Wróć do indeksu rund.

Runda 13 Wynik Podpis    
 Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)
4–8, 3834 −539 (1.:6, 2.:6)
   

Runda 13 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków)
9–3, 4849 +348 (1.:6, 2.:6)
   2ndSzymon Płachta (#33/Warszawa)
10–2, 5168 +881 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek)
10–2, 4804 +499 (1.:6, 2.:6)
   2ndŁukasz Bobowski (#16/Suchedniów)
9–3, 4898 +468 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)
9–3, 4787 +447 (1.:5, 2.:7)
   2ndTomasz Zwoliński (#13/Skierdy)
9–3, 4710 +376 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa)
8–4, 4991 +500 (1.:6, 2.:6)
   2ndGrzegorz Kurowski (#17/Warszawa)
8–4, 4979 +472 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda)
8–4, 4882 +645 (1.:6, 2.:6)
   2ndKacper Zegadło (#8/Warszawa)
8–4, 4906 +684 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola)
8–4, 4896 +338 (1.:6, 2.:6)
   2ndKazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
8–4, 4888 +603 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Irena Sołdan (#44/Warszawa)
8–4, 4721 +539 (1.:6, 2.:6)
   2ndMariusz Skrobosz (#1/Warszawa)
8–4, 4772 +208 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska)
8–4, 4598 +327 (1.:6, 2.:6)
   2ndRafał Dąbrowski (#26/Ostróda)
8–4, 4616 −18 (1.:6, 2.:6)
  
Runda 13 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Onoszko (#61/Gdynia)
8–4, 4593 +369 (1.:6, 2.:6)
   2ndDawid Adamczyk (#5/Inowrocław)
7–5, 4912 +288 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa)
7–5, 4970 −22 (1.:6, 2.:6)
   2ndStanisław Rydzik (#20/Warszawa)
7–5, 5116 +500 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Mówka (#6/Warszawa)
7–5, 4787 +499 (1.:6, 2.:6)
   2ndKamil Kister (#11/Warszawa)
7–5, 4779 +51 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Joanna Juszczak (#38/Warszawa)
7–5, 4744 +428 (1.:5, 2.:7)
   2ndPaweł Jackowski (#14/Warszawa)
7–5, 4787 +455 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Janusz Krupiński (#35/Bytom)
7–5, 4736 +45 (1.:6, 2.:6)
   2ndGrzegorz Łukasik (#21/Konojady)
7–5, 4609 −46 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa)
7–5, 4654 +200 (1.:6, 2.:6)
   2ndMarek Syczuk (#34/Warszawa)
7–5, 4676 +59 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maria Skutela (#70/Warszawa)
7–5, 4597 +83 (1.:6, 2.:6)
   2ndMirosław Uglik (#12/Warszawa)
7–5, 4599 +91 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Kuczyński (#51/Gdynia)
7–5, 4599 −64 (1.:6, 2.:6)
   2ndMieczysław Pastuszak (#74/Gdynia)
7–5, 4364 −227 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)
6–6, 4238 −408 (1.:6, 2.:6)
   2ndMichał Waszkiewicz (#32/Białystok)
6–6, 4994 +374 (1.:6, 2.:6)
  
Runda 13 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Irzyk (#18/Strzyżów)
6–6, 4441 −46 (1.:5, 2.:7)
   2ndBartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)
6–6, 4828 +410 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Zaryński (#23/Świnoujście)
6–6, 4700 +111 (1.:6, 2.:6)
   2ndPiotr Broda (#30/Sandomierz)
6–6, 4254 −110 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agnieszka Matus (#65/Milanówek)
6–6, 4355 −14 (1.:6, 2.:6)
   2ndJakub Szymczak (#19/Łódź)
6–6, 4678 +169 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno)
6–6, 4209 −372 (1.:5, 2.:7)
   2ndŁukasz Baranowski (#55/Gdynia)
6–6, 4604 +23 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I)
6–6, 4601 −33 (1.:5, 2.:7)
   2ndKatarzyna Polak (#45/Warszawa)
6–6, 4518 +101 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek)
6–6, 4600 +251 (1.:6, 2.:6)
   2ndSzymon Dąbrowski (#50/Warszawa)
6–6, 4495 −114 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Grzelec (#63/Poznań)
6–6, 4208 −409 (1.:6, 2.:6)
   2ndRadosław Jachna (#31/Łódź)
6–6, 4562 −248 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa)
6–6, 4204 −352 (1.:6, 2.:6)
   2ndAndrzej Kroc (#47/Łódź)
6–6, 4543 +218 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Kosz (#2/Nysa)
5–6, 4205 −92 (1.:5, 2.:6)
   2ndKatarzyna Dębska (#80/Ostróda)
5½–6½, 4206 +46 (1.:5, 2.:6)
  
Runda 13 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz)
5–7, 4415 −165 (1.:6, 2.:6)
   2ndWojciech Zemło (#22/Łódź)
5–7, 4674 +384 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)
5–7, 4552 −32 (1.:6, 2.:6)
   2ndWaldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)
5–7, 4287 −387 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda)
5–7, 4503 +239 (1.:6, 2.:6)
   2ndMariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)
5–7, 4416 +5 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ewelina Kister (#62/Warszawa)
5–7, 4429 −72 (1.:6, 2.:6)
   2ndMarta Bajorek (#54/Warszawa)
5–7, 4451 −33 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Renata Andracka (#72/Zwola)
4½–7½, 4130 +109 (1.:5, 2.:6)
   2ndMaciej Grąbczewski (#24/Szczecin)
5–7, 4411 −175 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jerzy Luter (#69/Bytom)
5–7, 4164 −346 (1.:6, 2.:6)
   2ndJerzy Matyasik (#56/Kraków)
5–7, 4359 −81 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 33 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Sławomir Długosz (#77/Ostróda)
5–7, 4245 −368 (1.:6, 2.:6)
   2ndMałgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)
5–7, 4255 −156 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 34 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Robert Kamiński (#42/Warszawa)
4–8, 4491 −147 (1.:5, 2.:7)
   2ndDawid Pikul (#3/Poznań)
4–6, 3845 −300 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 35 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Obremski (#4/Legnica)
4–7, 4400 +76 (1.:5, 2.:6)
   2ndRafał Wesołowski (#40/Warszawa)
4–8, 4438 −85 (1.:6, 2.:6)
  
Runda 13 Stół 36 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa)
4–8, 4608 +4 (1.:5, 2.:7)
   2ndSylwia Łada (#71/Inowrocław)
4–8, 4209 −344 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 37 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ziemowit Pazda (#64/Wrocław)
4–8, 4240 −601 (1.:6, 2.:6)
   2ndLucyna Śniadach (#66/Rumia)
4–8, 4157 −467 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 38 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Anna Arana (#75/Kołobrzeg)
3½–8½, 4253 +226 (1.:5, 2.:6)
   2ndDorota Stachowska (#59/Wydartowo I)
3½–8½, 4198 −475 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 39 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)
3½–8½, 3820 −119 (1.:5, 2.:6)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#73/Sampława)
3½–8½, 3855 −773 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 40 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Rybak (#68/Warszawa)
2½–9½, 3884 −503 (1.:5, 2.:6)
   2ndBartosz Bartczak (#83/Poznań)
2½–9½, 3921 −216 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 41 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Teresa Balewska (#82/Reda)
2½–9½, 3868 −350 (1.:5, 2.:6)
   2ndJan Pawłowski (#81/Warszawa)
1½–10½, 3534 −840 (1.:5, 2.:6)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.