1.:5, 2.:6)
   2ndMaciej Dąbrowski (#76/Warszawa)
6–5, 3934 −97 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia)
6–5, 3943 −230 (1.:5, 2.:6)
   2ndSzymon Dąbrowski (#50/Warszawa)
6–5, 4097 −76 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno)
6–5, 3861 −303 (1.:5, 2.:6)
   2ndMaciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)
6–5, 3918 −297 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ewelina Kister (#62/Warszawa)
5–6, 4050 +51 (1.:5, 2.:6)
   2ndBartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)
5–6, 4412 +359 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agnieszka Matus (#65/Milanówek)
5–6, 3985 −29 (1.:5, 2.:6)
   2ndWojciech Zemło (#22/Łódź)
5–6, 4319 +399 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Kosz (#2/Nysa)
5–6, 4205 −92 (1.:5, 2.:6)
   2ndMałgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)
5–6, 3889 −116 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I)
5–6, 4185 −99 (1.:5, 2.:6)
   2ndNatalia Woźniak (#41/Dziwnówek)
5–6, 4098 +128 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)
5–6, 3937 −321 (1.:5, 2.:6)
   2ndRadosław Jachna (#31/Łódź)
5–6, 4156 −288 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jerzy Luter (#69/Bytom)
5–6, 3884 −235 (1.:5, 2.:6)
   2ndAndrzej Kroc (#47/Łódź)
5–6, 4152 +107 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz)
5–6, 4115 −78 (1.:5, 2.:6)
   2ndPiotr Broda (#30/Sandomierz)
5–6, 3867 −197 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Grzelec (#63/Poznań)
5–6, 3842 −428 (1.:5, 2.:6)
   2ndMarta Bajorek (#54/Warszawa)
5–6, 4104 −14 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Dębska (#80/Ostróda)
4½–6½, 3791 −41 (1.:4, 2.:6)
   2ndJerzy Matyasik (#56/Kraków)
5–6, 3994 −30 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin)
4–7, 3934 −349 (1.:5, 2.:6)
   2ndDawid Pikul (#3/Poznań)
4–6, 3845 −300 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Obremski (#4/Legnica)
4–7, 4400 +76 (1.:5, 2.:6)
   2ndLucyna Śniadach (#66/Rumia)
4–7, 3812 −343 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 33 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Robert Kamiński (#42/Warszawa)
4–7, 4163 −60 (1.:5, 2.:6)
   2ndZiemowit Pazda (#64/Wrocław)
4–7, 3912 −561 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 34 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda)
4–7, 4135 +199 (1.:5, 2.:6)
   2ndDorota Stachowska (#59/Wydartowo I)
3½–7½, 3895 −301 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 35 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Wesołowski (#40/Warszawa)
4–7, 4125 −5 (1.:5, 2.:6)
   2ndSławomir Długosz (#77/Ostróda)
4–7, 3852 −448 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 36 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)
4–7, 4083 −156 (1.:5, 2.:6)
   2ndŁukasz Moskal (#78/Kurzętnik)
4–7, 3583 −452 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 37 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)
4–7, 4078 −82 (1.:5, 2.:6)
   2ndSylwia Łada (#71/Inowrocław)
4–7, 3926 −181 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 38 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Renata Andracka (#72/Zwola)
3½–7½, 3684 −54 (1.:5, 2.:5)
   2ndWojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)
2½–8½, 3493 −174 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 39 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Rybak (#68/Warszawa)
2½–8½, 3521 −471 (1.:4, 2.:6)
   2ndAnna Arana (#75/Kołobrzeg)
2½–8½, 3888 +204 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 40 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Teresa Balewska (#82/Reda)
2½–8½, 3525 −328 (1.:4, 2.:6)
   2ndBartosz Bartczak (#83/Poznań)
2½–8½, 3562 −203 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 41 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jan Pawłowski (#81/Warszawa)
1½–9½, 3262 −785 (1.:4, 2.:6)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#73/Sampława)
2½–8½, 3483 −786 (1.:5, 2.:5)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.